Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Сузана ја за слабе, тротинет је за оне који воле изазове како рече мој пријатељ Салај Лама
Друштво за заштиту од животиња

®or¾


Lazic

Citat: ®or¾ poslato 13 Novembar, 2018, 19:43
Laziæu,da si malo bli¾e... ,uostalom va¾i i za tebe,ka¾i kako da ti dostavim ,pa ih jedi slatko,meni ne ide.U mojoj familiji to jede samo moj otac i moje biv¹e ¾ene.Nemo¾ od njih rakiju praviti( odnosno mo¾e al ' ti treba vagon za 100 l) ,a ja da jedem tako glibavu,bo¾e saèuvaj,pa taman da je jedino voæe na planeti. [cheers]
Nisam ih jeo godinama... Neam pojma, nisam stvarno mislio da se cima¹, jbga nekad sam bar jednom nedeljno i¹ao na tu stranu...

Kostić

mrletovu kuæu i mu¹mulu koju berem godinama deli ona nedovr¹ena zgrada ;D

Lazic


Kostić

zahvaljujem se baba dari sa pijace ¹to se nije naljutila na mene ¹to joj onomad nisam platio luk. opet sam uzo kod nje i dao joj 50 dinara kamate na èekanje

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laki-zr poslato 13 Novembar, 2018, 20:17
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Novembar, 2018, 18:08
hvala LakiZR na donaciji....nadam se da ga necu iznervirati da pusti beli dim....
Samo pun gas 😂
jedva sam nasao sta je sta....bez belog dima....slikam kad povezem....inace ide na katanu 750 privremeno jer nema satove...zapravo ima ali su toliko ruinirani da je neisplativo sredjivati ih....slikacu i njih
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

stiglaru za kuæi¹te.

Darko

evo da zahvalim svima koji su bili ukljuceni u trazenju ecu-a , a posebno Bobanu , za kupovinu , organizovanje slanja i ostalih zajebancija oko mog ecu-a.
hvala puno jos jednom

u ovakvim situacijama se vidi jacina foruma ...


Lazic

Na¹em dragom mrgudu Vajperu dugujem zahvalnost ¹to nije hteo da se cima oko popravke televizora pa mi ga je poklonio, ali je prvo na¹ao na eBayu odgovarajuæu ploèu za dotièni...  :-* [srce] [ljubav] [yahoo] [cheers]
Na¹em dragom drugaru Megaidiotu dugujem zahvalnost ¹to je poruèio, platio i doneo mi ploèu iz Beèa...  :-* [srce] [ljubav] [cheers]

Meni pizda strinina ¹to sam deci otkrio kako da ¹eruju youtube na televizoru... :o :D



viper

E neka te da vidis malo kako je. [rofl] [rofl] [rofl] :P

P.S.

Drago mi je da si zadovoljan.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic




Deluje kao da nije mnogo veliki, ali kad se uzme u obzir da je Dimitrije visok preko 190... :o :o :o

MIGE


Kostić

да се упишем и за ову годину и да кажем да је ту и да је све ок има краљевски третман и опет још једном  фала на овом ретком примерку историје која више не постоји




megaidiot

Citat: MIGE poslato 22 Januar, 2019, 07:52
cek,jel to LG?
nije, to je LGBT (Lazic Ga Budzio Televizor)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole


El Jefe

То су Фила папуче за гледање ТВ програма.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Love is in the air... ;D

Gavrolini

Lebtejebo pusim isti duvan kao kostic....sutra ostavljam cigare.