Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

ko misli da jurca sa SDi nek zajebe. al da je trajan,jeste,traktorcina prava!!
jin-jang

Mil@n

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2017, 20:19
Citat: Mil@n poslato 20 Novembar, 2017, 12:14
Taj sdi nije ni za kerov kurac. Imao sam ga u golfu 5, krsina neopevana. Niti ide, niti je ekonomièan, tro¹i isto kao i tdi.

I kako smo sa audija do¹li na kedi sdi  :)

U zavisnosti od naèina vo¾nje od 3.8 do 16... :D
16 nije al' 7 je redovno papao, do Grèke 4.5L.
Neko reèe za teretna vozila je dobar, pa on jedva ide i prazan, a kamoli neki teret da vuèe.
Kanta kanturina :)


Lazic

Ne zezaj, vukao sam Kedijem do 1300 kila... :o Pola tone preko limita... ;D 16 je tro¹io punim gasom do Ni¹ke Banje i nazad, sa otvorenim gepekom i 500 kila tereta koji je virio metar... :o ;D
3.8 po snegu, Ni¹-Kraljevo-U¾ice-Loznica-Bg... :D

UFF

alo koji vam je kurac to je SLUZBENO VOZILO a ne putnicki auto

sto se mene tice radiku ne treba da bude lepo i komforno (jer nije kuci vec na poslu), ne treba da se kurci i obilazi, treba da vozi po ps-u da ustedi gorivo, da stigne gde je poslat i da potrosi sto manje da bi bio placen sto vise tako da ako vec unapred zna da ne moze da obidje onda nece ni da pokusava, stici ce 5 min ranije a potrositi mnogo vise goriva, zdrava logika kaze da ce voziti nezno jer nista drugo smisla nema, a ne treba ti ni gps uredjaj da ga kontrolises :)

Lazic

Jedini razlog ¹to sam u biv¹oj firmi pristao na slu¾beno vozilo je bila neogranièena sloboda... :D

Mil@n

#705
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2017, 00:13
Ne zezaj, vukao sam Kedijem do 1300 kila... :o Pola tone preko limita... ;D 16 je tro¹io punim gasom do Ni¹ke Banje i nazad, sa otvorenim gepekom i 500 kila tereta koji je virio metar... :o ;D
3.8 po snegu, Ni¹-Kraljevo-U¾ice-Loznica-Bg... :D

Iz vi¹e tura nije problem preterati ni 2 tone  ;D
i 300kg je mnogo za taj le¹

Citat: UFF poslato 21 Novembar, 2017, 00:40
alo koji vam je kurac to je SLUZBENO VOZILO a ne putnicki auto

sto se mene tice radiku ne treba da bude lepo i komforno (jer nije kuci vec na poslu), ne treba da se kurci i obilazi, treba da vozi po ps-u da ustedi gorivo, da stigne gde je poslat i da potrosi sto manje da bi bio placen sto vise tako da ako vec unapred zna da ne moze da obidje onda nece ni da pokusava, stici ce 5 min ranije a potrositi mnogo vise goriva, zdrava logika kaze da ce voziti nezno jer nista drugo smisla nema, a ne treba ti ni gps uredjaj da ga kontrolises :)
Odlièno, onda prvo krene¹ od sebe...kupi¹ golfa sdi, imaæe¹ manje tro¹kova i popravki, vi¹e æe ti ostati love za biznis, a i logika ka¾e da neæe¹ divljati i da æe¹ voziti po ps-u, i tu æe¹ u¹tedeti na kaznama+daje¹ pravi primer radnicima o domaæinskom pona¹anju ;D
Laziæ je pravi dokaz kako je vozio rentabilno taj sdi  [rofl]

Hattrick

Ma najbolje svima gazda da kupi po sluzbeni Skyline GTR, a dostavljacima pizza bar po Panigale. Tako brze sve obave, i biznis cveta.  :)

UFF

hmm ako sam ja poslodavac ja vozim tiguana, necu tuarega da ne bude da se kurcim

meni je u tom slucaju radno vreme duze nego zaposlenima i onda mora da mi bude komforno i udobno jer mi je to dobar deo zivota

takodje cu sa vremena na vreme da zavrnem rukave i sa fizikalcima da istovarim po koji kamion cisto primera radi ali ipak onaj ko radi za platu ne mora i ne treba da uziva, niko te ne placa da uzivas jbt vec da se mucis

Hurricane

Na svu srecu pa su neki drugi trendovi sada pa je sve manje takvih poslodavaca, radnik bre mora da se postuje, pricam o radniku kao pravom radniku, ne lelemudu, nego onom koji ti donosi zaradu!

Ja nekad za jedan dan donesem svojoj firmi celu svoju platu bruto, i ne da treba da mi da i auto i gorivo i klopu i pice nego i hvala jedno veliko na kraju meseca kad mi da platu na ruke!!

Izvini ali stvarno ne kapiram odakle ta ideja uopste da radnik mora da se muci?

Pa nije na robiji majku mu!!



Hurricane

Poslodavac neka vozi sta hoce boli me kurac apsolutno, njegov je posao, ideja, vreme i sve ali samo ako to nije od ledja radnika odvaljeno.

Znao sam jednog poslodavca koji je na godisnjem nivou 30 radnika zakidao za po jednu mesecnu platu i kupovao svake godine po jedan stan ili sta vec, ostajalo mu je cisto ta njihova zarada, sve dok nije zaposlio mog caleta, a u to vreme ko na kurac ja nekako bio bas mlad i lud...

UFF

kad kazem radnik mislim na fizikalca
placen je da fizikalise a ne da mu bude lepo na poslu
ako hoces da ti bude lepo onda moras ti da platis ;)

Kostić

seljak u du¹i. ko krava koja da punu kofu mleka, pa se ritne i sve prospe - zeleni ziub.

Dragana friz

najbolji radnik je zadovoljan radnik,sve ostalo je sviranje kurcu....

Hattrick

Opet s'druge srane mislim da je radniku prece i bitnije, dobra organizacija posla, bez povlascenih po bilo kom osnovu, da se zna tacno radno vreme, da se zna tacno sta mu je posao, i da plata bude korektna i na vreme.
Nisam siguran da TDI ili SDI kao sluzbeno vozilo ulazi u tu jednacinu, koga boli kurac, auto svakako nije njegov.
Bolje sluzbeni SDI i plata 60.000, nego sofer S klase sa odelom, kravatom, i platom 25.000.
Bar tako izgleda kad stignes na kasu u Tempu.

Lazic


Bori¹a

kaze majstor neka flansa sto ulazi u menjac pukla, zavareno sve sutra testiranje [rofl] [rofl]

mali_zmaj

Bolje sto godina kao milioner,nego sedam dana kao sirotinja!!   Bob Rock,svaka mu zlatna!!
jin-jang

Mil@n


Lazic

Ta ¹oferka ne bi pro¹la tehnièki nigde u Evropi... :D Mada, mo¾e to da se ispolira... :D

nemke

Citat: Laziæ poslato 22 Novembar, 2017, 01:55
Ta ¹oferka ne bi pro¹la tehnièki nigde u Evropi... :D Mada, mo¾e to da se ispolira... :D
I moja soferka pro¹la... :@

Послато са E2003 уз помоћ Тапатока