Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: zmiya poslato 19 Septembar, 2012, 15:17
Ma nek ide ¾ivot,nek ide sve u bullshit..Uffe pièkice,sisice,kurcoglavi..

                Aoo sta si mu reko...meni bi odma lupio dozivotno ban...jel zmijoliki da se vi niste malo intimizirali tamo u bemveju onomad.

UFF


zmiya

Ne mogu sad,moram da se banujem na odlo¾eno..

UFF


CBRR1


pit

 :o :o [rofl]Prcali se njih dvojica onomad vidis da se slizali.... [dunce]

WOLVERINE

Auuu........   ccc...  Ja mislio samo Lazic duva...

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

ЯЭВОЛУТИОН

Na Mazzijevom mestu ja bi nastampao 20 komada postera sa likom pocinioca i lepio ih po skupovima sa natpisom....pazite se ovaj covek krade motore....i ispod toga slika mazzijevog motora ispred kuce, slika sa skupa i slika kad je olupan vracen vlasniku....ispod toga ime prezime adresa, ime oca, majke, brlk, jmbg i broj mobilnog, fiksnog i precnik supka...mamu li mu retardiranu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

You should do one thing every day that scares you

isterivac

Citat: revolution poslato 19 Septembar, 2012, 20:57
Na Mazzijevom mestu ja bi nastampao 20 komada postera sa likom pocinioca i lepio ih po skupovima sa natpisom....pazite se ovaj covek krade motore....i ispod toga slika mazzijevog motora ispred kuce, slika sa skupa i slika kad je olupan vracen vlasniku....ispod toga ime prezime adresa, ime oca, majke, brlk, jmbg i broj mobilnog, fiksnog i precnik supka...mamu li mu retardiranu.

Mislis ce se neko pocesati zbog toga? Sve je to banda sa zuljem na obrazu
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kengur

Izgleda da je celavi stvarno dao REGULARAN motor i doplatio za CBa... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hohštapler

Citat: Kengur poslato 19 Septembar, 2012, 21:54
Izgleda da je celavi stvarno dao REGULARAN motor i doplatio za CBa... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

APN4 predpostavljam...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit


       To klupko mora da se razmota...a celavi je ispao moroncina nevidjena ...sto mu se uostalom po faci i vidi. [ludak]

UFF

Citat: Kengur poslato 19 Septembar, 2012, 21:54
Izgleda da je celavi stvarno dao REGULARAN motor i doplatio za CBa... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[rofl]   ako dajes regularan za kradenog bez papira u kojoj to kombinaciji jos moras i da doplatis?

Kengur

Pa recimo ako ti prodaju pricu da si je cb skinuti stranac i da takav vredi 2000e, a ti das nekog loma od 1000, ili 1500 i doplatis...

Nbt, ne  tvrdim, a mrzi me da objasnjavam kako sam to cuo.. Nije ni bitno uostalom...

UFF

dao je u zamenu par godina star R1 (po njegovoj prici)

Kengur

Ma nemam bre pojma, pricacu ti kad se vidimo.