Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

el imas za bandita 96god i cena.

Lazic

©alji mu mail, Gorane, Ivan se kaèi na forum reetko zbog bebe... [cheers]

Taraba

Šta, beba non stop na Fejsu pa čovek ne može da stigne na red? [dunce]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

goranvojska


Lazic


darkotodic

Jos jedno ili tacnije jedno od mnogih Ivanovih remek dijela.
Poviseni vizir za Varadero sd01.
Danas stigao u Banja Luku i uredno namontiran bez ikakvih problema.
Hvala Ivane. 

UFF

Ivan je preselio radionicu
Sad se nalazi u nekadasnjem klubu sandzame   (ali najavite se prvo ako idete do njega  [callme] )

Ja danas svratio da mu pokazem motor, on kad je video moj mra slomljeni vizir i zakrpljen sa duck tape-om ni zdravo mi nije rekao vec samo sisao dole sa srafcigerom i poceo da ga odrafljuje  :wtf:  [ludak]
Skinuo ga i izlazi posle 10sekundi sa novim i kaze upravo sam ga izlio a ja i dalje  :o

Na kraju ja odoh kuci sa novim vizirom  ;D  [kralj]

[attachment deleted by admin]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ripley

to se bas i ja pitam? sta æe ti to, to samo za krakate

UFF

Treba da me ne deru sa putarinom sledece sezone (do italije bila skuplja putarina nego gorivo) a da idem regionalnim putevima po rupama na cbr-u sa heblovima natovaren sa 3 kofera suvozacem i tank torbom ne hvala  [nono]

Jefta

Јел му је још увек активан онај број са прве стране?

Ripley

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 02:08
Treba da me ne deru sa putarinom sledece sezone (do italije bila skuplja putarina nego gorivo) a da idem regionalnim putevima po rupama na cbr-u sa heblovima natovaren sa 3 kofera suvozacem i tank torbom ne hvala  [nono]
mudro zbori¹, aj ¹to je gorivo preskupo, nego ¹to su putarine jo¹ skuplje

UFF

Citat: Jefta poslato 16 Oktobar, 2012, 02:11
Јел му је још увек активан онај број са прве стране?

da

Lazic

Citat: UFF poslato 16 Oktobar, 2012, 01:48
Ivan je preselio radionicu
Sad se nalazi u nekadasnjem klubu sandzame   (ali najavite se prvo ako idete do njega  [callme] )

Ja danas svratio da mu pokazem motor, on kad je video moj mra slomljeni vizir i zakrpljen sa duck tape-om ni zdravo mi nije rekao vec samo sisao dole sa srafcigerom i poceo da ga odrafljuje  :wtf:  [ludak]
Skinuo ga i izlazi posle 10sekundi sa novim i kaze upravo sam ga izlio a ja i dalje  :o

Na kraju ja odoh kuci sa novim vizirom  ;D  [kralj]

I kako èovek da ga ne voli posle...[yahoo]

Damir

Koja je cena za burgman 400 '99god  moze kao fabricki ili da je povisen 5-6cm
kad zacutim,okrenem se i odem,to ne znaèi da si ti pobedio.To znaèi da vi¹e nisi vredan mog vremena!

Major

Mislim da covek bas ne posecuje ovu temu. Imate broj telefona pa se cujte sa covekom ;)

Lazic


srbac

Pisao sam mu mail ali nista. Gde mogu da vidim njegove radove na netu. Na forumu se vise ne vide neke slike od ranije. Zanima me vizir za SVa , verovatno je isti za Bandita, Horneta, itd...

easy

covek napravi od KTM-a Trandzu za 10 min
pa vi idite kod njega....

:D :D

dzimika

Citat: mareskin poslato 16 Oktobar, 2012, 01:59

Koji ti je ovo motor?

to mu je motor za devojcice, poceo je sve vise da se oseca kao zensko pa ne bi da mu trese jajnike (jaja) cbr na putovanju :P