Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Milomirova sklopocija je postala deo inventara, umesto moje ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Milomir oterao ,,,,fala bogu...jos samo i phoenixovuy lesinu da izbacim i dosta....mogao bi i na more par dana
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Damnmoto

ziv bio leo se nagnjuraj
pozdrav

stilgar

cekamo izvestaj o pripremi lazicevog kle-a za sezonu 2013 u domacem prvenstvu :)

The One

sezona 2012 traje!
nemoj da mi omalova¾ava¹ doktora  [bejzbolka]
:D
@topick uskoro s novim vestima
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

ЯЭВОЛУТИОН

Lazicev motor stigao...doduse ima masinu viska, ali sta da radimo....danas vadimo agregat iz rama pa ce se znati sta radimo....ja sa za to da masinu koju je neki majstor sklapao ne guramo direktno u ram, vec da prepakujemo dzigericu u Lazicev blok.....sta je sigurno, sigurno je.
E da, uz masinu dobio je i gomilu delova koji mu nikada nece trebati....ali i to je u njegovom stilu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milomir27

pa ti jos tu,zar nisi hteo na more :)

ЯЭВОЛУТИОН

hteti i ici je daleko jedno od drugog...nesto mi se klinac razboleo pa smo popusili klasicno....ma sad cu da uplatim neko letovanje pa cu morati da idem...ovo vise nema smisla.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

sacekaj da padne sneg pa onda odes negde gde je leto :)

ЯЭВОЛУТИОН

Pa razmisljao sam i o tome....vec deset godina me drugar zove u egpat na ronjenje, a ja nikako da odem.....a ako nadjem povoljno avionsku kartu do tamo i nazad odo ja....hrana i smestaj je i onako na njegov racun, moje je samo da se dokotrljam.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Milomir27

ali prvo zameni UFF-u ove  [gej] [gej] rucke [rofl] [rofl] [rofl]

[attachment deleted by admin]

UFF

Milomire ja bar nemam dimljene lamele i ne treba mi novi agregat, a sliku si vec okacio u temi za ps3 spameru jedan  [prebicute]


Rev karta obicnim letom do tako ako je uospte nadjes ce kostati isto koliko i pansion sa hranom preko neke agencije koja iznajmljuje svoje charter letove

Milomir27

 :P :P :P a sta da radim kada su mi tako slatke te ruckice

Lazic

#273
 [rofl] [rofl] [rofl]


@revolucija:
I ja sam o tome razmi¹ljao(oximoron)...  ;D Nego, jel da onda ipak donesem "onaj" karter...?

zmiya

Citat: revolution poslato 10 Septembar, 2012, 10:16
hteti i ici je daleko jedno od drugog...nesto mi se klinac razboleo pa smo popusili klasicno....ma sad cu da uplatim neko letovanje pa cu morati da idem...ovo vise nema smisla.

Svake godine samo sere kako ide na odmor,a nikad jo¹ nije oti¹ao..

Lazic


stilgar

Citat: Poison girl poslato 10 Septembar, 2012, 01:25
sezona 2012 traje!
nemoj da mi omalova¾ava¹ doktora  [bejzbolka]
:D
@topick uskoro s novim vestima
:-* ma nek zavrsi sezonu 2012 kad mu rev napakuje masinu al sve su to pripreme za 2013, bice 60 konja vranih koji ce ta traze da se brze teraju jos vise da se obaraju...

stilgar

Citat: zmiya poslato 10 Septembar, 2012, 10:44
Citat: revolution poslato 10 Septembar, 2012, 10:16
hteti i ici je daleko jedno od drugog...nesto mi se klinac razboleo pa smo popusili klasicno....ma sad cu da uplatim neko letovanje pa cu morati da idem...ovo vise nema smisla.

Svake godine samo sere kako ide na odmor,a nikad jo¹ nije oti¹ao..

jes da ode na odmor pa za njim da stizu telegrami "vrati se ocajan sam" "crko mi motor sta mi drugo preostaje osim da se ubijem" tebe nema a motor mi ne pali" treba covek zbog odmora da nosi nekog na savesti :)

mareskin

Pravi majstor sve mo¾e da napravi... Ili, mo¾da ne ;)
Mog drugara su zvali neki likovi da im upakuje motor iz jednog motocikla u drugi. Pita on njih dal pasuje u ram, oni ka¾u ne ba¹. Pita on njih sa koje strane je lanac, oni ka¾u kod jednog sa leve, a kod drugog sa desne :) Ali, da ipak proba¹ da to upakuje¹? :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zmiya

Pa mo¾e,samo prevrne zadnji toèak i eto ga lanac sa druge strane.. :P