Glavni meni

Kupujem jednu vilu za cbr 600rr '04

Započeo nikola_m, 22 Jun, 2012, 13:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brrka

Citat: nikola_m poslato 24 Jun, 2012, 21:51
kupim usd vilu koja kosta 300e + trouglovi gornji i donji koji ne kostaju nista manje plus blatobran = duplo skuplje nego da kupim dve obicne vile koje kostaju 250e i stavim i vozim se

Gresis, 350e USD viljuska sa sve trouglovima, imam na prodaju za tu cenu ako si zainteresovan :)

Gsx-r 1100

druze nemoras dati 350e imam ganc nov, ja sebi pogresnu kupio. meni trebalo za usd pa slucajno uzeo onaj drugi.
Burn Rubber Not Your Soul !!!

gojko

Jbt mislim da imam taj stap za tebe.. koji je precnik stapova??
tebao bi biti 41mm...

nikola_m

e jbg nije, 45mm je precnik

nosi semering 45x57x11

CBRR1


nikola_m


Brrka


nikola_m

kad ti budes vozio sa jednom tada cu i ja ;)

Brrka

Onda pocni posto ja imam gomilu takvih motora ;)

nikola_m

koje vozis sa jednom prednjom vilom a fabricki idu dve?

ЯЭВОЛУТИОН

a da ti ja prodam moju od 1000 rra sa sve truglovima i radijalnim kandzama....350 evra....i original blatobran...krpljen ali dobro ofarban u crno....u kandzama i plocice....
Jedino tocak i diskove nemam....mada bi tada bilo 500....a to ti je vec mnogo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikola_m

ne isplati mi se to, ako ne nadjem do kraja nedelje jos jedan stap, u tom slucaju mi donosi drugar iz nemacke za 12 dana samo cev novu

Brrka

Nemojte da se opterecujete sa ponudama, njemu je sve mnogo i sve ce mu drugar poslati iz Nemacke skoro za dzabe.
A ko zna, mozda ga i casti :D
Moze lock :D

nano

Citat: nikola_m poslato 02 Jul, 2012, 23:17
koje vozis sa jednom prednjom vilom a fabricki idu dve?

De si ti derane video motor sa dvoje vila i jos fabricki?   [hello]  [ludak]

Citat: Brrka poslato 03 Jul, 2012, 02:17
Moze lock :D

De ces lock sad dolazi dobar deo... :D


nikola_m

#34
Citat: Brrka poslato 03 Jul, 2012, 02:17
Nemojte da se opterecujete sa ponudama, njemu je sve mnogo i sve ce mu drugar poslati iz Nemacke skoro za dzabe.
A ko zna, mozda ga i casti :D
Moze lock :D

Lock ce biti kada ja kazem a ne ti, i nemoj da si tako sujetan sto nisam kupio nista od tebe, prvo si me sjebao za hladnjak, poslao mi kriv, posle mi nudis usd vilu i kada te pitam sta jos treba da se menja sa njom ti mi ne odgovaras nista, sva sreca pa ima ljudi dobre volje koji su mi objasnili da moram da menjam celjusti jos i blatobran i da ce me to izaci mnogo vise od tvojih takozvanih "350e" za usd, i na kraju nisi imao pojma da je far razlicit na modelima do 2004 i posle 2004, pa da si mi poslao i far i kada bih te zvao da ti kazem da nije to to, verovatno bi mi i njega nudio za manje pare kao i hladnjak samo da ga ne vratim nazad.
Svaka tebi cast, ali ja sam mojim parama mogu da idem da kupim gde ja hocu delove.

Za one kojima treba samo cev i koji imaju nekog da im kupi preko ebay, evo linka.

http://www.ebay.de/itm/320732112952?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3DSee-All-Categories%26_from%3DR40%26_nkw%3D32073211295%26_rdc%3D1

A ovo "Preisvorschlag senden" sto pise, tu mozete da ponudite svoju cenu i da je kupite za manje pare, neki su je kupili za 75e plus 8e postarina,ja sam ponudio 70e tako da cekam odgovor.

