Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefgi

4000e je imao cenu na tom oglasu koja je krajnje sumnjiva...sad je sklonio

Havarisan

vidi se da je farban i da nalepnice nisu original.

Lazza

Ne moze dobro da se zumira ali mi se cini da je sistem montiranja auspuha vrlo slican kao na mazzijevom...
I may be dumb, but I'm not stupid.

Kengur

Ovaj je bio i pre kradje. A i mazzijev je imao akrapa od Y cevke, bez katalizatora...


mazzi

Nije ovaj sigurno, sto kaze Kengur moja grana je bila kompletna. Kod ovoga je montiran na katalizator ... koji inace jos uvek imam u garazi. Bio je jedan za vikend ali je taj vrlo brzo sklonio oglas.

Kengur

Taj sto je sklonjen, jel imao akrapa isto?

Imam osecaj da je motor u Srbiji i da ne znaju sta ce sa njim...

mazzi

Nije imao, bio je farban sivo-crno.

Ako je tako, evo nek je ponude meni ;)

Zeljkamp

A ja se taman ponadao kada sam video post od Havarisanog...
TwinZ Auto & Moto

MILJAN

Cave ab homine unius libri

srbac

http://www.polovniautomobili.com/oglas2447216/honda_cbr_1000_rr/

Videh oglas, ima smisla, mada nemam nista protiv ovog prodavca jer ga ne poznajem.

Major

Citat: Zeljkamp poslato 15 Avgust, 2012, 00:40
A ja se taman ponadao kada sam video post od Havarisanog...

Isto!!!

:(

nano

Sta bi sa onim sto je prodavao a imao ostecen akrap?

Svaki put pogledam nadajuci se da je pronadjen motor, pa odemo lepo svi zajedno da mu se poseremo u lobanju... Muda mu treba grickalicom seckati

castor

Citat: srbac poslato 15 Avgust, 2012, 02:12
http://www.polovniautomobili.com/oglas2447216/honda_cbr_1000_rr/

Videh oglas, ima smisla, mada nemam nista protiv ovog prodavca jer ga ne poznajem.


Ovo je oglas od Gile_Extremeboy iz Svilajnca. A i agregat je od CBR1000RR-a...
It's the ride that matters, not the bike…

srbac

Drago mi je da ga neko zna, mada su agregati isti....

pit

Citat: srbac poslato 17 Avgust, 2012, 23:19
Drago mi je da ga neko zna, mada su agregati isti....

   A da ga neko ne zna to bi verovatno bio neki trag  ili sta  vec.Ne odnosi se samo na tebe ali razmislite malo pre nego sto ukazujete na neki slican motor kao potencijalno ukraden.Ja znam za 2 ista kao Mazijeva  i to divljaci koji su cirkulisali tu okolo ....pre nego je njemu ukraden.
   

srbac

Mi smo privtni istrazitelji i mozemo da ukazujemo na sta hocemo i nemamo prava da cutimo.....

Major

Citat: pit poslato 17 Avgust, 2012, 23:30
Citat: srbac poslato 17 Avgust, 2012, 23:19
Drago mi je da ga neko zna, mada su agregati isti....

   A da ga neko ne zna to bi verovatno bio neki trag  ili sta  vec.Ne odnosi se samo na tebe ali razmislite malo pre nego sto ukazujete na neki slican motor kao potencijalno ukraden.Ja znam za 2 ista kao Mazijeva  i to divljaci koji su cirkulisali tu okolo ....pre nego je njemu ukraden.
   

Jebiga Pite pa i tebi da marnu motor (ne daj boze) i ti bi sigurno trazio na sve strane.
Niko nikog ne optuzuje, nego bolje da se proveri nego da posle bude, e bio je taj.

pit

Citat: MajorSoul poslato 17 Avgust, 2012, 23:45
Citat: pit poslato 17 Avgust, 2012, 23:30
Citat: srbac poslato 17 Avgust, 2012, 23:19
Drago mi je da ga neko zna, mada su agregati isti....

   A da ga neko ne zna to bi verovatno bio neki trag  ili sta  vec.Ne odnosi se samo na tebe ali razmislite malo pre nego sto ukazujete na neki slican motor kao potencijalno ukraden.Ja znam za 2 ista kao Mazijeva  i to divljaci koji su cirkulisali tu okolo ....pre nego je njemu ukraden.
   

Jebiga Pite pa i tebi da marnu motor (ne daj boze) i ti bi sigurno trazio na sve strane.
Niko nikog ne optuzuje, nego bolje da se proveri nego da posle bude, e bio je taj.



         Pa da li bi neklo normalan stavio ukraden motor na ''Polovni automobili''.Mislim da je i sama pomisao na to idiotska .Motor je otiso preko ili je rasturen ili ceka da se prebaci.Niko nije blesav da ga prodaje preko oglasa ...razmislite malo pre nego ''ukazujute''.
         Ja tecimo ako bi video slican negde oko mene debelo bi ga proverio izokolo pre negi bi javno na forumu ukazao na njega.I samo ako sam 100 % siguran.Inace mozete da dovedete do toga da se nekome ni krivom ni duznom izme motor 3 meseca na proveru.....a ako je nesto muvao i da ostane bez njega.

Major

Ako je neko nesto muvao i treba da ostane bez motora.
Ja licno znam za dileju koji je ukrao auto i postavio ga na polovni automobili, zvali ga i pitali za cenu rekao 50% manje jer je kao izgubio papire.
Nasli se s njim, drugar seo, izvadio svoj kljuc i upalio da proveri, odvalil mu ribicu i otisli.

Da pre toga smo kontaktirali pandure koji su bili u fazonu, provericemo samo sutra..

pit

Citat: MajorSoul poslato 17 Avgust, 2012, 23:55
Ako je neko nesto muvao i treba da ostane bez motora.
Ja licno znam za dileju koji je ukrao auto i postavio ga na polovni automobili, zvali ga i pitali za cenu rekao 50% manje jer je kao izgubio papire.
Nasli se s njim, drugar seo, izvadio svoj kljuc i upalio da proveri, odvalil mu ribicu i otisli.

Da pre toga smo kontaktirali pandure koji su bili u fazonu, provericemo samo sutra..


Trebao bi da ostane bez motora ako bi nesto muvao ....recimo prekucavao brojeve ma agregatu koji je nabavio od preko.....hm hm jako vickasto od tebe.Pa nismo svi ispravni 100 % neki nesto i muvaju ...muvanje ne mora obavezno da znaci da je taj neko krimos ili lopov nego se jednostavno snalazi.Eto  ja garantujem da i ti muvas u firmi garant vise nego neki jadnik koji prekucava broj motora da bi izbegao carinu.