Glavni meni

Potrebni hitno, band¾i lasti¹i od 12-25mm, H I T N O O O... !!!

Započeo Lazic, 20 Jul, 2012, 03:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

@Ga¹a:
Æuti tu i pij to gej pivo... :D



Citat: Kengur poslato 22 Jul, 2012, 00:27
vidi, ako su ovi nasi domaci kinezi radili sa belim robljem, verovatno imaju i jebeni lastiz :)
Uostalom, dogovori cega na kolicinu, pa povadi lastiz i okaci na bandzu :)

@Kengur:
jebote, to bi stvarno moglo da upali...[ona lampa iz crtaæa iznad glave] [rofl] [rofl][rofl]

edit:
za¹to ti i ¹abanRR ne umete da napi¹ete reè: jebeni lasti¹...?   [rofl] [rofl] [rofl]
Aj, ¹aban je ¹aban, al' ti... :P

Gašpar


Lazic

 [srednjiprst]  [gej]  [rofl] [rofl] [rofl]

Taraba

Danas krecemo za BG. Ako nadjem bandzi lastis u free shop-u na grcko-makedonskoj granici kupicu ti kotur... ne moze da bude skuplje od 20 - 30.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Ba¹ sam se pitao da niste emigrirali u Greciju...  [ludak] [yahoo] Mo¾e hvala unapred, ali ako sluèajno bude mogla da se bira debljina, od 15-25mm... [cheers] :-*

MIGE

dzabe se nadas,moze samo da ti donese viski,skuplji za 5-10 % nego u grckoj  ;)

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Ako taraba svrati do mene imam tek nacetu flasu OUZA koju niko nece da pije....verovatno bi mi to sabili ali za sada dunje ne manjka, pa nismo upali u apstinencijalnu krizu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy


ЯЭВОЛУТИОН

pa jel te Mache razumelo....otkud ideja ljudima da zivotinje razumeju srpski jezik....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

The One

Citat: revolution poslato 22 Jul, 2012, 15:28
Ako taraba svrati do mene imam tek nacetu flasu OUZA koju niko nece da pije....verovatno bi mi to sabili ali za sada dunje ne manjka, pa nismo upali u apstinencijalnu krizu :)
smatraj da si pozvao zlo&naopako
tako da se vidimo ovih dana :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

easy