Glavni meni

Kako postati masan - sazidaj rostilj u dvoristu

Započeo Phoenix, 19 Jul, 2012, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

zvanicno preko auto puta ima 230km ali i to varira od kraja do kraja grada odakle kreces ali ajd da kazem da ima 240km
po nekom proracunu od VB do BG ibarskom ima oko 190km a opet neko racuna da ima manje od toga
racuno covek do tamo i nazad 400km ali se zajebo jer je kombi presao 450km pa sad cudno
a ja gledam sinoc nesto i vidim da ima skoro 200km preko kraljeva i cacka do BG mozda neki km manje pa onda moja racunica ispada dobra

Bokssha


  Ne bi trebalo da ima vise od 210 u vr' glave... ako ne izmisljas neki ne znam ni ja kakav put...
  Redovno idem tamo,mada autobusom,(Batocina,Gruza,Kraljevo...) za 3,5 (nekad i manje) sata sam tamo,sa svim usputnim stanicama. 
  Mislim da je i brze ako se ide preko G.Milanovca.
 
I'm not crazy!My mother had me tested.

Lazic

Kakvo bre Kraljevo i Gornji Milanovac...??? :o [ludak] [facepalm]...

Avala/Mladenovac/Topola/Kragujevac/levo u Vitanovcu, max 175km, pitajte Miljana i ts.Marka...

Bokssha


  Pa,otkud znam,dala sam primer iz licnog iskustva kuda ja idem i za koliko stizem...  ;D a covek pominjao KV...   [neampojma]
I'm not crazy!My mother had me tested.

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

a zar ne postoji google maps.....do sada me nije slagao nijednom.....ja ne kontam kako neki ljudi mogu da postave krajnje glupo pitanje pre nego sto konsultuju svemocni google ?

200 autoputem
175 preko Mladenovca
171 preko Lazarevca
kaze google maps
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

hpg

Citat: dzimika poslato 07 Oktobar, 2013, 09:32
moram danas da slikam moj rostilj :D totalno sam sam zaboravio
pusnica jos nije gotova ali i to ce biti do zime :D

Idi slikaj dok je jo¹ dan, da vidimo :)
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2013, 17:03
a zar ne postoji google maps.....do sada me nije slagao nijednom.....ja ne kontam kako neki ljudi mogu da postave krajnje glupo pitanje pre nego sto konsultuju svemocni google ?

200 autoputem
175 preko Mladenovca
171 preko Lazarevca
kaze google maps

pusti te kilometraze od tebe, tebi je i centar na 10min :P

dzimika

nego skrenuli smo sa teme :D



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


a moze i da se obrne nesto :D



Uploaded with ImageShack.us

Lazic

Ako emigrira¹, zaboravi radosti obrtanja prasiæa...:P

dzimika

nesto se ne secam da je mikula zaboravio tu radost cak i na dalekom tajlandu :D

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Oktobar, 2013, 17:03
a zar ne postoji google maps.....do sada me nije slagao nijednom.....ja ne kontam kako neki ljudi mogu da postave krajnje glupo pitanje pre nego sto konsultuju svemocni google ?

200 autoputem
175 preko Mladenovca
171 preko Lazarevca
kaze google maps
lose ti rekao, proveravao veceras
centar grada - VB 230km auto putem
VB - ada bg 200km preko ibarske

Gvozden

Jedino taj sac obecava...ovo ostalo..
btw3K dinzi prase mozda malo preko, pa ti vidi dal ces peci pljeske i kobaje ceo dan...

zVuk

Citat: dzimika poslato 07 Oktobar, 2013, 11:56
evo posto za vikend najavljuju neko lepo vreme moze da se napravi rostilj kod mene ako ima zainteresovanih
prosle godine je bio kod mazzi-a a ove moze kod mene, jeste da nije nesto posebno daleko za voznju ali ko hoce da se vozi neka dodje preko mladenovca do zeleznika :P

ja sam uvek zainteresovan za rostiljanje.....:D
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

mora u nedelju ako ima zainteresovanih, posto je ispalo da u subotu radim :(

Citat: Gvozden poslato 08 Oktobar, 2013, 03:44
Jedino taj sac obecava...ovo ostalo..
btw3K dinzi prase mozda malo preko, pa ti vidi dal ces peci pljeske i kobaje ceo dan...

nema ovde kod mene u blizini, najblize sto imaju dobri su posle obrenovca a i mesara na svakom cosku a ima dobra mesara trlic u blizini
inace ko kaze da cu ja da pecem :D ima ovih iskusnijih koji odlicno peku :D

UFF


Jefta


zVuk

jbg ja u nedelju imam nekih obaveza, al ne znam kad, a saznacu tek u nedelju,......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

samo nemojte pre 12 :D jer lezem tek posle 5 ujutru :D
mislim da mesara radi do 13h a ako radi krace ustacu ja i ranije :D

UFF