Glavni meni

dalmacija

Započeo dzony, 25 Avgust, 2012, 11:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

@Gojko
Mlini su prelepi, moja devojka i njeni su 3 godine za redom i¹li tamo na letovanje, ja sam bio samo tad na jedan dan, u prolazu iz Dubrovnika...

Svugde su ljudi zatrovani... Mi mrzimo U. oni mrze È...
A ja uvek isto prièam: Jebe mi se i za rat i ko je kriv, mlad sam, hoæu da ¾ivim, da putujem, da vidim sve ¹to mogu... usreæili smo se i mi i oni sad kad smo "slobodni". Da je pameti bilo razi¹li bi se ko ljudi i svak' svojim putem, al po¹to smo nepametni (i mi i oni) aj malo da ratujemo...

I ja uvek krenem od sebe... pa meni je bilo muka kad sam èuo ¹ta su oni idioti navijaèi uradili zimus u NSu kad su napali Hrvatska vozila koja su se vraæala sa rukometne utakmice.. Stoka jebena, besposlena, d¾abalebaro¹i ¹to po ceo dan otpadaju po ulici, zavr¹ili trogodi¹nje ¹kole, sad ne rade ni¹ta, imaju po 20 godina, svi drugi su im za sve krivi, mama i tata ih izdr¾avaju a oni glume mangupe! AL ne mrzi ih da se organizuju da razbijaju kola na parkinzima i ove ¹to idu kuæi sa utakmice...
SVE junaci u PM! A nikad iz svog naselja nisu iza¹li, iz svoje jebene præije! Vozili su se autobusom samo kad organizovano idu na tekmu - do BG ili Smedereva... Ali SRBIJAAAA BRALE!!!
I kako posle mi koji nemamo ni¹ta sa tim idiotima, da se ogradimo, da nismo svi u NSu takvog mi¹ljenja? I èudimo se ¹to nama posle neko gleda tablice... Pa lepo, ima idiota gde god oæe¹, al ih se klonim i ovde i tamo podjednako, meni su isti,  idiot nema naciju.

Aj uzdravlje  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

A jel ti bilo muka kada su ti isti Hrvati na utakmici vikali-Za dom spremni?
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 28 Avgust, 2012, 12:22
A jel ti bilo muka kada su ti isti Hrvati na utakmici vikali-Za dom spremni?

Bilo bi mi.
Ko ¹to rekoh - idiota ima svugde.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Onda znas zasto su ih tukli u Novom Sadu.Ako su pevali ustaske pesme ,vikali za dom spremni ne treba da te cudi sto su ih tukli.
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Pa jeste, al u vestima niko nigde nije preneo ¹ta su oni pevali nego da je u Novom Sadu napadnuta kolona vozila iz Hrvatske koja je i¹la kuæi posle utakmice a da su ih na¹i presreli na semaforu sa kamenicama i sekirama....  ovako to govori o ljudima koji ¾ive u mom gradu a ne o navijaèima...
Shvata¹ ¹ta ti prièam? Nikog ja ovde ne napadam ili branim, reè je samo o tome da posle svi mi koji nemamo veze sa tim dobijamo istu "etiketu"...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kengur

U Slo sam pre mesec dana sedeo sa nekim ljudima iz sveta turiznma... Poveli neku pricu i kazu sledece

''Na nekom okupljanju udruzenja za turizam u HR, ustane zena i kaze sledece: KAD ISPEGLATE POLITICKE ODNOSE SA SRBIJOM, TAD MOZEMO DA ZIVIMO OD TURIZMA! JEDINO ONI OSTAVLJAJU BAKSIS KAD SU ZADOVOLJNI, NEMCI GOVNARI TRAZE POSLEDNJI CENT DA IM SE VRATI..."

Drugari izlazili u Umag, nisu imali ni najmanji problem u klubu, kazu pici nasa muzika, sve ok...

