Glavni meni

Poginula dvojica mladiæa u udesu kod Uba

Započeo zmiya, 20 Avgust, 2012, 11:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

18.08.2012.

Nikola Simiæ (16) i Nikola Lazareviæ (19) su poginuli, dok su Milo¹ T. (20) i Marko A. (25) povreðeni u te¹koj nesreæi na putu za Banjane kod Uba. Nesreæa se dogodila u subotu uveèe, kad su se pod zasad nerazja¹njenim okolnostima sudarili motor „honda“, kojim je upravljao Simiæ, i „fijat punto“, za èijim volanom je bio Milo¹ T.

- Zaèuli smo strahovit udarac i odmah smo istrèali iz kuæe. Nikola je krvave glave le¾ao pored „punta“. Bez kacige, u majici, ¹ortsu i papuèama! Spasa mu nije bilo... Od siline udarca, automobil se prevrnuo na krov, a iz njega su dopirali jauci i zapomaganje!

Potrèali smo da spasemo decu iz smrskanog „fijata“ - rekla je ¾ena koja je meðu prvima do¹la na mesto nesreæe.

Na zadnjem sedi¹tu, bez svesti, le¾ao je Nikola Lazareviæ.

- Mladiæi u „puntu“ su zapomagali: „Secite ‘punto’! Spasite nam druga! Izvucite nas odavde“! Jedan je vikao da podignemo auto i da mu oslobodimo ruku. Suprug i ja smo izvukli dvojicu povreðenih. Nisu prestajali da plaèu. Njihovog druga, koji je bio pozadi, nismo smeli da diramo. Kasnije smo èuli da je umro na putu za bolnicu - isprièala je kom¹inica.

djolefer

:D

marckony


zmiya


Major


prpa_zr


sve èe¹æe mi pada na pamet da batalim motor kako moj malac ne bi poèeo da se lo¾i na iste..

djolefer

Citat: prpa_zr poslato 20 Avgust, 2012, 13:10

sve èe¹æe mi pada na pamet da batalim motor kako moj malac ne bi poèeo da se lo¾i na iste..
a joj brate moj ima 17 meseci i ujutru u 7 me budi i daje mi kljuceve i vice brrm brm...
:D

Phoenix

Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Zverka

Citat: djolefer poslato 20 Avgust, 2012, 13:12
Citat: prpa_zr poslato 20 Avgust, 2012, 13:10

sve èe¹æe mi pada na pamet da batalim motor kako moj malac ne bi poèeo da se lo¾i na iste..
a joj brate moj ima 17 meseci i ujutru u 7 me budi i daje mi kljuceve i vice brrm brm...
danas NAPUNILA 18 meseci...
ista  stvar... daje kljuceve ujutru ... i vice mama brm  brm  papaaaa
NIJE  MENE STRAH... ako hoce... nek  vozi ...uzeli smo i poket  bajk ... ako  me bude slusala ...ko sto sam i ja  starije ...onda nema sta da cvikam...AL  ovako... ne znam..zabrinula bi se zesce...najezih se od price... jbg greota ...mladi  zivoti...
Never ride faster than your angel can fly

:D

©eki

 E ne mogu da verujem....  pa veèe pre toga sam imao svirku u Banjanima, svirali na otvorenom, preslava sela, tako te¹to....  a 2 motora celo veèe pun gas gore - dole, rekao bih klinci neki, bez kaciga naravno....  stra¹no, muka mi je vi¹e od ovakvih prièa i vesti....