Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


bokilic

pu bre,pa na steneri caskom promenis svecice,,kolko li ste se vi mucili..pu....
a ja mislim da se motor po nekad opere svud po malo...
brmmmm

Popsy

Citat: bokilic poslato 13 Novembar, 2012, 21:06
a ja mislim da se motor po nekad opere svud po malo...

meni su rekli da to motor valjda sam radi... kad ga niko ne gleda :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic

Citat: bokilic poslato 13 Novembar, 2012, 21:06
pu bre,pa na steneri caskom promenis svecice,,kolko li ste se vi mucili..pu....
a ja mislim da se motor po nekad opere svud po malo...

Ma Boki, nije ih te¹ko zameniti, ali sve mora¹ napamet jedva da ima mesta za ruke, pa je dosadno, a ne mo¾e¹ se oteti utisku da je to moglo i prostije da se izvede... [hello]

@Popadiæ:
[rofl] [rofl] [rofl] :-*

ЯЭВОЛУТИОН

Ok, Vlajkov motor ide van iz garaze...sa novim lancia i lancanicia, ocisceni karburatorima, i prestelovanim ventilima (ovog puta odistinski)...svecice je pre toga sam promeni...mislim Lazic..pa za to ne odgovaram.

CBR1000F
Motor je vec bio kod ene sa navodnim malerom na karburatorima...nakan zamene karburatora drugim, isto se ponasao, te je poslat kod majstora koji je menjao lanac bregaste , da resi problem.....sest meseci kasnije otor je ponovo kod mene...na karburatorima su zamenjene dizne...stavljene od 600 posto tako, navodno manje trosi....naravno vracam standardne karburatore, posto me kostaju manje od dizni i setovanja ovih starih koje je neko razvalio.....skinuo sam poklopac ventila da proverim zupcenje, na koje sam sumnjao prosli put....

naravno    :o :o :o :o :o :o


slike kacim cim ih slikam, praticete moju muku sa mnom do kraja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ne daj se revolucijo,nisam sve stigao da i¹èitam,al dali ste rje¹ili laziæev prblem sa curenjem rashladne tecnosti na iberlaufu il kako se vec zove. imao sam ja isti problem dok sam imao kle-a i kazu ljudi da se to zna desavati kad crkne cep na hladnjaku odnosno ne dihtuje,e sad ako cep nije skup... ¹to ne probati...,al kao ¹to rekoh nisam citao temu odavno pa ako ste rjesili..jo¹ bolje...,nisam ja nikakav majstor al da podjelim ono ¹to sam èuo!
jin-jang

Lazic

re¹ili smo dihtungom glave... :D Takoðe polovnim...[yahoo]

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


Vlajko

Laziæ nije meradovan niza¹ta.. pa ni za ovo..
samo kolko znam on hrani ribice koje ni nema u hladnjaku  [rofl]


Revo ulep¹ao si mi dan sa lepim vestima da je bedevija za napolje  [yahoo]  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Uncle Bob

UUUU Laziæu ¹ta ti reko. :o [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Damnmoto

Covece kod tebe je ludilo u radionici i zimi ? :)

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

#573
Citat: Damnmoto poslato 17 Januar, 2013, 16:44
Covece kod tebe je ludilo u radionici i zimi ? :)

Pa mora kad je i on kao kod njega u radionici.................................. [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

















Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

obratite paznju na raspored konzola na bregastima



EX L je na pravom mestu, ali iza nje bi trebala IN L....odnosno leva usisna....



na ovoj je IN R na izduvnoj  a EX R na usisnoj......3 od 4 je omasio...kralj i Smedereva
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin


Po mom iskustvu, ovde je sve u redu. Oèigledno je radio moj kolega.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Danas...preciznije jutros dosao covek jer mu ne rade zmigavci na vulaknu 500...kaze odjednom prestali da rade....sve su sijalice proverili, i prekidac je gledao elektricar...Skinem levu kutiju, kad....nema automata...shvatim da ga je izgubio na nekoj rupi na putu ...i nema covek zmigavce....a za elektricara  [klanjam_se] [klanjam_se]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Damnmoto

 [rofl] [rofl] ili mu cornuo komsija

srbac

KLE se okrece naopako  (sto bi rekli u Sapcu Juuuuu naopako ) a ljudi ne razmisljaju naopako, mada polozaj konzola nema veze sa okretanjem, he he h he he , mada kod Lazice se nikad nezna.........  [rofl] [rofl] [rofl]