Citat: nano poslato 03 Jul, 2012, 06:16
De si ti derane video motor sa dvoje vila i jos fabricki?   [hello]  [ludak]

Ocigledno su svi ukapirali sta trazim i kupujem osim tebe koji volis da pametujes, kupujem jedan stap a to sto sam se lose izrazio i napisao jednu vilu, moja greska ali nebitno jer oni koji hoce da pomognu znaju sta trazim.


Revolution tebi svaka cast, tvoja ponuda je realna i korektna, da nemam ovaj jedan stap i da nisam nasao na ebay drugi, razmislio bih da uzmem to od tebe, ali posto mi uskoro stize ovaj drugar, vise mi se isplati da mi on donese ovu cev pa i za 90e ako je ne uzmem za 70, mnogo mi je 350e jer imam jos delova da iskupujem za motor i gledam da prodjem sto jeftinije da bih mogao da se uklopim za ostale delove.



nano

izvini stvarno ja sam priglup pa nisam odma skontao  [farmer]


a ovo za lock, sta reci  [rofl]

Havarisan

nisi trebao stavljati link, san neko klikne dva puta i ostanes bez stapova.

Gsx-r 1100

Citat: nikola_m poslato 03 Jul, 2012, 10:32
Citat: Brrka poslato 03 Jul, 2012, 02:17
Nemojte da se opterecujete sa ponudama, njemu je sve mnogo i sve ce mu drugar poslati iz Nemacke skoro za dzabe.
A ko zna, mozda ga i casti :D
Moze lock :D

Lock ce biti kada ja kazem a ne ti, i nemoj da si tako sujetan sto nisam kupio nista od tebe, prvo si me sjebao za hladnjak, poslao mi kriv, posle mi nudis usd vilu i kada te pitam sta jos treba da se menja sa njom ti mi ne odgovaras nista, sva sreca pa ima ljudi dobre volje koji su mi objasnili da moram da menjam celjusti jos i blatobran i da ce me to izaci mnogo vise od tvojih takozvanih "350e" za usd, i na kraju nisi imao pojma da je far razlicit na modelima do 2004 i posle 2004, pa da si mi poslao i far i kada bih te zvao da ti kazem da nije to to, verovatno bi mi i njega nudio za manje pare kao i hladnjak samo da ga ne vratim nazad.
Svaka tebi cast, ali ja sam mojim parama mogu da idem da kupim gde ja hocu delove.

Za one kojima treba samo cev i koji imaju nekog da im kupi preko ebay, evo linka.

http://www.ebay.de/itm/320732112952?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fsch%2Fi.html%3F_sacat%3DSee-All-Categories%26_from%3DR40%26_nkw%3D32073211295%26_rdc%3D1

A ovo "Preisvorschlag senden" sto pise, tu mozete da ponudite svoju cenu i da je kupite za manje pare, neki su je kupili za 75e plus 8e postarina,ja sam ponudio 70e tako da cekam odgovor.

Citat: nano poslato 03 Jul, 2012, 06:16
De si ti derane video motor sa dvoje vila i jos fabricki?   [hello]  [ludak]

Ocigledno su svi ukapirali sta trazim i kupujem osim tebe koji volis da pametujes, kupujem jedan stap a to sto sam se lose izrazio i napisao jednu vilu, moja greska ali nebitno jer oni koji hoce da pomognu znaju sta trazim.


Revolution tebi svaka cast, tvoja ponuda je realna i korektna, da nemam ovaj jedan stap i da nisam nasao na ebay drugi, razmislio bih da uzmem to od tebe, ali posto mi uskoro stize ovaj drugar, vise mi se isplati da mi on donese ovu cev pa i za 90e ako je ne uzmem za 70, mnogo mi je 350e jer imam jos delova da iskupujem za motor i gledam da prodjem sto jeftinije da bih mogao da se uklopim za ostale delove.



Objasni mi sta si mslio sa farom da nije isti ?!
Burn Rubber Not Your Soul !!!

nikola_m


Gsx-r 1100

ko je kacenje? od 03-04 i 05-06?
Burn Rubber Not Your Soul !!!