Glavni meni

Zahvalnice

Započeo AndreyRR, 18 Avgust, 2012, 21:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

#100
sutra ces da vidis na kakvim mukama ja sedim haahah :D


[attachment deleted by admin]

Jefta

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 02:14
na toj stolici ne bi sedeo za racunarom ni 15 minuta
Па то је и фора, да ме натера да устанем после неког времена да се прошетам, мада у плану је куповина неке фотеље... нешто директорски :)

AndreyRR

i obavezno saraund sistem,jebo te onaj mali podni zvucnik
sve ti bije u noge i primas negativne vibracije razlicite
aplitudne vrednosti koje uticu na tvoj nervni sistem

Major

Citat: Jefta poslato 14 Septembar, 2012, 04:24
Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2012, 02:14
na toj stolici ne bi sedeo za racunarom ni 15 minuta
Па то је и фора, да ме натера да устанем после неког времена да се прошетам, мада у плану је куповина неке фотеље... нешто директорски :)

Sto bi setao? ;D

dzimika

da ga ne uhvati isijas kao uff-a :P

ranko

Citat: dzimika poslato 14 Septembar, 2012, 10:29
da ga ne uhvati isijas kao uff-a :P

Znik, Sremcaja calling :)

Jel postoje projekti za samoizgradnju decijeg krevetca... aj stranice manje vise ( medijapan moze pa abs kantovanje kao da bude jace ) ali sta sa onim zatvorskim stranicama i mehanizmom za gore dole ?

Dal je skuplja dara nego mera ?

dzimika

pa generalno se ne isplati, ali ako radis neko kvalitetnije farbanje jer je samo farbanje dosta skupo, materijal i nije toliko
ako imas nekog drugara stolara da ti uradi te bocne stranice tj zatvorske stranice onda se mozda i isplati jer za to koriste skoro pa otpatke, mehanizam kad bi video kakav je umro bi od smeha, ono i nije bas mehanizam :D
ako te ne mrzi otidji do piramide, imas one lokale ispred piramide blize jurija gagarina gde ima na pojedinim mestima jos dodatni sprat, ima butik za sve decije stvari i mi smo tamo pazarili krevetac, mislim da je bio oko 20000din

zmiya

Citat: ranko poslato 14 Septembar, 2012, 12:36
Citat: dzimika poslato 14 Septembar, 2012, 10:29
da ga ne uhvati isijas kao uff-a :P

Znik, Sremcaja calling :)

Jel postoje projekti za samoizgradnju decijeg krevetca... aj stranice manje vise ( medijapan moze pa abs kantovanje kao da bude jace ) ali sta sa onim zatvorskim stranicama i mehanizmom za gore dole ?

Dal je skuplja dara nego mera ?

Nemoj da si sme¹an,nikad vi¹e drveni krevetac,kupi onaj platneni na sklapanje..Dete nema gde da se udari,ima dva nivoa visine..


Major

Ovaj sto je Zmiya postavio je odlican! Lako se sklapa i rasklapa, a kao sto rece nema gde da se dete udari.


zmiya

Mo¾e¹ da ga ponese¹ gde god ide¹,sklapa se u jednom potezu,kad dete poraste mo¾e¹ da ga ostavlja¹ unutra da se igra,ne mo¾e da izadje,nije skup..Sve u svemu,drveni krevetac je istorija,nema ni jednu prednost.


ranko

dal me lazete ...

aaaa pa vi ste veci rasadnik znanja nego oni sugavi zenski forumi gde troluju teme sa pms-ovima :)

hvala Dzimi... hvala zmiya... hvala ovaj stojko Majoru :)

videcu sta i kako... za sada je plan u Madzaristan u kupovinu pa vracanje pdv-a... mada sam i ovde video dobru ponudu 3u1... a i naleteh na CAM za 350 jura...

Ovo je 250 jura... mislim da je kina iako oni pricaju finska irska bem ga ...

http://decijakolica.webs.com/


ranko

Citat: cbrr1 poslato 14 Septembar, 2012, 15:32
vidi ga ovaj na cemu spava...  :o :o :o :o :o :o

Borca... ovaj Gospodine Borca :) mojne da offujes u svakoj temi nego pomozi...

jel znas nekoga ( ili si uterivao reket, otkupi i ostale usluge )  u firmi JUGLOB ( pise zrenjaninac 121 Borca ) da mi napravis cenu za kolica :)

CBRR1

Citat: ranko poslato 14 Septembar, 2012, 15:50
Citat: cbrr1 poslato 14 Septembar, 2012, 15:32
vidi ga ovaj na cemu spava...  :o :o :o :o :o :o

Borca... ovaj Gospodine Borca :) mojne da offujes u svakoj temi nego pomozi...

jel znas nekoga ( ili si uterivao reket, otkupi i ostale usluge )  u firmi JUGLOB ( pise zrenjaninac 121 Borca ) da mi napravis cenu za kolica :)
brate rade volje bi ti pomogao,al ne znam...prvi put uopste cujem za tu firmu-prodavnicu...

ranko

Pa jbt kako ti radis tamo u Borci ? Moras da obilazis teren... vidis kako Djokovic lepo zivi od reketa :)

heheh

ma zezam te bre... pusti to ... taman i da znas, ma i da je tvoje ne bi te cimao :)

imas ti druge za to :)

aj uzdravlje ... do mosta :)

dzimika

Citat: zmiya poslato 14 Septembar, 2012, 14:05
http://shop.aksa.rs/prenosivi-kreveci_413


Mislim da sam slièan ovom kupio     http://shop.aksa.rs/primi-sogni-prenosivi-krevetac-dream-pocket---crveni.html

covek pitao za drveni pa mu objasnih
inace imam i ovaj rasklopivi ali samo jedan nivo ima, ovi sa dva nivoa su idealni i definitivno ti smanjuju trosak jer i ako uzmes drveni krevetac trebace ti prenosivi ako negde krenes a treba da prespavas

Jefta

Cbrr1 nije iz Borce vec sa Sebesa :-)

CBRR1


UFF

 a nisi znao ni odakle si a?