Glavni meni

7. MotoGP - Assen 2012

Započeo Radanovic, 26 Jun, 2012, 01:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne znam kako neko moze da pomisli da koci 10 metara kasnije nego svi a usao je iznutra u krivinu...nekoga je morao da pokupi kako god....tacno se na snimku vidi da svi koce a on kao raketa krece napred da bi pred samom krivinom kocio i pokupio Lorenza.....toliko sam se iznervirao da nisam mogao da gledam trku do kraja....nije u pitanju borba za poziciju i greska, vec neopevana glupost koja je Yamahu kostala motora, Lorenza sanse da se bori za podijum, publiku zanimljivije trke, a njega samo start sa zacelja na narednoj trci.....i onako zavrsava uglavnom kao deseti pa i nije neka kazna.
Trebali su ga suspendovati na tri trke i zdravo..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

revolucija sto se ljutis, oborio ti tvog ljubimca i sad ga treba streljati. ne zaboravi "ovo su trke" ne neki bal ili karneval.
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Da je neko tako oborio Hobbita i dalje bi mislio isto....retard se kao kamikaza zalece i defakto ne moze da stane, ali vozi bre trke vec sto godina, ne moze da kaze da nije debilan postupak....kako god.
p.s.
Nemoj meni o trkama....vozio stazu i jos stosta....postoje idealne putanje i varijacije...ono nije ni blizu, a to znaci da tako ne moze da se prodje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Pa nemoj
Parilla
Kreidler
yz350 (u klasi 175) polutka
....predpostavljam da nisi video a kaomilo vozio....moto trke ne pocinu sa Rossijem.....
I dalje mislim da samo kreten moze onako da uleti u motore ispred sebe, moga je da ubije nekog bez problema, a onda bi ti opet pricao kako su to trke.
p.s.
Ono sto se desilo Sicu su trke , i splet okolnosti, nazalost nesretnih i tragicnih...da je ovde neko poginuo bila bi samo njegova krivica.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

rekao sam da ti necu polemisati stobom oko trka, ti znas bolje i uvazavam tvoje misljenje, tako da nema potrebe da mi objasnjavas gde ko kako zasto i ostalo. gde da vidim, apn 6 s to je najdalje sto sam mogao
Brzi od smrti, Jaci od bola

stilgar

@revolution
daj neku sliku ako imas na kreidler-u. Vidi li se motor od tebe :) secam se vozili su MALI Sverko, MALI Gedza, braca Tomanovici i ostali da ne nabrajam sad al oni su sitniji. Kako si ti uspeo da sedis na kreidleru (ako pricamo o 50 ccm) on je nizak a duugacaaak :)

stilgar


ЯЭВОЛУТИОН

Neke slike nemam, ali kad sam peglao kraidlera imao sam 14 godina i nisma bas bio ovoliki, ai u vojsku sam otisao sa 75 kila i 194 cm.....Kraidler je bio bivsi od Sverka....i tada mi je bio mali pa sam ga batalio....Parilla je bila neznatno veca i prokleto sam je kratko posedovao.....nedelju ili dve....ali sam zato "polutku" od igora sam maltretirao skoro godinu dana...Da se razumemo nisam se aktivno trkao ali sam sve motore testirao po raznim stazama stare Yuge.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Evo kako su izgledale dobre gume... [veryangry]

srbac


zVuk

Citat: srbac poslato 01 Jul, 2012, 18:46
Evo kako su izgledale dobre gume... [veryangry]

da sam mu ja gazda, tero bi on to meni do kraja trke......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

srbac

Rossi je menjao gumu a Ben i Pedrosa su vozili do kraja...

Gašpar

A Mad Max šampion države, al šta on zna ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Moze da zna koliko hoce , ali ako se zalece kao Bautista , nema pojma.
Nije u pitanju takmicarkska greska vec igdiotizam koji se ponekad desava na trkama.....ali nije sastavni deo istih.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

easy

#55
mozda je hteo da ''parkira'' :P

# au jbt tek sad sam video iz drugog ugla koja je to brzina  [ludak]

3006

Kao da mu je prva trka u ¾ivotu, totalno nelogièno... Ne¹to stvarno ispada nejasno...
Lorenco je napravio malu razliku i sada je trebao da odr¾ava prednost. Honda je izgleda re¹ila probleme i vi¹e im ne smetaju nove gume. Sve se okrenulo.
Zvuèaæe glupo, ali ponovo je favorit za titulu Stoner...


ЯЭВОЛУТИОН

Mislim da su Lorenza sad iznervirali....sledecu trku ce da bude prvi ili ce da padne....kalkulacija nema....
P.S.
Ako nameravaju da tako resavaju probleme u Hondi , onda do kurca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

3006


ЯЭВОЛУТИОН

edit
Sve se vraca sve se placa....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11