Glavni meni

Grcka, Platamon, odo' na more :)

Započeo aleks89rd, 19 Avgust, 2012, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Veceras putujem u Grcku, mesto Platamon. Jel neko bio tamo, prolazio tuda? Neko ima neke informacije, savete, ideje gde da idem i lunjam?
Tamo cu rentirati quad-a pa bih napravio lep odmor. Idem na 21 dan tako da treba nekako i da popunim.  ;D
Jel ima neko nosac za obican fotoaparat, sto se aparat srafi za njega da okacim na korman? Da se naprave dobri snimci i slike.  [cheers] [cheers] [cheers]

MIGE

Citat: aleks89rd poslato 19 Avgust, 2012, 12:51
Veceras putujem u Grcku, mesto Platamon. Jel neko bio tamo, prolazio tuda? Neko ima neke informacije, savete, ideje gde da idem i lunjam?
Tamo cu rentirati quad-a pa bih napravio lep odmor. Idem na 21 dan tako da treba nekako i da popunim.  ;D
Jel ima neko nosac za obican fotoaparat, sto se aparat srafi za njega da okacim na korman? Da se naprave dobri snimci i slike.  [cheers] [cheers] [cheers]
ponesi medjunarodnu,ne traze pri izdavanju motora a ne daj boze da se nesto desi.....a savet gde da lunjas...pa kad iznajmis makinu,lunjanj svuda i uzivaj u odmoru...srecan put  [cheers]

aleks89rd

imam medjunarodnu i u njoj samo B, sta mogu sa time da teram sem automobila? quad? 50ccm skuter?

nano

Skuter 100% moze, grci su to ako ima i neki veci bajk dace ti...

Srecan put!

aleks89rd

to bi bilo extra :) da teglimo svoje kacige (devojka i ja)?

@MIGE, nano...hvala, pa idemo na [cheers] kad se vrnem

MIGE

Citat: aleks89rd poslato 19 Avgust, 2012, 13:32
to bi bilo extra :) da teglimo svoje kacige (devojka i ja)?
kacige...jok...niko to ne gleda tamo,murije nemas nigde sem ako nije nekog sranja pa dolete...obrati paznju na asfalt,negde je klizav ko staklo ..


aleks89rd

Evo samo da se javim [hello] brckam guzu u moretu i uzivam  :-* pozz za sve manijake, nisam vas zaboravio [cheers] [cheers] [cheers]

mkt

uzivaj i za nas jbga  [dancing] ima nas koji smo ga izvisili za more
fotkaj neke snajke pride  :P

Major

Citat: aleks89rd poslato 26 Avgust, 2012, 21:58
Evo samo da se javim [hello] brckam guzu u moretu i uzivam  :-* pozz za sve manijake, nisam vas zaboravio [cheers] [cheers] [cheers]

Uzivaj ;D

I jesi li uspeo da iznajmis neko motorce?

aleks89rd

Citat: mkt poslato 26 Avgust, 2012, 22:01
uzivaj i za nas jbga  [dancing] ima nas koji smo ga izvisili za more
fotkaj neke snajke pride  :P
jes pa da me zena ubije, i ovako je prisvojila aparat  :'( :-[
Citat: MajorSoul poslato 27 Avgust, 2012, 10:21
Citat: aleks89rd poslato 26 Avgust, 2012, 21:58
Evo samo da se javim [hello] brckam guzu u moretu i uzivam  :-* pozz za sve manijake, nisam vas zaboravio [cheers] [cheers] [cheers]

Uzivaj ;D

I jesi li uspeo da iznajmis neko motorce?


jesam. dobio peugeot elyseo 50ccm, uzeo ga na dve nedelje za 180evrica
dobar je

dzimika

mnogo si platio skuter, ja sam za 160e dobio 10 dana kvad od 150ccm a vstrom sam na dan uzeo za 25 a da sam uzeo na 10 dana cena bi bila ispod 200e sigurno
kola su ljudi rentali za 170e na 10 dana

Major

Sezona u Grckoj u Avgustu je najskuplja i sve cene idu dosta gore jer im dolaze Italijani.

apu

svuda u bli¾oj okolini je ¹pic sezone od pola Jula pa do kraja Avgusta... i uvek je najskuplje tada ;)

Major

Onako ja sam bio u Julu i bilo je jeftinije nego u Avgustu kad mi je sestra otisla na isto mesto.

Gašpar

Od prvog Avgusta pa na dalje je špic špiceva svuda.

Evo primer Budva - 30 i 31 smo pili ceđeni sok za 2 evra, od 1. cena skočila na 2,5 [rofl]

Major


Kengur


Gašpar

Jao seljaci, vi æete da mi ka¾ete  :P
Kengure, gdi si bio pro¹le godine na moru?  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]

Kengur

Ja nikada nisam bio na moru.
A voleo bih....

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...