Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kiro

Ba¹ sam se obradovao kad sam dobio informaciju. ®ao mi je ¹to je motor uni¹ten, ali valjda æe sve to da dodje na svoje.

UFFe, svaka ti èast.

Major

Kako da im se useremo u zivot sad?

dzimika

da je do mene ja policiju ne bi mesao, dexter fazon, bar reka imamo u izobilju a znam gde ima i farma svinja :D

Hohštapler

Citat: MajorSoul poslato 15 Septembar, 2012, 10:30
Kako da im se useremo u zivot sad?

Lopov je za¹tiæena vrsta u ovoj dr¾avi... lopov, beloglavi orao i jo¹ po neka vrsta retkih bubamara. I cigani.
Ne smeju se dirati. Inaèe je sudstvo (i policija) veoma a¾urno u sankcionisanju onih ¹to se na ugro¾ene drznu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: dzimika poslato 15 Septembar, 2012, 10:36
da je do mene ja policiju ne bi mesao, dexter fazon, bar reka imamo u izobilju a znam gde ima i farma svinja :D
gepekovanje :-)

MIGE

Citat: nano poslato 15 Septembar, 2012, 09:23
Pa da ga robija ko za coveka...


Ovo je drugi motor da vidim ovde na MM da je maznut, pa da ga je "novi vlasnik" polupao... Ima istine u onom "oteto - prokleto", drugo, popu nam navatese bez tablica a ovog supka odpozdravljaju ???[facepalm] ne zna covek dal da se smeje il da place...

Nadam se da steta nije velika i da ce biti naplacena  [cheers]
demokratija brate  [ljutko]

MIGE

ovaj nas uff ume neki put da pretera,malo da kenja,al smem da dam ruku svoju da bi on za svakoga od nas uradio isto ko za mazzi-ja  [thumb_up]  [clapp] [clapp]
jbg,mozda ga zato i volem  :-*

Major

Svaka mu cast ima nos za te stvari. Sto mnogi rekose idi bre u inspektore sta ces na mrezama.

Gašpar

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2012, 10:45
jbg,mozda ga zato i volem  :-*

UFF je u istom danu našao motor i dečka ;D

MIGE

ima kefalo,to stoji....zato je svaka njegova prica argumentovana...i iskren je kad se u nesto ne razume,bar pita a ne lupeta ko mnogi  [thumb_up]
on je nas nacionalni heroj,zajebao je i djokovica po broju obozavaoca(pluseva)   :D :D :-* [thumb_up]
[talas] [talas] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [slavlje] [flashing] [srce] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [sunce] [vatromet] [vatromet]

MIGE

Citat: Ga¹par poslato 15 Septembar, 2012, 10:57
Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2012, 10:45
jbg,mozda ga zato i volem  :-*

UFF je u istom danu na¹ao motor i deèka ;D
ima on vise deckica ovde...  :D mozes i ti da nam se pridruzis  [srce] [ljubav]

MIGE

trazim uff-ov post,da jos jednom procitam,citao sam nocas sa telefona i slucajno stisnuo dugme ignore....serem ti se na android i sve druge os za telefone  [ljutko]

Ruza-Bandit

Svaka èast na nala¾enju motora. Bravo UFF-e! Ti si  [kralj]


MIGE


Vlajko

Inspektor Radi¹a je pile za Uffonju..

Po¹to ne miri¹e ba¹ plave.. mogao bi da otvori detektivsku agenciju..

pronalazi motore i nedojebane ¾ene  [klanjam_se]

[flashing]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2012, 11:05
trazim uff-ov post,da jos jednom procitam,citao sam nocas sa telefona i slucajno stisnuo dugme ignore....serem ti se na android i sve druge os za telefone  [ljutko]
kao slucajno ga ignorisaooo ;D

MIGE

Citat: MajorSoul poslato 15 Septembar, 2012, 11:11
Citat: MIGE poslato 15 Septembar, 2012, 11:05
trazim uff-ov post,da jos jednom procitam,citao sam nocas sa telefona i slucajno stisnuo dugme ignore....serem ti se na android i sve druge os za telefone  [ljutko]
kao slucajno ga ignorisaooo ;D
jesam brate moj,ja nemam neprijatelja na forumu kao ni u stvarnom zivotu  [thumb_up]

Major


MIGE


Jefta

#439
Pa zar nije Andrej Hostapler video beli CB na nekom skupu samo nije smeo da mu pridje da pogleda bolje... zezali smo ga da je trebao da zagrebe..


JAOOO JEBEM LI TI POLICIJU... Ja bi i njih tuzio zbog ne obavljanja svoje duznosti...

ali ta njegova lezernost da se vozi po skupovima... kada zna koliko ljudi trazi taj motor... SEME MU SE ZATRLO... Dabogda mu prosirili cmar u zatvoru do te mere da moze necujno da prdi ceo zivot...  [zena] [zena] [zena]


Uffe ti si CAR  [kralj]

kako se saznalo za motor? jel ga neko prepoznao? video?