Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Ah da, KLE sa Laziæem na istom... :D

NesaFZR

Citat: revolution poslato 19 Jul, 2012, 22:20
Kurac ste vi moanijaci...evo sta CBRR1 napravi od lamela za godinu


[kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

The One

#102
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:45
O, da...:D
u blatu je sve poèelo!  ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

#103
Jesi li ti normalan, gde æe¹ na off sa sve koferom i devojkom...  [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 14:16
Jesi li ti normalan, na off sa sve koferom i devojkom...  [rofl] [rofl] [rofl]
koliko ti mozes,da budes lud,ti si sam sebi dovoljan...car car car... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

A ¹uc plek mi masan...:D

mareskin

Citat: Poison girl poslato 20 Jul, 2012, 13:53
Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2012, 01:45
O, da...:D
u blatu je sve poèelo!  ;)

Ko je osoba pozadi? Kako èujem treba mnogo hrabrosti da se sedne sa Laziæem na motor ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


The One

ne da ni Laziæ da mu svako priðe otpozadi iako je gejlord :P  :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

Moras da budes lud da sednes iza lazica :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

uvek sam luda kad je zbunjen :P
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

UFF


UFF



UFF

Citat: balcan girl poslato 20 Jul, 2012, 20:15
Moras da budes lud da sednes iza lazica :-*

Citat: Poison girl poslato 20 Jul, 2012, 20:17
uvek sam luda kad je zbunjen :P

cbr znao sam da si neobrazovan ali zar nikad nisi cuo za onu "jebe lud zbunjenog"  ??

sve mora bre da ti se crta  [facepalm]

nano

stvarno imas cudna interesovanja uffe...

ЯЭВОЛУТИОН

pre neki dan doteraju mi super tandzaru da prestelujem ventile (danas zavrsio sa popsyjevom) ...bio kod nekih majstora, navodno karbovi uradjeni ali zbog ventila radi ko traktor....uradio ventila kad ono prc ...opet ne radi kako bog ljubi...kad je vec sve svuceno skinem i karburatore kojio su spolja bili prljavi , a navodno su cisceni....ajde i to uradimo...motor radi i ide alli jedna sveca probija...skinem je ono obe garave....ajmo nove svece...motor radi ali baca dimove crne boje preko 5ooo obrtaja...emulzione tube....
Vlasnik dodje ja mu objasnim da su mu emulzione tube u maleru ali da sam motor probao i da radi i ide vise nego korektno.
Isto vece me zove iz grada kaze opet radi ko traktor....reko aj doteraj da vidim sta je....dolazi momak motor dobro radi....kaze kao traktor je radio, a li sada nemam pojma sta mu je ....i curi nesto...
Shvatim da na cevci na poklopcu curi antifriz ali kako je bio vec kraj radne nedelje a ja zauzet, kazem mu da dodje od ponedeljka jedan dan...pola sata posla i ide...
Ode decko , i opet me zove kaze opet drka ....reko doteraj da vidimo sta to drka.....ja ga ujutru upalim a on radi kao sat..aj sad dodje opet i naravno covek sav iznerviran pokupi motor i vrati mi ga za deset minuta...kaze opet nesto ne radi...
Iz desetog puta ja shvatim da njemu to ne radi na gasu vec na prelaznom oko 3ooo.....skinem svecice kad ono jedna garava a druga garava u picku materinu....nabodem dve emulzione tube i jednu polovnu svecicu i zadihtujem ono curenje antifriza......sve radi kako treba i ne baca crne dimove....
zakljucak:
Covek je kod nekih majstora otisao da mu srede karburatore
Posle je kod mene dosao da mu uradim ventile jer su mu rekli da su pretegnuti
Svecice sam mu zamenio i vratio karburatore na fabricki seting i ocistio ih od silikonskih crvica koji su predhodnici nagurali u loncice
a sve to je posledica crkavanja emulzionih tuba koje su ubijale svecice
moj zakljucak:
kad dovezu motor od drugog majstora naplaticu puta tri i necu imati milosti...ja ispadam rogat zbog tudje pogresne diagnoze i resavanja posledica a ne uzroka, jer svi su znali da su emulzione dizne mrtve sem mene koji sam morao to da saznam na tezi nacin.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Glup si,glupane..jasam veæ dok sam èitao prvu reèenicu znao da su u pitanju emulzione tube..

CBRR1

Citat: zmiya poslato 20 Jul, 2012, 23:58
Glup si,glupane..jasam veæ dok sam èitao prvu reèenicu znao da su u pitanju emulzione tube..
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] evo ti plus...

ЯЭВОЛУТИОН

Ti si glup.....i ja sam znao da su emulzione tube....nego nisu mi doterali da radim karbove vec ventile...kad sam video da su mrtve gazda se pravio blesav...otprilike to je odjednom pocelo da dimi crno...ma da.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11