Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#380
Citat: revolution poslato 27 Septembar, 2012, 09:37
Pa nisu odjednom....akcelator pumpe se vidi da su trule odavno , a membrane su skoro crkle....a i zabo le e sta ti je ko rekao...aj dodji na rakiju.
Stvarno zmyjo, doði na rakiju...:D


Citat: revolution poslato 26 Septembar, 2012, 21:50
Ja sam provalio da je Lazic sve to uradio da bi mene drkao....sa namerom....zeleci da isprovocira incident....pa je prilikom dolaska poveo i pomoc....elem sve je dobro kad se dobro svrsi...nema neke stete a nije ni neko probijanje roka....

Bre Alja, kakvo probijanje rokova, da sam imao delove kako treba isti dan bi ga sredili kad sam ga doterao... Na brzinu stizanja le¾aja nisi nikako mogao da utièe¹, a glupa podlo¹ka je verovatno uskoèila ispod po nalogu vi¹ih sila da se sluèajno juèe ne slupam...[yahoo] [cheers] :-*


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

A jok, to vi¹e ne radim...:D

UFF

Citat: revolution poslato 27 Septembar, 2012, 09:39
Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2012, 23:24
Citat: revolution poslato 26 Septembar, 2012, 21:50
....elem sve je dobro kad se dobro svrsi...

:o ko je po kome svrsio?  [neampojma]
Realno.....mi po tebi...kad vec pitas

nemoguce jer ja nisam bio tamo
prskali ste se medjusobno priznaj :D

The One

mogao bi da ode¹ tamo, stvarno odbor za doèek treba :D
ponovo ne¹to duva, a nije Laziæ [kiseli osmeh]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 27 Septembar, 2012, 09:41
Citat: Kanarinac poslato 26 Septembar, 2012, 23:18
Citat: revolution poslato 26 Septembar, 2012, 18:02
Kako to obicno biva sa naopakim stvarima kod naopakog coveka...motor smo upalili...ne lupa nista, gasi lampicu na prvi okretaj anlasera....ali zvizdi na dihtungu glave....razlog.
Kad je juce stigao lezaj, stegao sa klipnjacu i resih da spakujem ostatak motora kako bi ga samo ubacili u ram ujutru kad dodje lazic....kako biva kad radis a koncetracija ti nije na nivou, izmedju glave motora i dihtunga se nekako zavukla bakarna sajbna od uljne magistrale.....koja nije imala sta tu da traz, a verovano je spala,sa te iste magistrale dok sam spusta glavu....posto je glava stegnuta na propisnu kilazu, motor sam izverglao, i nije pokazivao nikakve znakove da ce tu da duva kompresiju....verovatno dok nije upalio koliko toliko je dihtovalo....elem nakon skidanja glave i vadjenja spljstene podloske, ipak cu morati da poravnam glavu za koju desetu....rvnanje naravno ide na moj racun, posto je moja greska-previd.....sve u svemu samo se odlozila reanimacija za jedan dan....krivo mi je sto se Lazic ubedacio.....vec se video kako jezdi na motoru kuci.....doduse i odjezdio je ali ne na kantasakiju vec na yamahaiji :)

spljostenu sajbnu od sada nosi protiv uroka na privesku :)


Retko koji majstor bi priznao svoju gresku, pa je jos objavio javno na forumu. Svaka cast matori    [clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up] [thumb_up]
Ja nemam problema sa ti posto retko gresim....pa i kad pogresim ja platim svoju gresku i gotovo....rizik posla, a i nisam hirurg pa da se vadim da pacijentov organizam nije izdrzao. A i to su samo glupave masine.....
Al je jaka rakija sunce ti poljubim
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

The One

oslu¹kujem :D
svaki èas sti¾e KLE! [yahoo]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

stilgar

#387
otiso lazic kuci kleom sa Zvuk-om oni desno, a ja levo preko vidikovca. sredili smo i estetske detalje slike uskoro. ustvari evo odma i slika :) Svaka cast majstoru na strpljenju  [klanjam_se]
p.s. bilo nekih dogodovstina sa skuterom i gumama al to ce Lazic bolje da objasni :) sve je to zbog malih tockova :)

[attachment deleted by admin]

UFF

lazicu sto nisi peskirao i plastificirao taj oljusteni i polu zardjali ram kad si vec vadio masinu napolje?

stilgar

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2012, 17:20
lazicu sto nisi peskirao i plastificirao taj oljusteni i polu zardjali ram kad si vec vadio masinu napolje?
to sam mu i ja rekao a odgovor je bio: "japanci su to sve sredili da mu nista nemoze biti" nije ni auspuh ocistio i presprico a bio je skinut mogo je za cas jedan mat sprej za visoke temperature i bio bi ko nov. Obzirom da nema dihtunge na njima mozda ako ga bude opet skidao ide zima...

Taraba

Citat: UFF poslato 27 Septembar, 2012, 17:20
lazicu sto nisi peskirao i plastificirao taj oljusteni i polu zardjali ram kad si vec vadio masinu napolje?

Zato ¹to je Laziæ. [rofl] Da je normalniji bio bi nam èudan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

stilgar

Samo da stigne kuci i da se javi sad ima vise konja vranih pa da nisu divljali...

The One

pre sat je bio na Banjici  [yahoo]
[cheers]
jo¹ jednom hvala zVuku
@Alja  [clapp]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

zVuk

nema na cemu, evo nas kod njega.......ja sam jea, a on sad jede.......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Bishke

Vidjen je kako prolazi pored Rakovicke cesme i ide prema Jajincima... KLE ponovo KLEpece
You should do one thing every day that scares you

perlx

Ceo forum vidja Topalovica po gradu [rofl]
Vidjen i cut na kruznom putu ;D

stilgar

Lazicu pazi se prati ti se kretanje po gradu :)

ЯЭВОЛУТИОН

Nemojte bre da dirate Lazica....jos nismo resili sve probleme....za sada sve radi kako treba, osim....mana malih resursa...montirali smo polovan dihtung glave....jebi ga....javio mi lazic da mu je kad je stigao kuci izbacio malo vode...ili je vazdusni cep, ili negde duvka dihtung glave....u ponedeljak cemo da ga pregledamo i da vidimo sta i kako...ako treba novi dihtung i to cemo da sredimo.....
ozbilno sam zabrinut...poceo da mi se druzi sa zenom...i Stilgar....nesto mi tu smrdi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Uvedi ti njih u podrum.... Pre toga im daj jedno 4 litre rakije, da im lakse namestis kicme...
Cisto onako, za svaki slucaj... :)

Uncle Bob

Brate nabavi ti jo¹ malo vatrene vode bi æe te briga i za Laziæa i za gospodzu iz iskustva prièam jesam glup al,sam uporan. [hello] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM