Glavni meni

Yoyin FZ8

Započeo YoYa, 11 Avgust, 2012, 01:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljubovasic

Pozdrav, procitah na dosta strana kako je vjesanje kod FZ8 previse mekano te nema opcije stelovanja, samo rebound za zadnji amortizer. Kakvu zamjenu amortizera bi preporucio neko ko ima iskustva sa istim motorom?

ЯЭВОЛУТИОН

preporucili bi zamenu motora
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: ljubovasic poslato 17 Jun, 2020, 10:31
Pozdrav, procitah na dosta strana kako je vjesanje kod FZ8 previse mekano te nema opcije stelovanja, samo rebound za zadnji amortizer. Kakvu zamjenu amortizera bi preporucio neko ko ima iskustva sa istim motorom?

Meni se ne¹to èini da su ljudi stavljali od FZ1.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mazzi

Yoya je stavlio od FZ1 i koliko se secam bio je zadovoljan ;)

mareskin

Citat: mazzi poslato 17 Jun, 2020, 23:20
Yoya je stavlio od FZ1 i koliko se secam bio je zadovoljan ;)

Pa da, on je vrlo brzo posle kupovine promenio. Setih se kad smo i¹li na vo¾nju preko Bosne da smo o tome prièali.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

danas sam radio prednju vijusku na jednom fz8 prva generacija.....jeftina prednja vijuska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

eeeeeh sad da me ne mrzi da kopam po postovima pre milion godina kad sam sa yoyom isao za nis po fz8 i vozio ga nazad.. elem utisak je bio da je dosta iznad fz6 jaci i bolji motor, udoban takodje ali mi se nije svidelo sto vuce na tdm i ljulja se kao brod na kocenju
iii xy godina kasnije eto majstor je objasnio i zasto

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 22 Avgust, 2020, 00:23
eeeeeh sad da me ne mrzi da kopam po postovima pre milion godina kad sam sa yoyom isao za nis po fz8 i vozio ga nazad.. elem utisak je bio da je dosta iznad fz6 jaci i bolji motor, udoban takodje ali mi se nije svidelo sto vuce na tdm i ljulja se kao brod na kocenju
iii xy godina kasnije eto majstor je objasnio i zasto
jebi ga....kad na viljusci nemas podesavanje a levi stap je bez hidraullicnoog elementa onda je to jeftina vijuska....na fz1 je mnogo bolja....nije prvi put da se srecem sa vijuskom na kojoj jedan stap ima preload seting a drugi hidraulicni ellement sa podesavanjem dampinga i rebounda ali ovakvo djubre nevideh od z750
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11