Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2017, 00:19
kedi je razlog zasto danas vozim jebeni vw
pre toga sam hejtovao seljacki brend, hejtujem ga i dalje ali to ne menja cinjenicu da bolji i pouzdaniji pikap vozio nisam a presao sam sigurno preko 100.000km u njemu

berlingo i partner se npr raspali na trecini toga
Samo izbegavati dubok sneg sa letnjim gumama... ;D

UFF

e jbg sad bih rado nasao fotku ispred kedija kod mise i ljije pei sa snegom do kolena kad smo isli po kozno sediste iz bmw-a u kome i dan danas sedim dok ovo kucam, ciju mi je konstrukciju fenix izvario.. aj sediste i nadjoh ali fotku koju sam slikao nemam :(


http://s33.postimg.org/kdxzzzbq7/Image7597.jpg

Lazic

To je bilo na zalet... ;D Nismo se zaglavili samo sam slomio branik o sneg... :o ;D


Bori¹a

ja idem sledece nedelje da pogledam jednog... sluzbeni beli... i kad se setim kako lete racunari kod lazica u gepeku... dodje mi da odustanem [rofl]

UFF

ko kupuje kedija SAMO sdi

ide ko kurac ali nista ne trosi i nema sta da se pokvari

Lazic

Ne mogu ni ja da naðem slikuuuuuu... :(

Zato sam na¹ao ovu... ;D


Lazic


Bori¹a

ma kakav sdi... bukvalno kao kurac ide... bolje ide moj kymco

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

UFF

bas tako

ali nema turbinu
nema plivajuci zamajac

nema nista skupo da se pokavari a da se podsetimo to je uglavnom SLUZBENI auto pa ako ja kao gazda gledam i kupujem svi ce da ga voze i jebe mi se bas sto im nije po ukusu jer su na poslu i sa njim zaradjuju novac pa ni ne treba da "ide" vec da malo trosi i da ne mora da se odrzava :)

ako im se ne svidja nek otvore svoju firmu pa nek svojim zaposlenima kupe TDI sve crveno da vidimo dokle ce da doguraju

Kostić

SDI 1,9, 80 000 za godinu dana bez kvara, osim ovaj dan, dan velikog minusa 2011 il 12te (bilo je preko -20) ta nije teo dupali, sutradan nov kumulator i pesma


Hohštapler

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2017, 01:17
bas tako

ali nema turbinu
nema plivajuci zamajac

nema nista skupo da se pokavari a da se podsetimo to je uglavnom SLUZBENI auto pa ako ja kao gazda gledam i kupujem svi ce da ga voze i jebe mi se bas sto im nije po ukusu jer su na poslu i sa njim zaradjuju novac pa ni ne treba da "ide" vec da malo trosi i da ne mora da se odrzava :)

ako im se ne svidja nek otvore svoju firmu pa nek svojim zaposlenima kupe TDI sve crveno da vidimo dokle ce da doguraju

Bukvaaaalno!
Mi u firmi imamo dva. Voze i kurta i murta. Upali/ugasi bar 50 na dan, vozi se uvek uvek uvek pun gas, preslo boga oca, znaci po celoj evropi svakih par dana, tipa: majstor je proslog ponedeljka krenuo i imao intervenciju u madjarskoj, potom ga po¹alju za belgiju, odatle u nemacku pa kuci. 4000+km u 4 dana. Servis se radi - kad se nasluti da treba. I pored toga, otvoris haubu, motor suv kao barut. Prljav, al suv. Zlatna medalja kvaliteta.  Ja bih kupio jedan - kilometraza nebitna, znam sta trpi kod nas, normalnu upotrebu ce izdrzati 100 godina.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Sta on to popravlja da se firmi isplati tolika kilometraza putnickim automobilom ?

