Glavni meni

Ukraden i pronadjen mazzi-ev motor

Započeo mazzi, 28 Jun, 2012, 05:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YoYa

Auu brate,jutros prodje pored mene kod sajma jedan isti tvojsa nekim raspalim loncem odmah sam pomislio na tebe i tvog akrapa.

AndreyRR


mazzi

Citat: YoYa poslato 28 Jun, 2012, 10:05
Auu brate,jutros prodje pored mene kod sajma jedan isti tvojsa nekim raspalim loncem odmah sam pomislio na tebe i tvog akrapa.


Sivi? Trebao si da ga oboris odma :)

Nadalina

Auh, bre, fak....
A dan je tako lepo mogao da protekne....  [facepalm]
Dzukela u podznaku

mazzi

Ajde svi lepo veze po policiji i da jurimo ... nemoj da kukate ;) Znaci: Kombi je vidjen verovatno je crveni ili narandzasti u tri - tri i petnest je bio u Jase Prodanovica odatle je morao negde da ide kamere postoje u Cvijicevoj, 29. novembra, Pancevac ... morao je da prodje tuda. A ja obecavam pivo svima i da cu da napravim garazu za motor :D

Gašpar

Share-ovao sam po svim dru¹tvenim mre¾ama, èisto da se pro¹iri info. Ne bi bilo lo¹e da neko okaèi na ostalim forumima.

zilens

nebi bilo lose i na fb tamo se shire vesti ko epidemija
lud pa zivi

Gašpar

Jesam, okaèio sam sa Moto Vesti profila. Tamo imam jedno 2000 motociklista.

dzimika

jel se zna koji je model kombija? i neka specificnost?

aleks89rd

  :o :o :o  [glavazid] [glavazid]
rasirio pricu svima i dao na fb...mnogo mi je krivo, mazzi nadam se da ce se pojaviti

Citat: dzimika poslato 28 Jun, 2012, 11:13
jel se zna koji je model kombija? i neka specificnost?

[thumb_up] [thumb_up]

Joker

E strasno! Jbt nista dobro da se desi!! Ako treba bilo vici.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar

eh komso komso, da ti ne stajem na muku sad, a lepo sam ti reko kad sam onomad dolazio sa UFF-om :(

Jefta

Pa da mu jebem mater... Cime li su presekli lanac, a da nije bilo buke?
U policiji prema kamerama mogu da prate kretnju vozila jer sem policiskih postoje i one za nadzor saobracaja po raskrsnicama kojih je mnogo vise. Sigurno moze da se isprati bar u kom je pravcu otisao...

Kiro

Mazzi, ostavi neki broj telefona. Ako neko i primeti ne¹to, dok dodje do raèunara mo¾e biti kasno.

Jel bio vezan lancem za ne¹to ili je samo toèak bio vezan lancem?

Share-ovao sam na FB-u, nadam se da æe¹ naæi bajk.

Major

Smradovi!!!

A bre stvarno sto taj komsija kad je vec video nije viknuo..zvao pandure.. ma bilo sta da je uradio jbt!

Vidi da nadjes neku vezu da se pogledaju kamere koje prate saobracaj. Ne moze kombi da nestane.

Gašpar

Evo Vladinog broja, ako neko ne¹to vidi, èuje, primeti, ...

0641488875

UFF

Ja sam mu od pocetka govorio da nije dovoljno samo lanac da provuce oko tocka kad nema za sta da ga veze, stilgar takodje jer zivi u blizini a motor je nov, nadrkan i stoji na izvolte
Takodje sam govorio da ga ne mrzi da svako vece iznosi ciradu i pokriva ga jer ako ne vide sta je pod ciradom tesko da ce i da pokusaju da ga ukradu (njega ili akrapovica na primer)
Dzabe sad da kenjamo - sta je bilo bilo je, na greskama se uci, neko na tudjim a neko samo na svojim

Problem je sto ne verujem da ce neko da organizuje kombi da bi ukrao motor samo da se provoza kao one transalpe i afrike sto su posle nalazili na miljakovcu, za delove takodje ne verujem jer je jos uvek nov model i delovi nisu trazeni i takodje mislim da je vec presao granicu
Ja se juce vratio i niko na ni jednoj granici mi nije ni tablicu pogledao nit saobracajnu ili ovlascenje trazio


banditkg

momci iz h novog i tivta obavesteni a valjalo bi da se nadje neki manijak da isprati kolonu sto ide za kosovo

AndreyRR

Baksuzi jedni,uvek ispadne naopako kad ti neko kenja za nesto.I ako ne verujem u onog gore
da bog da se slupali negde pederi lopovski.Zao mi sto ce unistiti onakav motor.

castor

Da im jebem mater i njih zajedno. Dugom devetkom.
It's the ride that matters, not the bike…