Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a


Ripley

Da, takav, samo 19" felne, crna unutra¹njost i normalan volan i menjaè :) Video sam ovaj jo¹ davno, nisu njegove felne i mnogo mu je ru¾an enterijer, katastrofalan.

Kengur

Meni je cuvenja kornjaca drkanje. :) Steta sto nemam para za odrzavanje i reg :) A doduse nemam nikakve potrebe za auto veci od klia ili punta tako da pusta zelja samo...

Kengur


UFF

nemas potrebe?
pa ne kupuje se to zbog potrebe jbt
nemas potrebe ni za r6 koju si vozio, dovoljno je i 125ccm

Kengur

Gresis.

Potrebe za R6 sam imao zbog snage. A i motor je nesto drugo... Da mi treba kao auto od tacke A do tacke B onda bi uzeo maxi skuter do 300 kuba i zavrsio posao. Ti si zbog potrebe uzeo 125 kuba, a onda se desilo TO NESTO i presao si na vecu snagu.... Znas o cemu pricam.

A auto mi treba samo za prevoz.... Ne kazem da ne bih, samo nemam jednostavno potrebe za veci auto...
Realno, eventualno dva puta godinje pravim u cugu vise od 100km. Jednom do Prokuplja i eventualno do mora... Ovo ostalo grad i okolina, koji ce mi kurac veci auto... Meni licno dovoljan smart iskreno ti kazem.

Plazma Keks


UFF

nisi razumeo kengure

posto ne ides da se trkas sa njim nemas potrebe ni za r6

drugo je to sto hoces da divljas

divljao bi i sa nekim nadrkanim audijem da ga imas

osnovna potreba je motor do 500ccm i auto do 2000ccm oba lepo i dovoljno dobro idu za svakodnevnu normalnu voznju

sve preko toga je za izivljavanje ili luksuz

Kengur

Dobro u pravu si :)

Ja sa R6 skoro da nisam ulazio u grad. I ako jesam, to je kasno nocu ali opet nisam divljao, nego cisto odem da se nadjem sa nekim i popijem pice. Auto  mi treba preko celog dana vecim delom samo po gradu. Znaci treba mi djubre koje ide 120 ako idem na NBG auto putem, i koje trosi sto manje, nista vise. Zenu nemam, decu nemam... Znaci smart vrh. Opet ponavljam, rado bih veci auto vozio zbog luxuza i udobnosti, ali mi jednostavno ne treba a i nemam trenutno $$$ za tu zajebanciju.

Motor da mi treba za grad rekao sam ti, maxi skuter do 300 kuba i cao.

Motor koristim za divljanje i voznju bez nekog odredjenog cilja. Sa autom bas i nemam potrebu da se vozikam bespotrebno. I ovako mi izbija iz dzepa minimum 300e mesecno, prakticno me sahranjuje, pa mi jos samo fali da se vozikam bzv :)

Da divljao bih da imam jak auto, ali mi ne treba jer van grada vozim samo kad idem kod x osobe iza avale :)


UFF

sa r6 si isao da se nadjes sa ortacima a sa autom to ne bi radio?
ne razumem :)
onoliko koliko ti volis motore neko voli automobile
ali dobro da ne offujem vise temu

Kengur

Ma slazem se ja tu sa tobom, pricam ti iz mog ugla i za moje potrebe...

A znas i sam da se uvek izmisljaju razlozi da se upali motor... ;)

VELJA VS

Samo da se prijavim da pratim temu. Naucio sam da vozim kola pre dve god. na Audi A4 TDI 2007 godiste. Inace caletov sluzbeni, i super mi je odgovarao. Sa caletom sam taj dan proveo celo popodne na poligonu i odlicno sam se snasao. Nakon toga sam jos par puta vozio taj Audi ( strogo na putevima gde nema saobracaja i uz caletovo prisustvo ) i strasno mi je bilo krivo kad je matori promenio posao i ponovo vozio neke kamione  [doh]

Dragan_kineziolog

Sta ti ima biti krivo, moj stari je citav zivot vozio kamione, prvo sam se nauico voziti kamion, pa onda auto ;D
Meni bilo krivo kad je promjenio poso pa poceo voziti neki kombi...
Ovakvog vozi moj najbolji drug, 2.8 V6 cini mi se 195ks, provozao sam ga par puta, fino ide. Inace veoma udoban i uvezen iz amerike pa je malo ljepsi zbog izbacenih branika i malo drugaciji od ovih standardnih. Ima dosta neke opremme. Zanimljiva kolica.

Tezak je zivot nas nindzi

VELJA VS

Citat: Dragan_kineziolog poslato 07 Novembar, 2012, 21:39
Sta ti ima biti krivo, moj stari je citav zivot vozio kamione, prvo sam se nauico voziti kamion, pa onda auto ;D
Meni bilo krivo kad je promjenio poso pa poceo voziti neki kombi...



  [thumb_up]

Kengur

 [facepalm]

Ovo je ono sto me izludjuje kod audija, bmw, mercedesa... Prave skupa kola, vrhunskog kvaliteta, za realno ljude koji imaju mnogo vise od prosecne sirotinje i ubacis jebena sedista koja idu u nize klaze.... Nema veze sto nije koza, ali mogli su bar neke polu kadice.... haos

http://www.polovniautomobili.com/oglas2713937/audi_a5_30_tdi_quatro/

con3

Vidis da je ovaj klot oprema za audi a5


UFF

pa moraju nekako da ti izmuzu dodatnu kintu

Kengur

Majke ti klot  a ? :)


To je sramota da bude u kolima te klase...

pit

Citat: Kengur poslato 07 Decembar, 2012, 13:22
[facepalm]

Ovo je ono sto me izludjuje kod audija, bmw, mercedesa... Prave skupa kola, vrhunskog kvaliteta, za realno ljude koji imaju mnogo vise od prosecne sirotinje i ubacis jebena sedista koja idu u nize klaze.... Nema veze sto nije koza, ali mogli su bar neke polu kadice.... haos

http://www.polovniautomobili.com/oglas2713937/audi_a5_30_tdi_quatro/


        Pa to je nacin da izmuzu kos para ....onda kupcu blam da sedi na takvim sedistima pa daj kozu ili plisana pa ovo ono i udje jos 10 -ak soma dok se okrenes.
      Ali WV je najgori po tom pitanju...ne znam sad kako je ali pre par godina Polo u osnovnoj verziji samo imao volan i menjac za 11 000 evar a sa nekim minimumumom opreme ladno je udarao u 14000e.