Lazic

Vage za merenje droge... :D



@Kostiæ:
Februar 2012-te... :D Tad sam i sjebao menjaè zaglavljujuæi se u dubokom snegu sa letnjim gumama... :D

Kostić

ja sam jedno jutro sluèajno povuko ruènu ispred zgrade da ne otkliza niz ulicu i ujutro sednem u auto, upalim i da krenem, on ne¹to neæe, ja gas on krene al ¹kripe gume. ok, otvorim vrata krenem a zadnji most ceo zaledio. lupo èekiæem ne jebe pet posto, iznerviram se i vuèem ga tako niz ulicu i posle 500 metara poèele gume da se dime i da se trese sav i ja stanem, odem po toplu vodu, vratim se zalijem dobo¹e, on opet neæe. pa pièka mi materina u dupe, koj sam kurac vuko ruènu u sred zime i ni¹ta. ubacio u prvu i silovo ga deep troath na po po metra i posle pola sata otpusti. degenerik. ni¹ta nije sluèajno u kosmosu ;D


a razlika izmeðu SDI i TDI (red) je ko nebo i zemlja. SDI vozi¹ milion i ode¹ u servis da vide jel mu ne¹to fali i izbace te na ulicu ¹to ih zajebava¹. po ravnom ide 120, niz rudnik 140.

TDI (red) ide dve glave na juri¹, al malo malo pa mu ne¹to treba i realno, totalno je bespotrebno da ima taj agregat. osim ako ne ide na trke vanova.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 20 Novembar, 2017, 01:17
ako im se ne svidja nek otvore svoju firmu pa nek svojim zaposlenima kupe TDI sve crveno da vidimo dokle ce da doguraju

hahaha ja uzimam auto za sebe ali uvek mi treba da nesto preteram, i u ovog audija trpam redom...
ali caddy drzi cenu u pm, star 10 godina je preko 4-5 soma

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Hurricane

Citat: Hattrick poslato 20 Novembar, 2017, 09:51
Sta on to popravlja da se firmi isplati tolika kilometraza putnickim automobilom ?


popravlja kamione, sve je jeftinije nego preko anga¾ovati servis da ti popravi kamion, a o vremenu, rokovima, autodanima, ceni delova preko,

¹lepu ¹lepera do servisa i ostalom da ne govorimo...

ovako majstor veæ prima platu dobije jo¹ neki dinar za akciju i re¹en problem kao da je u dvori¹tu..





Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 20 Novembar, 2017, 11:10
Citat: Hattrick poslato 20 Novembar, 2017, 09:51
Sta on to popravlja da se firmi isplati tolika kilometraza putnickim automobilom ?


popravlja kamione, sve je jeftinije nego preko anga¾ovati servis da ti popravi kamion, a o vremenu, rokovima, autodanima, ceni delova preko,

¹lepu ¹lepera do servisa i ostalom da ne govorimo...

ovako majstor veæ prima platu dobije jo¹ neki dinar za akciju i re¹en problem kao da je u dvori¹tu..




Upravo tako.
A taj kedi kad se vozi do 120 trosi 5L, a gorivo svakako u firmi koja ima par (stotina) kamiona ne znaci nista. Majstor dobije na platu ali sve je to dzaba u odnosu na recimo cenu radnog sata servisa u belgiji. Sve to ne kosta ko taj jedan radni sat..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Mil@n

#697
Taj sdi nije ni za kerov kurac. Imao sam ga u golfu 5, krsina neopevana. Niti ide, niti je ekonomièan, tro¹i isto kao i tdi.

I kako smo sa audija do¹li na kedi sdi  :)

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2017, 09:59
Vage za merenje droge... :D

A znaci taj je krivac sto gram nije gram. :D

Lazic

Citat: Mil@n poslato 20 Novembar, 2017, 12:14
Taj sdi nije ni za kerov kurac. Imao sam ga u golfu 5, krsina neopevana. Niti ide, niti je ekonomièan, tro¹i isto kao i tdi.

I kako smo sa audija do¹li na kedi sdi  :)

U zavisnosti od naèina vo¾nje od 3.8 do 16... :D