Glavni meni

HAARP

Započeo ts.marko, 07 Avgust, 2012, 22:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt

izgleda sablasno
ja bi da to krsimo kume  [bejzbolka]

bokilic

ma,,,meni nista nefali,niti sam apatican niti koj moj...i dalje neverujem u to sranje koje verovatno i neradi....na kraj krajeva covek je nesrecan onoliko koliko to zeli...nis sem para mi nefali..mmm mozda neradi na vecu daljinu..nemam pojma,,evo slazem se da to treba kratko prespojiti i videti
jel rade osiguraci na toj spravi :P
brmmmm

Uncle Bob

Treba zvati Djenku da to opravi.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

AndreyRR

Citat: bokilic poslato 08 Avgust, 2012, 08:47
ma,,,meni nista nefali,niti sam apatican niti koj moj...i dalje neverujem u to sranje koje verovatno i neradi....na kraj krajeva covek je nesrecan onoliko koliko to zeli...nis sem para mi nefali..mmm mozda neradi na vecu daljinu..nemam pojma,,evo slazem se da to treba kratko prespojiti i videti
jel rade osiguraci na toj spravi :P

a sta mislis kao su za vreme bombardovanja uvek uspevali da nas bombarduju samo po vedrom nebu,gledali vremensku na rts-u

Aussweis

Citat: AndreyRR poslato 08 Avgust, 2012, 09:45
Citat: bokilic poslato 08 Avgust, 2012, 08:47
ma,,,meni nista nefali,niti sam apatican niti koj moj...i dalje neverujem u to sranje koje verovatno i neradi....na kraj krajeva covek je nesrecan onoliko koliko to zeli...nis sem para mi nefali..mmm mozda neradi na vecu daljinu..nemam pojma,,evo slazem se da to treba kratko prespojiti i videti
jel rade osiguraci na toj spravi :P

a sta mislis kao su za vreme bombardovanja uvek uspevali da nas bombarduju samo po vedrom nebu,gledali vremensku na rts-u
taèno!
Sve ima cenu ili čast!

UFF

Citat: bokilic poslato 08 Avgust, 2012, 08:47
ma,,,meni nista nefali,niti sam apatican niti koj moj...i dalje neverujem u to sranje koje verovatno i neradi....

[rofl] [rofl] [rofl]

Milomir27

Citat: bokilic poslato 08 Avgust, 2012, 08:47
ma,,,meni nista nefali,niti sam apatican niti koj moj...i dalje neverujem u to sranje koje verovatno i neradi....na kraj krajeva covek je nesrecan onoliko koliko to zeli...nis sem para mi nefali..mmm mozda neradi na vecu daljinu..nemam pojma,,evo slazem se da to treba kratko prespojiti i videti
jel rade osiguraci na toj spravi :P
vidis na tebe vec deluje :)

monsterbnt

Ma ja sam i dalje za to da im isprespajamo kablove da vidimo sta ce da radi. Ima sigurno ovde neki elektronicar pa ako im lepo prestpojimo mozda nacrta MM logo na nebu :P
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Majstor Rade bi to uz 2L rakije opravio za sve pare... :)

Vlajko

Aj da vidimo mi to izbliza..  [djavo]

bar imamo kacige, bili bi za¹tiæeniji od lokalnog stanovni¹ta..  [flashing]

Bokile, jes ti èuo za nekog Teslu?  [plazi_se_2]

Nikolu..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor


misa-pei

Prvo, za funkcionisanje HAARP je potrebno u¾asno mnogo struje. Velika snaga. Do njega bi morali da vode pravi, veliki dalekovodi. Ogromna kinta. Na¹ elektro sistem ne verujem da bi mogao da izdr¾i toliku potro¹nju.

Drugo, to je ovde kod mene, sa druge strane brda. Nema nikakvih sumnjivih oblaka, nema nikakvog èudnog pona¹anja ¾ivotinja, nema prateæih pojava da bih verovao da je HAARP zaista u Barajevu.

U svakom sluèaju, ja sam za to da se provozamo i da pogledamo na licu mesta, po¹to je postrojenje toliko veliko da se lako uoèava i sa velike daljine (sa brda).

Ako je zaista HAARP, onda je tu potrebno i da se obezbedi okolina, znaèi, èuvari, kamere, ograde, sve ono ¹to je lako uoèljivo.

Meni ova prièa da je kod nas instaliran lièi na izmi¹ljotinu. Ne tvrdim da nije, ali ne mogu ni u ¹ta da budem siguran na osnovu jednog èlanka, jednog izvora informacija.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

@Mi¹a pei:
A ha...:D Ja ovo slikao na Zvezdari ba¹ kad je krenula prièa, i taèno vidi¹ kad ga ukljuèe, kad iskljuèe...

Inaèe za ostatak auditorijuma, 2006-te godine tada¹nji ministar inosrtranih poslova, da ne imenujem, potpisao da Nato mo¾e da nam ispu¹ta sranja u obliku chemtrail-ova i da postavi ovo gomno...[facepalm]

[attachment deleted by admin]

UFF

Citat: misa-pei poslato 08 Avgust, 2012, 13:17
Prvo, za funkcionisanje HAARP je potrebno u¾asno mnogo struje. Velika snaga. Do njega bi morali da vode pravi, veliki dalekovodi. Ogromna kinta. Na¹ elektro sistem ne verujem da bi mogao da izdr¾i toliku potro¹nju.

Drugo, to je ovde kod mene, sa druge strane brda. Nema nikakvih sumnjivih oblaka, nema nikakvog èudnog pona¹anja ¾ivotinja, nema prateæih pojava da bih verovao da je HAARP zaista u Barajevu.

eto ko je ovde strani placenik

Lazic

 [neslusam] [neslusam] [neslusam] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Inaèe, ono se videlo na vedrom nebu, ovako izgleda kad ima oblaka...

Major

Teorija zavere ;D

MILJAN

MI¹o, nemoj da poène da ti raste paprat iz dupeta i mahovina na nosu... Opasno je to tamo... Ja bih u svakom sluèaju linèovao Laziæa :D
Cave ab homine unius libri

srbac

Кажу да то сокочало има јако пуно бакра у себи. Ено екипа са Дијанама већ трља руке....има и маринија и кумулаторе...

Kengur

Lazis je naopako stvorenje iz druge galaxije, mogao bi malo da nam pojasni ovo cudo...

TroxX

[ Citat: misa-pei  08 Avgust, 2012, 11:17
Prvo, za funkcionisanje HAARP je potrebno u¾asno mnogo struje. Velika snaga. Do njega bi morali da vode pravi, veliki dalekovodi. Ogromna kinta. Na¹ elektro sistem ne verujem da bi mogao da izdr¾i toliku potro¹nju.

Drugo, to je ovde kod mene, sa druge strane brda. Nema nikakvih sumnjivih oblaka, nema nikakvog èudnog pona¹anja ¾ivotinja, nema prateæih pojava da bih verovao da je HAARP zaista u Barajev[/font]u.




Nas sistem moze da izdrzi ovo bez problema,pre 8 meseci je doslo do ispada tj ostrvskog rada Tent A i B,oko 60 % trenutne potrosnju u zemlji je preko dalekovoda povuceno iz sistema zemalja  u okruzenju,znaci dalekovodi prenesu sve.Posto je HAARP vojni sistem vec bi neko postovao slike na vojnim forumima tipa paluba ili military.info a njih jos nema,tako da dok ne vidim ne verujem.