Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya


CBRR1

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2012, 10:26
Daj bre, oteraæete èoveka... [rofl] [rofl] [rofl]
ja sam za to da mi jemu odemo u posetu..organizujemo se i odemo da ga posetimo...al bi bila fora...ahahhaahahha

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja u kao jos nekima...sve prastam....glupi su...ali ne zaboravljam!!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


UFF

Valjda je pokusao da se registruje kao "celavi" ali ceka autorizaciju, ja u admin delu ne vidim nigde njegov nik.. ko zna sta je uradio

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2012, 10:26
Daj bre, oteraæete èoveka... [rofl] [rofl] [rofl]

Jeste!!! Mo¾e èovek nedaj bo¾e i da se uvredi [rofl] [rofl] [rofl]

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

con3

Citat: cbrr1 poslato 25 Septembar, 2012, 10:12
Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 09:56



          A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.
zar neko pandurima nije rekao da prestanu da veruju u bajke i da deda mraz ne postoji...da mu poveruju haaa...ti znas najbolje kako ce ga pustiti,samo ako je njihova pevaljka i da procene da ce im valjati ako ne onda caooo...
Deda mraz nepostoji  AAAA :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

zmiya


Major

Bas ste surovi.. dajte coveku sansu da dodje na skup

Bori¹a

Citat: zmiya poslato 25 Septembar, 2012, 08:21
©ta si se stisao,pokloni èoveku,a ne da pozajmi¹ pa da mora da ti vrati...

da mi vrati teglu [prebicute] ;D

pit

Citat: cbrr1 poslato 25 Septembar, 2012, 10:12
Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 09:56



          A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.
zar neko pandurima nije rekao da prestanu da veruju u bajke i da deda mraz ne postoji...da mu poveruju haaa...ti znas najbolje kako ce ga pustiti,samo ako je njihova pevaljka i da procene da ce im valjati ako ne onda caooo...


           Ma jebem ti demokratiju ..kolko je dobra tolko i ima mana......da se ovo desilo pre 20 a pogottovu pre 30 ...pevao bi taj sve od kada se rodio .I nemoj  da si naivan sto ti napise policija to ti je ...naravno ako oce da te skenjaju .....

mali_zmaj

Citat: redshadow poslato 24 Septembar, 2012, 21:52
Citat
naravno da se nece pojaviti na druzenju ali moze da dodje na forum da ga pitamo u cemu je fora sa drzanjem motora u blokadi dok mu se ne usijaju izduvne grane?
jel od toga mozda raste pisa?

ono kad sam video kako drzi motor u blokadi odma sam povezao sa `ko je pucao u lane pucao bi i u coveka` izdrkavanje na kvadrat.
on je svesno kupio motor bez papira od lopova i sjebao ga, na njemu je da plati. i ne samo da plati, nego i da druka tog sto je ukrao i prodao motor.
slazem se u potpunosti,da gaje kupio novog ili legalno za cijenu koja realna za taj motor,ne bi ga tako lako uni¹tavao,nikakvo opravdanje nema,veæ je obièan izdrkavaè!
jin-jang

stilgar

Citat: pit poslato 25 Septembar, 2012, 09:56


Jeste glup stoje kupio divljaka ali verovatno nije znao da je ''domacica''.Mnogo je gluplji ovaj  sto mu je prodao ukraden motor .....aj da ga je prodao u Vranje ili bilo gde 200 km od BG -a pa i da ima neke sanse da se ne ''provali'' al prodati ga u Bg JE VRHUNAC BUDALASTINE....i celavi bilmez mora da ''otpeva'' ko mu ga je prodao ili da se njemu pripise kradja.....sto nije ni iskljuceno da je on ucinio....jer osim njegove price nema drugog dokaza da nije.
          A najgori scenario sto nije nemoguce da mu policija poveruje u pricu i pusti ga.
koliko znam po zakonu ako nema ugovor o kupoprodaji nema sanse da se izvuce, odma se tereti kao saucesnik - pomagac u rasturanju kradene robe i ima jos gori tretman nego onaj sto je ukrao, ako se drzi te price, nema sanse da se izvuce bez neke kazne, al neverujem da ce to maziju biti neka uteha.

zmiya

Nemojte ljudi,naljutiæe se stvarno..

Major

A da mu skupimo neki prilog da pazari neki motor posto sad vise nema jadan...

mkt

ma da skupimo bolje prilog za invalidska kolica......bice mu potrebnija

Bori¹a

ja dam dva prednja tocka imam kuci ;D

Lazic

Kasno je za ¹lihtanje mketi, posle onoga sinoæ...:P

MotoManijak

Ona ideja da odstampamo njegovu sliku, ime, broj telefona i napisemo ovo je lopov koji nam krade motore i lepimo/delimo na svakom moto skupu je odlicna

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2012, 23:27
Kasno je za ¹lihtanje mketi, posle onoga sinoæ...:P

ne dam njemu tockove [prebicute]
on ce to da zavalja za neki thc

dam u dobrotvorne svrhe kreiranja kolica ovom debilu sto je razbio coveku motor