Glavni meni

Nesreca na izlasku iz Bele Crkve

Započeo YoYa, 28 Jul, 2012, 22:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zverka

JAVNO VESANJE!!!!mamu im jebem usranu...JAVNO....
glava  za glavu ...
DEKI nije doziveo da vidi svoje dete ...
ma ... u kur. nek idu...jel se zna ko je nastradao u crkvi???
Never ride faster than your angel can fly

:D

YoYa

@zmija
iskreno motor ko da je postavljen eksploziv na njega , u parcicima je ,nisam prepoznao,,

ovi iz punta su valjda svi zivi  video sam ih da leze ispred kola unezvereni.

BOKYBOY

Citat: YoYa poslato 28 Jul, 2012, 23:16
@zmija
iskreno motor ko da je postavljen eksploziv na njega , u parcicima je ,nisam prepoznao,,

ovi iz punta su valjda svi zivi  video sam ih da leze ispred kola unezvereni.
Unezvereni ili pijani...?

zmiya

Jesi ti nai¹ao ubrzo posle nesreæe?

YoYa

brate, kako bi se ti osecao da vidis da u tebe leti motor,ili obratno..
zena i verovatno muz, otkud znam dal su pijani..

@zmija
Mislim da su me obisli ,dok smo tocili na pumpi ...  nije ni bilo 5 min nakon toga

zmiya

Jbga,mo¾da ti je te¹ko da pi¹e¹,zbog svega ¹to si video,samo poku¹avam da sklopim sliku  ¹ta se desilo..
Da li je lik bio sam na motoru?
Po onome ¹ta je ostalo od motora i auta,brzina je bila preterana..

YoYa

Verujem da je neko bio sa njim da bi isto prosao , nisam hteo da pisem ali bukvalno ruke i noge  nisu na mestu.

Prosao sam samo, treca mi je nesreca da gledam rasrafljene ljude, nemam stomak za to vise, do kuce sam isao 60..

smor ,zapitam se koj ce mi qrac motor u zivotu..

BOKYBOY

Citat: zmiya poslato 28 Jul, 2012, 23:27
Jbga,mo¾da ti je te¹ko da pi¹e¹,zbog svega ¹to si video,samo poku¹avam da sklopim sliku  ¹ta se desilo..
Da li je lik bio sam na motoru?
Po onome ¹ta je ostalo od motora i auta,brzina je bila preterana..
Punto je bas dobro udaren,izgleda da je bila velika brzina...mada,dovoljno je i da su obojica isla po 80 km/h...

mazzi

Ovaj tekst sa RTS site-a nema veze sa ovim, sto ste ga postavili ovde? Yoya, ja se to uvek zapitam kad cuje ovako nesto pogotovo sto se cesto vozim sa zenom, ali opet 25 dana nisam imao motor i bas sam se lose osecao danas sam opet seo i osecaj je neverovatan ... ima nesto u tome sto tesko moze neko da objasni.

YoYa

Znam,

Idemo dalje i nadam se da se ovo nece desiti meni kao ni ostalim motoristima na ovom svetu..

Nek mu je laka zemlja

mazzi

Nije tema u kojoj treba ovo da se pise ali sledecu stvar sam shvatio za zadnjih mesec dana. Zivotu u Srbiji se svodi na parolu "Valjda nece meni to da se desi" i ako sam dugo odbijao da je to tako uvideo sam da i sam idem tom logikom pa opet kad sam seo i razmislio jedino tako mozes da zivis i eventualno prezivis u Srbiji ... naravno ako uspe da ti se ostvari ova filozofija. Tako da vozimo dalje i nadam se da ni meni ni nikom ko vozi motor ovo nece da se desi. I nemoj da mracis coveka za Triumph nego ajde na pivo da izbacis te slike.

petar87

Citat: Ru¾a-Bandit poslato 28 Jul, 2012, 22:46
Auuuhhhhh. Sranje.... Jo¹ uvek se ne zna ko je u pitanju?

D.D. (48godina)
Okolina Panceva,Dolovo.

Slava mu!

Andjelo

Ovo nije kod Bele Crkve nego je blize kod  Kovina   izmedju sela Sumarka i Gaja  ..........................kada se ovo desilo

Taraba

Sinoc na moto skupu u B.Crkvi smo culi obavestenje da je neko poginuo. Kazu da je lik bio pijan I da su ga ubedjivali da ne vozi ali ih nije poslusao. Pun kurac pijanih na motorima sinoc u B.Crkvi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jerej

nije mi jasno zasto se niko ne nadje pametan da pijanom coveku otme kljuceve iz ruku i vrati mu ih posle treznjenja.

stilgar

Citat: jerej poslato 29 Jul, 2012, 22:15
nije mi jasno zasto se niko ne nadje pametan da pijanom coveku otme kljuceve iz ruku i vrati mu ih posle treznjenja.
zato sto u srpskom narodu vlada verovanje da "bog cuva pijanca" a verovatno su i ostali oko njega bili u istom stanju, ko sto kaze taraba, da ih je bilo mnogo.

bokilic

to netreba drugari da rade vec mup na izlazu iz kampa..nek duva u svetu frulu,ako je pijan uzeti kljuceve i mars nazad u kamp..mnogo bi bajkerskih zivota bilo spaseno,a i jos zivota sa strane...
brmmmm

aæimo

A jesi probao nekad pijanom kolegi da uzme¹ kljuèeve?

Ja jesam i nije mi bilo prijatno, sreæa pa sam mali i sa¾alio se prema meni da me ne ubije od batina, hahahah.

jerej

Nisam nikad probao ali verujem da bih oteo. Zimus je poginuo moj poznanik bila je tema ovde, bio je na punoletstvu, pijan je otisao po motor, svratio u kafic i iz kafica krenuo i udario u traktorsku prikolicu.

balcan girl

pu jebo te bila sam u dolovu kod radeta kad je bio skup u pa :( nek mu je laka zemlja :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!