Glavni meni

Tema o Audiju.

Započeo CBRR1, 18 Avgust, 2012, 18:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: UFF poslato 13 Oktobar, 2012, 01:40
moz da bude S kolko oces i dalje je pilicarski prevoz :)

ne ne, meni sluzi za papriku, ee obori se zadnje sediste, ima prostora dovoljno ;D
jos cu prikolicu da nabudzim i prodajem kamion ahhahah ;D

redoran

kako se zove zemunac u audi-u?

Gospodar Prstenova

nano


Kengur

Evo priznajem da je poljoprivredno vozilo :)

Objasnio batica nadmoc kvatra  :)

http://www.facebook.com/photo.php?v=4382633756934

Plazma Keks

aham...
a da ga puste da prodje preko tog preoranog dela.

Bori¹a

hahahhhhaahahaahaaahaahahahaahah CETIRI NULE DAJU NULU  ;D ;D ;D ;D

UFF

kengure aj objasni mi koja je prednost quatro pogona u odnosu na X drive?

CBRR1

Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2012, 02:52
kengure aj objasni mi koja je prednost quatro pogona u odnosu na X drive?

pa qvatro je jebanje mame u odnosu na X drive...uzaludno pokusavaju svi da preslikaju qvatro,i bmw i merc....

Kengur

Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2012, 02:52
kengure aj objasni mi koja je prednost quatro pogona u odnosu na X drive?


[neampojma]

Kad kazem nadmoc mislim na prednju vucu i zadnji pogon...

Ali koliko ljudi pricaju (pricam o ljudima koji su upuceni malo u tu materiju, ne cobane koji baljezgaju) da X drive ima nekih mana koje crkavaju... Nesto na prednjim tockovima koliko sam shvatio. Iskreno nemam pojma, ali nisu nesto cesti kod BMWa... Bar kod nas ih slabo vidjam...

CBRR1

#189
Citat: Kengur poslato 27 Oktobar, 2012, 14:35
Citat: UFF poslato 27 Oktobar, 2012, 02:52
kengure aj objasni mi koja je prednost quatro pogona u odnosu na X drive?


[neampojma]

Kad kazem nadmoc mislim na prednju vucu i zadnji pogon...

Ali koliko ljudi pricaju (pricam o ljudima koji su upuceni malo u tu materiju, ne cobane koji baljezgaju) da X drive ima nekih mana koje crkavaju... Nesto na prednjim tockovima koliko sam shvatio. Iskreno nemam pojma, ali nisu nesto cesti kod BMWa... Bar kod nas ih slabo vidjam...
Odustani brate...treba da znas da je na BMWu i unutrasnji retrovizor nenadjebiv,a o gumama da ne pricamo,o kapicama ventila tek...Ja sam 2003 olupao 525 bmw i razbio se ko svaki drugi auto,nista specijalno nisam prosao osim duplo skuplje stete jer su to delovi za BMWa,koga god da zoves...a ovaj udes moj moze da potvrdi nas forrumas Sibin...prosao kroz crveno i sa 205 km udario u skodu,onu sto ima motor pozadi i presekao na pola...srecom nikog nisam ubio,ali muke te za delove necu zaboraviti mislim na cenu,a posle svog tog jebanja odemo sa slepom da se restartuje komp,oni u Radulovicu ga upalise,on ostao na pune obrtaje da radi i skala blokirana na 205 odatle i znam brzinu pri udarcu...i ubili su nas za uslugu tada,jer je to mrcina bmw...a zadnja vuca go kurac,e i da do tih 205 mi je trebao ceo zrenjaninac,nista spektakulare,a auto nekih 180/190 konja,benzinjara,cak su mu se i neke osmice od spona pozadi pokrivile,ma skroz u kurac...svaki auto ce tako proci te klase nebitno koja marka...sta bre vise BMW BMW... [thumb_down]

Kengur

Ma ne bre vidi... Boli mene tuki, pa daleko od toga da ja to ne bih vozio ako cemo iskreno... Meni samo najvise lezi srcu od tih velikana audi nista vise...
Rekao sam vise puta, karavan, kvatro. Meni vise ne treba. Ne za trkanje, nego za svaki dan 365 dana u godini...

Iskreno odusevljen sam postao od kada je drugar pre jedno 6 godina pazario A6 S line naravno kvatro...

Vidi, na crvenim je oprugama sto znaci spusten do jaja... Mi na avali veje sneg, stanemo uzbrdo i krenemo  skoro kao da je suvo... A na ulici jedno 15cm snega...
A o voznji necu da komentarisem, stabilan je do jaja....
Ne znam, meni se tu bas sve svidja :)

Kengur

Evo nekih slika... Prva slika je ko zna Carapicev Brest gde je, pa ispod terena...
Ispod snega je zemlja, ne beton...

CBRR1

Citat: Kengur poslato 27 Oktobar, 2012, 14:45
Ma ne bre vidi... Boli mene tuki, pa daleko od toga da ja to ne bih vozio ako cemo iskreno... Meni samo najvise lezi srcu od tih velikana audi nista vise...
Rekao sam vise puta, karavan, kvatro. Meni vise ne treba. Ne za trkanje, nego za svaki dan 365 dana u godini...

Iskreno odusevljen sam postao od kada je drugar pre jedno 6 godina pazario A6 S line naravno kvatro...

Vidi, na crvenim je oprugama sto znaci spusten do jaja... Mi na avali veje sneg, stanemo uzbrdo i krenemo  skoro kao da je suvo... A na ulici jedno 15cm snega...
A o voznji necu da komentarisem, stabilan je do jaja....
Ne znam, meni se tu bas sve svidja :)
Moj Audi je qvatro,bice prilike da ga nekada provozas po snegu,negde cemo tokom zime biti na nekom druzenju,ne mozes da verujes kako se ponasa,kao po suvom....

WOLVERINE



      Jer na ovom belom TTejcu ovo hauba od karbona ili je folija?

Kengur

Ma znam kako se ponosa po snegu, to me i odusevljava iskreno...
Evo neke slike mada su lose drugarovog audija...

Da ne pravim raspravu, imao je u posedu bmw 645 kaze da je drkanje. Dok recimo za X6 trvdi da je govno neopevano. (U odnosu na to koliko kosta i sta pruza)

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Pa nego kako :)

Jel bese u prvom delu 7ca?

Bori¹a

prvi deo bmw 7, u drugom i trecem audi a8

devojka na koju se lozim, nece mene oce ovog.. jbg
bar sam bio dobar i download-ovao joj 28 filmova sa njim u glavnoj ulozi ;D

Ripley

Prijatelj moj je imao RS6 2003. godi¹te, karavan, mi¹ siva metalik. Poskidao je sve oznake, ali su ga odavala dva ogromna izduva i koèione èeljusti. To mu je bio auto za svaki dan. Vozio sam ga ba¹ dosta, i¹li smo Ni¹-Beè-Ni¹ i svaki, ali apsolutno svaki put kad dam gas uvek mi je stavljao osmeh na lice. Nikad nisam mogao da se naviknem na to brutalno ubrzanje, quattro pogon i 500KS (imao je najmanji èip-tuning). Kako je to èudo peglalo krivine, 2 tone a ide ko sam djavo, 19 felne i pzero gume skoro da nije ni ukljuèivao esp. Meni je ostao u seæanju kao najzabavniji porodièni auto :)