Glavni meni

Red Bull Srbija kumovao unistenju jedine motocross staze u BG

Započeo MXHC, 28 Avgust, 2012, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MXHC

RED BULL SRBIJA kumovao unistenju jedine motocross staze u BG - GRAVEL.
Da citiram MONSTERA:  "Red bull je odsekao skok jer im je falilo zemlje za bmx stazu.......Kada su se motoristi pobunili gazda je reko nema vise motora tamo, red bull je platio.... Srbijo zemljo idiota...."

Kengur


zVuk

jel moze malo vise objasnjenja za nas sa jeftinijim ulaznicama......mislim ko je taj gazda..?? cega je on gazda?? i jel su tu postojecu stazu prepravili u bmx stazu ili je bmx staza negde drugde??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Bmx  staza je pored MX staze. Gospodu je mrzelo da dovuku jos jedan kamion zemlje (navodno su dovukli 70 kamiona !!!) pa su pozajmili sa doskoka. Staza time unistena i opasna. Kad se vlasniku zemljista na kom je sve to prigovorilo, on je samo reko da je RB platio  i da nema vise vozenja motora..... Komentar nekih biciklista je da je to dobro jer su motori tu opasni za njih na biciklu..... Treba napraviti manijacki skup uz radnu akciju zapisavanja i prekopavanja BMX staze....

Elem...... http://www.redbull.rs/cs/Satellite/sr_YU/Article/Red-Bull-Backyard-digger---adrenalin-i-pra%C5%A1ina%20-021243247016132 izvolte pa im ostavite poruke podrske.....

Citat
- Dva i po meseca nisam vozio zbog povrede. Doæi ovde i dobiti bager u svoje ruke i napraviti stazu snova je odlièan oseæaj, a jo¹ bolje je tu stazu voziti i raditi trikove na njoj. Zadovoljan sam, a nadam se da su i drugi – ka¾e Mislav.
Smrt SVIMA!!!!

zVuk

klosari......ae da napravimo neko motomanijacenje tamo ovih vikenada.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Taraba

Konstruktivnije bi bilo da dogovorimo kamion zemlje pa da nabacamo tamo gde su maznuli.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Kengur

Citat: monsterbnt poslato 28 Avgust, 2012, 15:22
Bmx  staza je pored MX staze. Gospodu je mrzelo da dovuku jos jedan kamion zemlje (navodno su dovukli 70 kamiona !!!) pa su pozajmili sa doskoka. Staza time unistena i opasna. Kad se vlasniku zemljista na kom je sve to prigovorilo, on je samo reko da je RB platio  i da nema vise vozenja motora..... Komentar nekih biciklista je da je to dobro jer su motori tu opasni za njih na biciklu..... Treba napraviti manijacki skup uz radnu akciju zapisavanja i prekopavanja BMX staze....

Elem...... http://www.redbull.rs/cs/Satellite/sr_YU/Article/Red-Bull-Backyard-digger---adrenalin-i-pra%C5%A1ina%20-021243247016132 izvolte pa im ostavite poruke podrske.....

Citat
- Dva i po meseca nisam vozio zbog povrede. Doæi ovde i dobiti bager u svoje ruke i napraviti stazu snova je odlièan oseæaj, a jo¹ bolje je tu stazu voziti i raditi trikove na njoj. Zadovoljan sam, a nadam se da su i drugi – ka¾e Mislav.


mkt

kretenizam  [veryangry]
a imao sam gadan predosecaj kad su krenuli sa pravljenjem tih dzampova za bmx i mtb bajkove  [sutirakamen]
steta, al kapiram da ce se srediti stvar i da ce opet biti po starom  [thumb_up] jer ce tek sad ta staza zjapiti prazna posto svi iz bgda biciklisti voze po skejt parku koji je i najblizi

monsterbnt

#8
Ma da se organizujemo lepo jedan vikend sa lopatama i kolicima i da napravimo novi jump. A njima ce ionako ta bmx staza ubrzo zavrsiti u korovu jer niko zivi ne vozi tamo.
Smrt SVIMA!!!!

mkt


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

farbach

U sasincima smo dovukli 80 kamiona zemlje, a izgleda kao da je 10-ak.

Plazma Keks

ali, 70 kamiona koji nose 20-30m3 zemlje to bi bilo stvarno veliko brdo zemlje u pitanju...

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 18:04
ali, 70 kamiona koji nose 20-30m3 zemlje to bi bilo stvarno veliko brdo zemlje u pitanju...
a  koji kamion majke ti moze da prevuce 30 kubika odjednom..?

monsterbnt

Ne znam.....nemam iskustva sa kamionima zemlje.......al ako su mogli da donesu 70 kamiona mogli su jos jedan, a ne da bagerisu po stazi.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

Citat: cbrr1 poslato 28 Avgust, 2012, 18:08
Citat: Plazma Keks poslato 28 Avgust, 2012, 18:04
ali, 70 kamiona koji nose 20-30m3 zemlje to bi bilo stvarno veliko brdo zemlje u pitanju...
a  koji kamion majke ti moze da prevuce 30 kubika odjednom..?
pa valjda oni sa cetiri i pet osovina?
ili sam ja ziveo u velikoj zabludi

Vlajko

Citat: Taraba poslato 28 Avgust, 2012, 15:37
Konstruktivnije bi bilo da dogovorimo kamion zemlje pa da nabacamo tamo gde su maznuli.

[clapp]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Ajde vas dvojica dobrih samariæana, be¾'te bre...  [facepalm] [ludak] Ja sam za ro¹tilj, oranje i zapi¹avanje... :D Vreme je za revoluciju...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

uzjahace ono sto ima....zlo....ili ce biti obrnuto....naopako :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11