Ja se ne bih usudio da sa drustvom letujem u HR iskreno, tu mora da izbije neki problem...

gojko

Citat: Kengur poslato 28 Avgust, 2012, 14:05
U Slo sam pre mesec dana sedeo sa nekim ljudima iz sveta turiznma... Poveli neku pricu i kazu sledece

''Na nekom okupljanju udruzenja za turizam u HR, ustane zena i kaze sledece: KAD ISPEGLATE POLITICKE ODNOSE SA SRBIJOM, TAD MOZEMO DA ZIVIMO OD TURIZMA! JEDINO ONI OSTAVLJAJU BAKSIS KAD SU ZADOVOLJNI, NEMCI GOVNARI TRAZE POSLEDNJI CENT DA IM SE VRATI..."

Drugari izlazili u Umag, nisu imali ni najmanji problem u klubu, kazu pici nasa muzika, sve ok...

Ja se ne bih usudio da sa drustvom letujem u HR iskreno, tu mora da izbije neki problem...
Istra je nesto sasvim drugo.. kao druga dr¾ava!
Obisao sam celu Hrvatsku sa bojama na ledjima, 10 godina idem motorom u HR na more i nisam imao probleme.. Jednom mesecno odem na neki skup u HR.
Svugde smo lepo doèekani kao bajkeri, ali se nisam vukao po kafanama u 03,00 sata ujutru gde nikog ne poznajem i trazio kurca jer bi ga verovatno i dobio..

dzony

ma ljudi nemoj te vise o tome,mene bole kurac za politiku,aj menjaj temu,nisam video plitvicka jezera jebo me konj

Gašpar

Pa ti si  [ludak] ako si propustio jezera  ;D


Èek da ti dolijem so na ranu :P













I za kraj, naravno, kafana na istoj lokaciji sa odliènom janjetinom  ;D


farbach

evo jos

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

 [dobarpost]
Ovo deluje nestvarno!  [clapp] [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bora63

 [thumb_up] [cheers]
Citat: farbach poslato 29 Avgust, 2012, 00:33
evo jos

Jel bre prijatelju,si ti to na red bullu? Dobio si krilca ili ?????  Slikano s nekog tornja ?    :o  [thumb_up]  [clapp]

Hohštapler

Meni vi¹e lièi na neki zmaj ili paraglajding..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzony

e jebi ga,nisam stigao,ja sam otisao u petak a nedelju mi ortaci javili da dolaze pa onda reko necu da zuim sam icicemo zajedno,oni dodju u ponedeljak vece i kazu da su tu sutra i prekosutra pale nazad, i jbg taj jedan dan odemo na more i na rafting i vratim se u sredu sa njima,a trebao sam ostati bar jos 5 dana i sam se vratiti,kada sam sam isao mogao sam i da se vracam sam.

mkt

auuuuu kakav pogled  :o :o :o :o :o

Hohštapler

Farbaè, jel imam dozvolu da okaèim ovu prvu na svoj fejsbuk kao cover photo?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Korki

Joj zemo....moji su iz dalmacije, deda iz Zeèeva, to ti je blizu Ervenika, nekih 30km mo¾da si pro¹o tuda,  a baba iz Bjeline, kod Benkovca...Moji se boje da odu dole, jer skoro svake godine neko iz ovog sela gde ¾ivim kad ode dole, vrati se sa polupanim kolima, jednom su na haubi spisali MAR© ODAVDE!, nisu svi isti, razumni stariji ljudi nikad to nece uraditim nego je kao kod nas, mladji koji su samo culi price o ratu najcesce lupaju kola i tuku strance....

Korki

al znas kako kaze Baja Mali " nikad vise necu moci ja da odem dole, sru¹ena je kuæa ðeda Nikole"

KIZA73

Dzoni, da li si prolazio kroz Vrliku, tamo sam svakog leta na jezeru sa porodicom?
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/340348/Knin-Masovna-tuca-zbog-povika-Ovo-je-Srbija
kada æe neko kod nas da bude optu¾en za uvredu dr¾ave kao u HR, i da li postoji takvo delo? Eh Srbijo...
Cave ab homine unius libri