Glavni meni

Srecom nisam bio na motoru vs koliko para za ovo zadovoljstvo

Započeo velja, 16 Avgust, 2012, 23:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velja

Elem idem danas kroz jurija gagarina. Zaustavljamo se svi na semaforu. Ja ubacujm u drugu opusteno. Pogledam onako u retrovizor, reko da predjem u susednu traku, vratim pogled, a ono range rover evoque 5 dana star beznade¾no blizu zaustavljen ispred mene. Kocnica volan na desno ali PUF u range rovera. Kenjajte po meni opusteno ali ne zanam kako sam ovo izveo.

Epilog:
polomljena neka plasticna oplata na RR. Meni far, migavac, krilo iskrivljeno, maska izmedju farova polomljena.
Policija, uviðaj, napisao sam ovako kako sam i vama.

Range rover star 5 dana u njemu riba bomba, polozila pre pet dana (apsolutni krivac ja) nema jos ni dozvolu nego onaj papir.

Riba krajnje inteligentna, opustena i korektna, a dobra za sve pare.

Kao koji prekrsaj se ovo tretira?

AndreyRR



Boban_m

Nadam se da si se nagodio sa njom za stetu. Svaka druga varijanta ce biti skuplja.

prpa_zr

jesi ti njoj ponudio da joj bude¹ sex slave dok ne odradi¹ prièinjenu ¹tetu?

AndreyRR


velja

Nisam se nagodio, upravo zato sto sam mislio da je steta skuplja nego bilo koja prekrsajna kazna. Znaci auto izgleda ko milion dolara. Kapiram da 400-500e koliko sam imao na kartici u tom trenutku bi mozda ali mozda taman zaleglo.

Nisam joj nudio sex. Bio sam max pristojan. Bio sam zapanjen njenim pona¹anjem. Meni da je ovo neko uradio skakao bih mu po haubi za 15 sekundi.

WOLVERINE


AndreyRR


velja

Ma ne moze da mi izlomi niko noge, bar ne bez posledica. Ja i moj roðeni brat imamo na papiru: dva oka za oko, vilica za zub :) . Na ¾alost veæ ispunjeno jedanput.

Nisam bio pud uticajem psihoaktivnih supstanci. Znam da sam volina ali sam bio pri zdravoj svesti.

velja

Daaaaa. I¹o sam kod urologa. Ne¹to mi nateklo levo jaje. Moguce da sam bio malo rastresen.
I kobas mi nateko ... ili mi je stvarno ovakav. Sad vise ne znam :|

Tihi_ZR

Sto niste popunili no evropsko sranje i lepo kod tebe u osiguranje da ona dobije odstetu i gotovo? Nema poovredjenih, a nije sigurno preko 1000e steta

velja


Slaninar

Citat: velja poslato 17 Avgust, 2012, 00:14
Meni da je ovo neko uradio skakao bih mu po haubi za 15 sekundi.

Polo¾ila pre pet dana? Znaèi verovatno je tu oko 18 godina, a vozi pet dana star Range Rover? ©to verovatno znaèi da nije sirotinja, da nije kopala za njega, pa ¹to bi se nervirala? Vi¹e bi se sirotinja neka nervirala u raspalom jugu, kad ne zna hoæe imati da ga popravi i tera dok ne legnu pare od osiguranja.

A verovatno je i stvar vaspitanja. Eto, ja sam isto tako fini i kulturan kad se desi udes. ©ta vredi nervirati se kad je veæ gotovo?  :)

Nego, jesi ti razmenio telefone? Da nazove¹, pita¹ je li dobro? Boli li je vrat, da masira¹? :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

velja

26-30 god po slobodnoj proceni i ima malu bebu kuæi.

Ja ribe ispod 28 godina ne zarezujem. Vodim Bobu sa sobom da kidise na siæu. :)

Jefta

E jbg glup sudar. Ocekuj min 10000 i dva poena. I to 10000 ako kazes da si gej rom, ali dva poena sigurno... Sto ne popuniste izvestaj i neko zadovoljavanje dok ne otplatis...

Gvozden

#16
To sto si je opalio od nazad  [clapp] ( auto ) ne mora da znaci da si ti kriv [dunce]... Mislim kriv si, al si mogo malo da je isfolirash....Ima ona fora kad se naglo koci i sl ili predje u tvoju traku...bla bla...
Moz da se izvuce da ste podjednako krivi a onda pedala za troskove Rovera. Ovako ti si kriv, cepnuce te kazne, osiguranje, ima sve sto osigurash od bicikla do RC auta da bude skuplje osiguranje....Mislim to ispadne ko kazna na duze staze......Trebao si popuniti onaj izvestaj , samo i tu ima muvanja ali tad mogu samo lekari da najb, tj taj koji potpishe a nije zvao policiju..
Na svaku povredu (u saobracaju ) zove se ekipa [policaja] [policaja].....

Boban_m

Citat: velja poslato 17 Avgust, 2012, 00:14
Nisam se nagodio, upravo zato sto sam mislio da je steta skuplja nego bilo koja prekrsajna kazna. Znaci auto izgleda ko milion dolara. Kapiram da 400-500e koliko sam imao na kartici u tom trenutku bi mozda ali mozda taman zaleglo.
Veljo, danas niko nece da placa za tebe. Bojim se da ce prekrsajna kazna + malus u autoosiguranju koji ces vuci narednih 2-3 godine preci taj iznos. Ili ce sva vozila volsebno postati vlasnistvo tvoje supruge ;)  ;D

Tihi_ZR

Ja kada sam se slupao pre godinu i po, dosla murija i posto smo svi bili citavi, samo nam rekli kako da popunimo euro izvestaj i da se dogovorimo da idemo u osiguranje da zavrsimo. Steta na kolima lika kog sam udario je bila oko 350e jer sam mu pokrivio prednji  trap, razvalio blatobran i branik sa desne strane. Kod mene samo far razbijen bio.