Glavni meni

Majstorska radionica

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jun, 2012, 21:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Ko zna mozda ima i nekaDu¹ica a nismo obave¹teni. :o ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Vlajko

Dobro da nije Du¹an  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

perlx

Aj da je prolupao posle par dana, al sutradan ;D

A ckode je rasturio af-1 i to prodavao preko ovog foruma i i dalje se pravi blesav.....


Nego jel ima neko magnet za rotax123 ? ;D

Kanarinac

Koliko sam razumeo, prodao ti je neispravan magnet?

Lazic

Podsetnik za zaboravnog majstora, Nevena i taj pominjani du¹ica aka Taraba... :D I tu je bilo interesantnih momenata, a i ja po snegu zapeo da se vozim...:D

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj me podsecati na ruznu proslost...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Citat: Kanarinac poslato 24 Jun, 2012, 19:43
Koliko sam razumeo, prodao ti je neispravan magnet?
Ne neispravan, slomljen.
A onda kao vazi, poslace mi podatke za slanje (koji su necitki na prijemnici ali ipak dekriptovani kasnije) i posle je promenio broj telefona.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

goranvojska

Citat: UNCLEBOB poslato 24 Jun, 2012, 22:33
Ajd da ga trazimo
koga?ma digni ruke samo ce se nerviras.nisi prvi kog je prejebo sigurno.

ЯЭВОЛУТИОН

Gorane, da je mene zavrnuo , ja bi mu obe ocne jabucice isterao...nije korektno ....ja ga licno ne znam a ne zelim ni da ga upoznam...takva kulovcina da ispadne za sitne pare .
Ja bi sam otisao da ga prepeglam ali je jako losa reklama ako krenes da mlatis dobavljace delova.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

¹omik3

Citat: revolution poslato 24 Jun, 2012, 22:48
Ja bi sam otisao da ga prepeglam ali je jako losa reklama ako krenes da mlatis dobavljace delova.....
Kralj [thumb_up]
Rekla je : Motor ili ja ?
– ©teta, ba¹ sam je voleo

mareskin

Citat: revolution poslato 24 Jun, 2012, 22:48
Gorane, da je mene zavrnuo , ja bi mu obe ocne jabucice isterao...nije korektno ....ja ga licno ne znam a ne zelim ni da ga upoznam...takva kulovcina da ispadne za sitne pare .
Ja bi sam otisao da ga prepeglam ali je jako losa reklama ako krenes da mlatis dobavljace delova.....

100% si u pravu. Èovek je stvarno dobavljaè DELOVA :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

zemunboy


Uncle Bob

Bogu hvala jo¹ mi niko nije reklamirao bilo koji deo a a ako bi se desilo pa boze moj po¹aljem drugi i idemo dalje poenta prièe je mu¹terija je ponekad u pravu ako èovek korektno naruèi deo a ja kao dobavljaè posaljem sta netreba svaki komentar je suvi¹an
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

dzimika

ajde jos zanimljivih prica, pustite te dobovljace :D

ЯЭВОЛУТИОН

#36
Danas popodne...odnosno malopre, na prikolici mi doterali crossplane r1 od cbrr1......zvuci kao sprdacina, ali je to kurac od price....elem motor je doslepovao neki njegov ortak, i lagano spustio prikolicu od 3 metra duzine i dve osovine (za slep automobila) niz strminu od moje ulice ka kruznom putu.....dakle stoji pasat parkiran skoro normalno...jelte, a prikolica pod uglom od 45 stepeni......ja ocima ne verujem, jeste delovao kao ozbiljan ludak, ali ovo je prevazislo sva moja ocekivanja....
skripe gume, dim izbija, tragovi po putu, namota covek onog pasata na levo, komsije gledaju sa prozora krste se...i ja se krstim.....ima svedoka sa foruma   Sibin i kanarinac....i izvuce prikolicu na ravno kao da nista nije bilo...a vec sam nas video petoricu kako cupamo prikolicu na kruzni put dok trjca pridrzavaju pasata da ne krene i on za njom.....snimak je za youtube....kakvih odokativnih 100 kila budale.....naklon majstoru ludila.   [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Ahahahahahaah lik je kralj! Ja nisam verovao da je on ono izvukao odande. Znaci prikolica se naslonila na kruzni put, a strmina ima jedno 45 stepeni

ranko

To naviklo da tera traktore, freze i kombajne :)


sibin

evo ga dokaz, ali to je bio samo pocetak drame posle nam je u povratku zamalo otpao zadnji tocak. tacnije doktor je polomio dva srafa. napravio jedno 15 prekrsaja sa sve prikolicom koji su za zatvor. jednostavno dobro smo zivu glavu izvukli. zamalo da stradam ni kriv ni duzan, a samo sam isao da pomognem cbrr1 da prebaci njegovo sokocalo da revolucije. [rofl]