Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

stavljeno na BROTHERHOOD ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

goranvojska

ja sa bajkerima idem dole i mazzi brate ucinicu sve u mojoj moci da osmotrim kolonu.ja slabije cujem al vidim SVE tako samo ako je tu nacicemo ga.sam ne idem tako da nas 15 smo u grupi od toga su 5 manijaka.sa te strane si pokriven gledaj tamo po bg-u da nije .

UFF

Jesu li panduri uopste pitali ko je bio prosli vlasnik?
Mislim njemu je najlakse da ga ukrade jer je mogao da uradi kljuc dok je bio kod njega
A otmica sa kombijem je da bude ocigledno i da ne mora da sece lanac ispred zgrade

AndreyRR

decko prekini tolike serije o detektivskim pricama gledati

goranvojska

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2012, 18:54
Jesu li panduri uopste pitali ko je bio prosli vlasnik?
Mislim njemu je najlakse da ga ukrade jer je mogao da uradi kljuc dok je bio kod njega
A otmica sa kombijem je da bude ocigledno i da ne mora da sece lanac ispred zgrade
pored te opcije i jos 100 su u opticaju.to je tipovao lik iz kraja.raspitaj se malo koga imas u komsiluku .moji iz jag sigurno nisu dosli.

misa-pei

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2012, 18:54
Jesu li panduri uopste pitali ko je bio prosli vlasnik?
Mislim njemu je najlakse da ga ukrade jer je mogao da uradi kljuc dok je bio kod njega
A otmica sa kombijem je da bude ocigledno i da ne mora da sece lanac ispred zgrade

Èuj, uop¹te ne bi bio prvi sluèaj za koji znam. Do du¹e, ostali su bili sa kolima, mada, nema neke razlike. Lopov je lopov.
Država je najveći neprijatelj naroda

zemunboy


UFF

Ma miso ne mogu da se to stvarno desavalo i to ne samo jednom
SabanRR kaze da se to samo u filmovima desava


inace bivsi vlasnik pun ko brod a kad smo ga pitali cime se bavi on nam rece "sad vise nicim, uradio sam na vreme sta je trebalo i sad uzivam" pre njega imao z1000 pa cb1000r pa sad kupio bmw1000rr

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska

pa da ga jebem ja od 90-god radim privatno i nemam avione,kamione,milione a ovi lopovi 5 god rade i ceo zivot zive od minulog rada.pa daj i nama taj posao da se bar vozimo do mile volje.

Gašpar

Ne, ne, ne oni pet godina sami idu na teren, onda skupe pare i plaæaju neke nove klince koji za njih idu na teren  ;D

AndreyRR

Citat: UFF poslato 28 Jun, 2012, 19:05
Ma miso ne mogu da se to stvarno desavalo i to ne samo jednom
SabanRR kaze da se to samo u filmovima desava


inace bivsi vlasnik pun ko brod a kad smo ga pitali cime se bavi on nam rece "sad vise nicim, uradio sam na vreme sta je trebalo i sad uzivam" pre njega imao z1000 pa cb1000r pa sad kupio bmw1000rr

i taj sto je pun kao brod sad ce da se bas bakce tim glupostima

Aussweis

Pu¹tamo buvu svima i svuda, jedino tako..
©teta, mamu im jebem! Ja sam trebao Hypermotarda da pazarim, stigao u Srbiju, ocarinjen i par dana nakon toga je ukraden liku koji ga je pazario pre mene...  
Sve ima cenu ili čast!

CBRR1

ja ne mogu da opisem osecanja,kao da su meni digli motor...ja sam za sve sto treba tu u pola noci u pola dana..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AndreyRR

Aj donesi nam po ladno pivo vec kad si se ponudi,mrzi me nesto da ustajem

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 20:58
Aj donesi nam po ladno pivo vec kad si se ponudi,mrzi me nesto da ustajem
video bi te kada bi ti deknuli motor...nebi bio ovako humoristican,ili bar ti i joj jedan bilde mislite da je ovaj post smesan...a jesi ti mazzi..?mrs  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

AndreyRR

iskreno,i mene je slogiralo kad sam procitao.prvo sam mislo da zajebava
kad sam video na fb,moj da deknu ne bi se ovajdili,a i uff i stilgar su
ga izbaksuzirali

CBRR1

Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 21:04
iskreno,i mene je slogiralo kad sam procitao.prvo sam mislo da zajebava
kad sam video na fb,moj da deknu ne bi se ovajdili,a i uff i stilgar su
ga izbaksuzirali
nisu i ja sam mazija jednom prilikom pitao kako sme da ga ostavi onako,i ponudio mu se kada ide na odmor ili sta vec da ga slobodno ostavi kod mene u dvoristu ili gasrazi,opet to je koliko toliko sigurnije...jbte al sam izbedacen ceo dan zbog toga...

AndreyRR

posle bitke svi generali su pametni,ali sto mu makar alarm ne stavi,kad ja
imam na mom dinosaurusu  [glavazid]

castor

Citat: cbrr1 poslato 28 Jun, 2012, 21:01
Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 20:58
Aj donesi nam po ladno pivo vec kad si se ponudi,mrzi me nesto da ustajem
video bi te kada bi ti deknuli motor...nebi bio ovako humoristican,ili bar ti i joj jedan bilde mislite da je ovaj post smesan...a jesi ti mazzi..?mrs  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

A ¹to se ti ljuti¹ na uspjelu foru? JA sam mu dao plusiæ kao super prebaèenu foru iz originala "de kad si veæ na nogama..."... A ionako svi znamo da Andrej nije ba¾daren. Nije bio ni do sada, ¹to bi bio sada?
It's the ride that matters, not the bike…