Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Septembar, 2018, 16:00
Citat: kosta66 poslato 28 Septembar, 2018, 09:16
коста има пежова (у овој теми нисам реко! ) :)

noup...kostin sin ima pezoja i ne da tati da ga arci....

Pametan deèko... nije na tatu

Kostić

zahvaljujem se Laziæu zato ¹to je u èetri reda objasnio ¹ta je ¾ivot  :-* [srce]

MIGE

hvala Lazicu sto mi je kupio kajis..hvala Jugovicu,Draganu Pavlicevicu i glenu na lepo provedenom danu kao i Tamari i Mihajlu na cimanju....hvala revoluciji sto me trpi sa glupim pitanjima  [rofl] :-* [srce] [cheers] [cheers] [cheers]

El Jefe

После педесет година реконструисан пут преко Банстола. Фала курцу
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Nema vi¹e tup tup tup...? :D



Hvala dobrim drugarima koji su mi sakrili kljuèeve od motora dok nisam popio kafu i verovatno me spasli oma¹æivanja asfalta... :o  [srce] [srce] [srce]

Hurricane

Hvala tebi ¹to si razumeo  [rofl]
[cheers]

Kostić

au al ste omek¹ali... ja kad se tako napijem, meni drugarice (ana i tamara) pridr¾e motor i pomognu da sednem na motor i poguraju me da krenem...

Lazic

Èim me kafa vratila u ¾ivot i nisam bio ba¹ toliko pijan... :)

ljilja-pei

Veliko HVALA mom dragom prijatelju Laziæu!!!!
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

hvala LakiZR na donaciji....nadam se da ga necu iznervirati da pusti beli dim....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Хвала оној баби што је данас изнела мушмуле на пијац.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Ukoliko,nije zajebancija,a voli¹ mu¹mule,ka¾i kolko hoæe¹ da ti donesem u petak,moje prerodile a ja to kad vidim nije mi dobro [cheers]

El Jefe

Благодарим, узео сам само да пробам и да покажем клинцима да то воће стварно постоји.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾


Lazic

Ja slatko jedem mu¹mule... :D

®or¾

Laziæu,da si malo bli¾e... ,uostalom va¾i i za tebe,ka¾i kako da ti dostavim ,pa ih jedi slatko,meni ne ide.U mojoj familiji to jede samo moj otac i moje biv¹e ¾ene.Nemo¾ od njih rakiju praviti( odnosno mo¾e al ' ti treba vagon za 100 l) ,a ja da jedem tako glibavu,bo¾e saèuvaj,pa taman da je jedino voæe na planeti. [cheers]

El Jefe

Мушмуле нису за слабе.
Друштво за заштиту од животиња

Laki-zr

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Novembar, 2018, 18:08
hvala LakiZR na donaciji....nadam se da ga necu iznervirati da pusti beli dim....
Samo pun gas 😂

®or¾

 [rofl] Jel to znaèi da si prodao Suzanu i pre¹ao na trotinet,zbog toga ¹to nije bilo zrelih  mu¹mula? [neampojma]