Glavni meni

Nesreca na izlasku iz Bele Crkve

Započeo YoYa, 28 Jul, 2012, 22:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

njegov zivot - njegova stvar
mozete da ga posavetujete ali niste mu vi ni mama ni tata da odlucjete umesto njega da li ce da vozi ili ne
tako mozete samo da izgubite prijatelja a ko ce da ga spasi na sledecem skupu kad vise niste prijatelji?

apu

Ima istine i u ovome ¹to uff ka¾e ali pravi prijatelj æe znati to da ceni kad se otrezni...




Slava mu.

dzimika

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2012, 00:15
njegov zivot - njegova stvar
mozete da ga posavetujete ali niste mu vi ni mama ni tata da odlucjete umesto njega da li ce da vozi ili ne
tako mozete samo da izgubite prijatelja a ko ce da ga spasi na sledecem skupu kad vise niste prijatelji?
ti bolje cuti, jednom si me zajebao, drugog puta nece biti
trebalo je da smestimo u tovarni deo kod plazme i da se luftiras do kuce

AndreyRR


SSZGO

ovde je to lako reseno, sednes pijan da vozis, 17 godina zatvora...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 30 Jul, 2012, 00:57
ovde je to lako reseno, sednes pijan da vozis, 17 godina zatvora...
a voznja na zadnjem?

Taraba

Tamo k'o Du¹an silni da im je pisao zakone...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

KIZA73

#47
Ma Dusan je bre car
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

MILJAN

al sve posle sjebao Uro¹ nejaki..pièketina...
Elem,Drakonski zakoni su za Srbiju tj. Du¹anov... Samo tako se zavodi red...
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

Znao je Dule sa kakvim narodom ima posla

Lazic

Ja mislio, znao si èoveka ¹to je poginuo, a vi jo¹ tupite o dalekoj pro¹losti... [facepalm] Neæu ni¹ta da bri¹em ali, samo malo ozbiljnosti, niko od nas ne vozi uvek ba¹ skroz trezan, tako da ne bih osuðivao, ¹to ka¾e Uff njegov ¾ivot, njegova stvar, na svu sreæu nije nikog ubio...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 30 Jul, 2012, 10:24
Ja mislio, znao si èoveka ¹to je poginuo, a vi jo¹ tupite o dalekoj pro¹losti... [facepalm] Neæu ni¹ta da bri¹em ali, samo malo ozbiljnosti, niko od nas ne vozi uvek ba¹ skroz trezan, tako da ne bih osuðivao, ¹to ka¾e Uff njegov ¾ivot, njegova stvar, na svu sreæu nije nikog ubio...
Lazicu, kad te sledeci put vidim uzecu ti kljuceve....uvek si pijan.....ili bar tako delujes....ni pickupa neces voziti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#52
Ako sluèajno doðem trezan, kod tebe se napijem, zato ne kenjaj...  Ali nikad nisam do¹ao, ni oti¹ao neupotrbljiv, zna¹ i sam... ©ta je problem imati mere(nije da ja imam, od 600.000km, plafon sam 100.000 pre¹ao bez aditiva u krvi, ali ipak sam ¾iv i zdrav), jer ako nema¹, samo pogledaj Yoyine slike...

Taraba

Lazić je rizičan kad je trezan... realno, više je prešao pod dejstvom.

A Yoya je sisa... bio na skupu nije se ni javio.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

KIZA73

Citat: Zverka poslato 28 Jul, 2012, 23:05
jebem ti sve ...
EVO kod BELE CRKVE na mestu MOTORISTA ...
kod zablja... neki pijani pajser ...pokosio MOTORISTU ...na mestu mrtav
NEGDE u vojvodini ... MOTORISTA POKOSEN ...isto zahvaljujuci pijanduri za volanom auta

MOJ DRUG JE POGINUO ZATO STO GA JE NEKI TAKAV MAJMUN POKOSIO ...DOK JE ISAO DA PROSLAVI SA DRUSTVOM NAJVECU RADOST NA SVETU....postao je otac...

treba vratiti smrtne kazne za ovakve idijote...
i to vesanje javno!!!
Poznajem lika koji je to uradio. Decko da ga mazes na leba ali jebeni alkos. Samo se naliva. Sada je tek prso i sve je propio.
BDW, nikad ne vozim pod dejstvom alkohola, pivo ne pijem jer mi je gorko i ne vidim razlog za euforiju nalivanja istim jer kad gledam debeljane dok ga piju imam utisak ko da s njima nesto nije u redu, a od reklama za pivo mi se kenja. Pijem rakiju jer volim ljuto ali 1-2 casice, pod uslovom da ima vremena da izvetri do voznje. Naravno da umem da se oduzmem ali s pravim razlogom i planom povratka.
Tako da izgovore za sedanje na motor i u auto cirke ne priznajem.
Na kraju krajeva, ko trazi taj i dobije, a da ne spominjem one mucenike u kolima ni krive ni duzne.
Lazicu ne brini za komentare jer ovakve teme i sluze da se kaze otvoreno ko sta misli ma koliko bolelo.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

YoYa

Citat: Taraba poslato 30 Jul, 2012, 14:02
Laziæ je rizièan kad je trezan... realno, vi¹e je pre¹ao pod dejstvom.

A Yoya je sisa... bio na skupu nije se ni javio.

Nisam,bio kod druga,malo do jezera,skup nisam ni video,
Al koliko sam zapazio,tesko da je bio ko trezan.

Havarisan

drugar prosao tuda kaze da su mu noge odvojene od tela.

UFF

Koliko bi ljudi glasalo da se usvoji da ako te navataju pijanog ides godinu dana u tvorza (nema uslova ni pomilovanja)

ili npr platis 10.000eur drzavi (moraju i oni da imaju nesto od toga zakona osim troska tvog odrzavanja u zatvoru)

KIZA73

Nije to za tvorza, vec za rudnik, tezak fizicki rad da svaki dan zali sto je ziv...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.