Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Ja mo¾da jesam paranoik, ali meni sad onaj biciklista dobio potpuno novu dimenziju  [neampojma]

Kiro

Citat: banditkg poslato 28 Jun, 2012, 12:15
momci iz h novog i tivta obavesteni a valjalo bi da se nadje neki manijak da isprati kolonu sto ide za kosovo

Ovo bi obavezno trebalo poslu¹ati, mo¾da motor nije sluèajno ukraden neposredno pred odlaska na Kosovo. Ne postoji bezbedniji naèin da se divljak odveze van zemlje od toga.

UFF

ima crne aftermarket preklapajuce poluge kvacila i kocnice, ogrebana bocna plastika i dekl sa leve strane a naprsla bocna plastika sa desne strane

UFF

i evo jos neceg sto se moze videti tek skidanjem sedista
tragovi fazana koji je proslom vlasniku uleteo izmedju rezervoara i desne bocne plastike  :o

Zverka

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,225544.new.html#new

POSTAVLJENO I  KOD  BRACE NAM U HR. ZA SVAKI SLUCAJ...
mazzi  NADAM SE DA ce ga  nekako nadjemo...
znaci ne verujem...jbt TREBALO BI VRATITI GILJOTINU  U  OPTICAJ mamu im usranu
Never ride faster than your angel can fly

:D

BOKYBOY

#45
Au jbt...pa kad kamere sluze za druge stvari a ne za ono sto treba...mamicu im... [prebicute]...tipovan garantovano...

dzimika

kola koja se ukradu u bg i ns su se pakovala u kontejnere na bubanj potoku tako da ako je motor krenuo van granica on je odavno na putu jer im nije cilj da ga zadrzavaju previse u srbiji da ih ne bi otkrili
mislim da kombi nije ukraden vec da je neciji ko ucestvuje u svemu tome takodje mislim da je negde parkiran u nekom predgradju ili selu oko beograda
moguce da je to vec uvezbana ekipa koja to radi vec godinama i garantujem da policija zna ko je u pitanju samo ne smeju nista da urade povodom toga

AndreyRR

Jel postoji mogucnost da sibnes slike granicnoj policiji sa svim podacima i slikama

Kengur

Citat: AndreyRR poslato 28 Jun, 2012, 12:59
Jel postoji mogucnost da sibnes slike granicnoj policiji sa svim podacima i slikama

Mislim da je mala vajda od toga. Taj ko ga prenosi preko grane, prenosi ga kad su njegovi ljudi na granici...

ninja66

Gledacemo gde god se krecemo.
Jbga.

mazzi

Posle bicikliste i ovoga moj zivot je usao u drugu dimenziju ... u Zonu sumraka ... ili lezim negde u bolnici u komi pa mi se sve ovo desava u glavi ili me neko opasno zajebava :)

castor

Mazzi, ajde daj neke detalje iz saobraæajne tipa broj motora i ¹asije, godi¹te. Kom¹ija mi radi na granici, pa da vidim sa njime. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Landser

Citat: Jefta poslato 28 Jun, 2012, 11:38
Pa da mu jebem mater... Cime li su presekli lanac, a da nije bilo buke?
U policiji prema kamerama mogu da prate kretnju vozila jer sem policiskih postoje i one za nadzor saobracaja po raskrsnicama kojih je mnogo vise. Sigurno moze da se isprati bar u kom je pravcu otisao...
Ako sam dobro shvatio nisu ni imali sta da seku  [facepalm] samo ga natovarili za 2 sekunde ,a za Kosovo je pre otisao alternativnim prelazom gde sve i prolazi nego da ceka...
daj boze da nije :(

RAmireZ

Citat: Jefta poslato 28 Jun, 2012, 11:38
Pa da mu jebem mater... Cime li su presekli lanac, a da nije bilo buke?
U policiji prema kamerama mogu da prate kretnju vozila jer sem policiskih postoje i one za nadzor saobracaja po raskrsnicama kojih je mnogo vise. Sigurno moze da se isprati bar u kom je pravcu otisao...

Mo¾e da se isprati ako postoji dobar razlog ili dobra volja ili dobra veza. Znaèi, jako te¹ko. Ko zna da li je uop¹te oti¹ao na Kosovo ili negde prema Rusiji. Ima li nekog na istoku ili bar prijatelje u meðu ruskim Noænim Vukovima? Nikad se ne zna, treba probati i na drugoj strani.
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ljilja-pei

#54
Info prosleðen Noænim vukovima-Rusija i Fonzi, kao i MK "Free wheels" Velika Plana i MK "Orthodox" Beograd...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

feelgod

Meni maznut Malaguti Password pre nekih 3-4 godine, isto ko tebi samo ga natovarili!
Lopova pronasli ali ja zadovoljenje nazalost nisam dobio.
Zao mi je puno i nadam se da ces ti biti vece srece.

goranvojska

ja idem na kosovo pa otvaram cetvore oci jer znam motor vrlo dobro.daj boze da ga vidim al tesko.

UFF

Gorane obrati paznju na voznji do dole da se ne umuva medju gomilu
Ako ga vidiis znas sa ti je ciniti :)

Zverka

http://www.facebook.com/groups/228416027170945/


evo ga postavljen i  ovde...
ZNACI I JA SE RASPISA na sve moguce strane....
mazzi  drzim  fige da se nekako NEKIM CUDOM iskopa ....
Never ride faster than your angel can fly

:D

UFF

Inace ja sam se vec bacio u potragu
pitaj komsiju da nije mozda ovaj kombi ?
pa ako jeste da idemo da posetimo vlasnika
narandzast je i raspao je sa bocnim kliznim vratima (i to sa desne strane tacno do motra da stanu)
pratio sam vozaca i parkirao ga je pored cafe semafora a video sam i koji je (prazan) lokal otkljucavao tako da nece biti problem da ga opet nadjemo


ima da ti nadjem motor kao i sebi011  (ne moze bre jos da ga ukradu kad se nisam posteno ni provozao na njemu)  -   UFF CSI  8)

[attachment deleted by admin]