Glavni meni

Grcka, Platamon, odo' na more :)

Započeo aleks89rd, 19 Avgust, 2012, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: Ga¹par poslato 30 Avgust, 2012, 19:16
Jao seljaci, vi æete da mi ka¾ete  :P

I da odem do Crne Gore ne bih u Budvu krocio :P :P :P

Taraba

Zašt bi neko išao u Crnu Goru, plaćao vazduh, morsku vodu, lešaljku, peškir, suncobran, prijavljivao boravak i gledao ovo

http://www.svevesti.com/images/sr/230963.jpg


[ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Major

Kakvo zmijsko majmunsko telo..

edit:

Da nam se zmija ne uvredi..


Kanarinac

Citat: Kengur poslato 31 Avgust, 2012, 00:12
Ja nikada nisam bio na moru.
A voleo bih....
Zato sto skupljas pare za motor! :)))) Ali zato kad skupis prvo u Budvu moras!!!

UFF

Citat: Taraba poslato 31 Avgust, 2012, 10:14
Za¹t bi neko i¹ao u Crnu Goru, plaæao vazduh, morsku vodu, le¹aljku, pe¹kir, suncobran, prijavljivao boravak i gledao ovo

http://www.svevesti.com/images/sr/230963.jpg


[ludak]


muskarce koji su operisali slepo crevo ili plavusu iza njega?

Major


aleks89rd

evo mene nazad.  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
kacicu slike popodne. ajde dajte linkove za teme koje sam propustio ako je bilo nesto interesantno posto nemam sve u neprocitanim porukama, imam samo dve stranice.  [doh]

zmiya

Citat: MajorSoul poslato 31 Avgust, 2012, 11:27
Kakvo zmijsko majmunsko telo..

edit:

Da nam se zmija ne uvredi..




Nemoj,molim te,zna¹ da je uvredljive prirode..

Major

Kaci ti slike, a za teme ces se vec snaci ;D

Taraba

Invazija nigerijskih botova, Laziæ ubio agregat na KLE-u, saznali smo da je kasko neisplativ za UFF-ovog BMW-a, da Pit ne pravi burek i da radi za policiju, da Revolution ni ove godine neæe iæi na more, da Phoenix kao i cbrr1 vole da se sudaraju sa autobusima.
Porota je i dalje na èekanju ¹to se tièe tema kuæa ili stan, da li je Beograd i van kruga dvojke i da li je bolji PC ili konzole.

To mu doðe to... ostalo su bile neke gluposti vezane za motore, ali ko jo¹ to èita... [sutirakamen][ludak]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Sad mogu dugasim forum..Aj da mi opet krajem nedelje preprièa¹..

Major

Citat: Taraba poslato 10 Septembar, 2012, 11:01
ostalo su bile neke gluposti vezane za motore, ali ko jo¹ to èita... [sutirakamen][ludak]

[rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Citat: Taraba poslato 10 Septembar, 2012, 11:01
Invazija nigerijskih botova, Laziæ ubio agregat na KLE-u, saznali smo da je kasko neisplativ za UFF-ovog BMW-a, da Pit ne pravi burek i da radi za policiju, da Revolution ni ove godine neæe iæi na more, da Phoenix kao i cbrr1 vole da se sudaraju sa autobusima.
Porota je i dalje na èekanju ¹to se tièe tema kuæa ili stan, da li je Beograd i van kruga dvojke i da li je bolji PC ili konzole.

To mu doðe to... ostalo su bile neke gluposti vezane za motore, ali ko jo¹ to èita... [sutirakamen][ludak]


[rofl]  [clapp]  [kralj]


sumirao si ga za sve pare

nego onaj najveci pobornik kuuce milomir je nudi na prodaju svima redom i majoru i kome stigne, kaze hoce da je proda sve sa placem i da kupi stan u centru

Major

I rodbina ide sa kucom koliko sam shvatio ;)

aleks89rd

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
co'ek je  [ludak] [ludak]

sad ne moram ni da citam, sve si tako slikovito opisao  ;D ;D
evo par slika  [cheers] [cheers]


[attachment deleted by admin]

Major

Izbegavaj da stavljas slike svoje devojke ovde su bre sve manijaci ;D

Koliko para si placao rentiranje skutera?

aleks89rd

znam da su manijaci zato sam stavio samo ove dve gde se malo vidi  :D
18 eura dan. 10 dana 180 eura. rentira ga za 30 eura dan a quad 60 eura dan ovo je najnize sto samo mogao da spustim i to sam ga dva dana bario za cenu.
da sam bio pametan isao bih mini bus-em (oni mali kombi prevoznici, Mercedes Sprinter) natovario Kymca na prikolicu i platio mu 100 eura prevoz motora isplatilo bi mi se 300% jer bih imao moj motor 20 dana i isao bih gde mi se svidja.
ovaj sam na put od 60 km morao da odmaram dva puta po sat vremena da ne bi zakucao.  [doh] [doh] [doh]

Taraba

Ja sam na Tasosu do¹ao do onih ¹to rentaju motore, pregledao par Yamahi XT600 i 660R i odustao.
Sve su oèaj ¾ivi... ploèice na minimumu, koèiona creva ispucala, hladnjaci pokrivljeni... neka hvala, od toga mo¾e da se rikne.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

aleks89rd

ovde nije bilo nista za rentu sem skutera i quad-ova...sve krs zivi, ovaj bio kao u boljem stanju ali opet sranje. posluzio nas je, dali smo puno para ali sta je tu je. ne mozemo da vratimo a necemo da se kajemo. sve u svemu letovanje od 1-5 solidna 3ojka. inace nikada vise sa devojkom na letovanje  [veryangry] [veryangry] [veryangry] dva tri puta mi je doslo da je sve pesnicama izudaram  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

Taraba

Menjaj devojku :P
Ja tih problema nisam imao... mo¾da jednom samo... i ne pesnicama [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?