Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

JEEEEEEEEEEEEEEEEE ROSTILJ
to je lek za moju dusu

AndreyRR

sta se ti javljas kad nisi ucestvovao u misiji

feelgod

jesam mislima posto sam prosao kroz sve to.
a javljam se da jedem rostilj

UFF

A sta sprecava drzavu da te probleme resi tako sto im nadje posao u zatvoru odredi platu i ako nema da imovinu niti kintu da nadoknadi sta je ukrao lepo u tvorza pa sljakaj tamo dok ne odradis i odplatis nema napolje (naravno od plate mu se odbija za njegovo izdrzavanje u zatvoru tj oni placaju i cuvare i hranu i infostan :D tj infozatvor)

Kengur

Sprecava je to sto ni za narod nema posla. Hiljade firmi zatvoreno, otisle u stecaj, imovina rasprodata, pare marnute. Nezaposlenih pun kurac. To je moguce da urade tek kad drzavu dovedu u red, tj kad zaposle narod i daju mu normalne uslove za zivot...

UFF

ma gde bre nema posla mogu da nesto prozivode rucno sto je inace dosta placeno, uvek moze posao da se izmisli i da se zaradi ako imas jeftinu radnu snagu npr nek im donose elektronske komponente pa neka ih rasklapaju i razvrstavaju za reciklazu... otkud znam

Kengur

Ma moze milion stvari.
Ja bih licno upregao da grade. Ali je problem sto se ovde nista ne gradi... Kao nekada sto su postojale omladinske akcije ili kako se vec zvalo, i nek kopaju mater im jebem kad su znali da kradu.

UFF

ma nek peru ulice, skupljaju dzjubre i kose travu ako nista drugo

AndreyRR

ma jebes to,u rudnik sa bukagijama i to rucno da biju po kamenu

balcan girl

lepo ja kazem milicu za predsednika :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Citat: mazzi poslato 16 Septembar, 2012, 18:47
Jos jednom hvala svima na pomoci i podrsci i prvom prilikom cu pokusati da se oduzim rostiljem u VP mozda vec sledeci vikend ;)
zar nismo rekli danas da ce to biti vikend kad sam slobodan :D

3006

Retko se desi da se u ovoj dr¾avi vrati ukradeno.
Naravno, ni sada gospoda organi nisu za to zaslu¾ni.

[clapp]

feelgod

u kamenolom da gumenim cekicem tesu kamen

feelgod

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 20:02
ma nek peru ulice, skupljaju dzjubre i kose travu ako nista drugo
onda nestaju preduzeca gradsko zelenilo i gradaska cistoca i o5 hiljade nezaposlenih

dzimika

ova drzava je odavno sjebana, imali smo jaku industriju ali to evropi nije odgovaralo jer su oni morali da ojacaju svoju, a ako ubijes konkurenciju onda ti je lakse da razvijes svoju, sto su oni upravo uradili, nas zaratili (tu im nije trebalo puno truda) industrija se pogasila usled rata, sve otislo u kurac i onda kad bi trebalo da se sve vrati na staro, kad su dosle "demokrate" naravno da se nije vratilo, rasparcalo se, rasprodalo se za sitne novce, nesto je ostalo cisto da ne bude da nista ne radi ali to su neke jace industrije
nikome ne odgovara da ovako mala drzava ima jaku industriju jer bi onda bili i ekonomski jaki (sto smo bili sedamdesetih), lakse je vladati drzavom koja zavisi od ostalih jer na taj nacin omogucujes da bogati budu jos bogatiji

UFF

Citat: feelgod poslato 16 Septembar, 2012, 22:11
Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 20:02
ma nek peru ulice, skupljaju dzjubre i kose travu ako nista drugo
onda nestaju preduzeca gradsko zelenilo i gradaska cistoca i o5 hiljade nezaposlenih

Pa?
taj posao ionako samo cigani rade (a posle posla kradu)
kad dobiju otkaz onda ce da pocnu da kradu pa ce da zavrse u zatvoru gde ce raditi isti taj posao samo za manje pare :) em drzavi dobro em drustvu dobro em nema vise ciganmala kad svi imaju obezbedjen smestaj ;)

zemunboy

Citat: UFF poslato 16 Septembar, 2012, 19:52
ma gde bre nema posla mogu da nesto prozivode rucno sto je inace dosta placeno, uvek moze posao da se izmisli i da se zaradi ako imas jeftinu radnu snagu npr nek im donose elektronske komponente pa neka ih rasklapaju i razvrstavaju za reciklazu... otkud znam
ovako nesto kao nekad??

http://images01.olx.rs/ui/18/71/88/1331485407_328236388_1-naftarica-Preporod-Martonos.jpg

goranvojska

...........pozarevac.mada otuda izadju jos veci krimosi nego sto odu.nije to nikakva vaspitno popravna ustanova vec mesto de se usavrse i steknu neke nove prijatelje.

goranvojska

pored toga da nadoknadi stetu osudio bi ga da nosi tablu okacenu na grudima JA SAM UKRAO MOTOR i seta knez mihajlovom svakog dana.

monsterbnt

Citat: goranvojska poslato 16 Septembar, 2012, 23:41
pored toga da nadoknadi stetu osudio bi ga da nosi tablu okacenu na grudima JA SAM UKRAO MOTOR i seta knez mihajlovom svakog dana.

Tablu moz da skine......istetovira mu se na celu!!!
Smrt SVIMA!!!!