Glavni meni

Moto deda mrazevi Novi Sad

Započeo APOSTOLèièak, 11 Decembar, 2010, 12:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Che

Zar on nije sada rezimski covek - povratink? :D

Kengur

1. gmum44
2. Gaspar
3. Gremlin
4. Kengur (finansijsku pomoc imate, ako budem mogao prisustvovacu)

Kao sto je vec receno, ovde moze da se org samo na nivou samih bajkera. Bez imena foruma, bez ikakvih obelezja...Znaci samo motoristi, bajkeri....

Dr. Pop


1. gmum44
2. Gaspar
3. Gremlin
4. Kengur (finansijsku pomoc imate, ako budem mogao prisustvovacu)
5. Dr. Pop ( i ja æu da pomognem finansiski, za dolazak te¹ko)

MK Arhangel

pit

Citat: gmum44 poslato 15 Decembar, 2010, 10:37
Citat: MotoManijak poslato 14 Decembar, 2010, 23:49
Meni je ok cela ova akcija i da onaj ko hoce i moze da pomogne ali mi nije ok da se ostali prozivaju jer mi se cini da ovo nije crveni krst vec bajkerski foru

m a ti druze ako ti je toliko stalo mozes da prodas motor pa da im pomognes za sve ostale koji ne mogu ili ne zele.

     Bez veze je da pausalno prozivs sve koji se ne odazovu.Pa ja ne mogu iz Nisa da dodjem na dedamrazijadu al mi daleko i sta sad treba lose da se osecam zbog toga.


bravo!volim pametne komentare!

Za tvoju informaciju nisam prodao motor a ipak sam se trudio da pomognem nekim ustanovama koliko sam mogao ,da li je u pitanju bila garderoba lli nesto drugo nije vazno ,nije ovo crveni krst i niko nemoli i netrazi nikakvu milostinju,samo sam boleciv prema napustenoj i hendikepiranoj deci, sada barem znam da sam na pogresnom mestu!
IZVINJAVAM SE POGRESIO SAM!


gmum44

nisam prozivao nikoga samo sam na glas razmisljao ,a koliko vidim ti si u predhodnom postu i rekao da si blizi pridruzio bi se,ali si i rekao da ce zasluge neko drugi da pripise sebi!ZAR JE VAZNO KO JE ZASLUZAN???bitno je pomoci!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

pit


      Vidi aj da ne ispada da se hvalim ali ja sam organizovao prvu dedamrazijadu u Kulini ja licno skupio dosta love za tehniku i ostale poklone i sa mojim drugarima iz Nisa uz par beogradjana odneli to u Kulinu i onda sepojavio bjb i pripisao tu akciju sebi ....sto mene u principu bas zabole ....jer je primarni cilj ispunjen a to je da se pomogne onoj jadnoj deci u domu.
      Ucestvovao sam jos par tih novogodidnjih akcija za Kulinu koje su vidim postale tradicionalne i bas moje drago zbog toga.
     Ono sto mi nije drago sto su se zvale televizije davali se intervju .....prica je bila jedna bajkerska ....a svi stariji forumasi znaju u sta su se izrodili te akcije i cemu sluze....da ne tupim vise ovde.
    Iskreno bih voleo i u Nisu da se organizuje neka ima i ovde domova za nezbrinutu decu i cak sam nesto i razgovarao sa nekim bajkerima ovde la slaba vajda ....sto ne znaci da cu sad da ih popljujem na sav glas ako nemaju interesovanje.
     Svako radi po svojoj savesti i sto neko rece pametno ...ima jedan gore koji lupa pluseve i minuseve svima po zasluzi.

gmum44

Citat: pit poslato 15 Decembar, 2010, 11:25

      Vidi aj da ne ispada da se hvalim ali ja sam organizovao prvu dedamrazijadu u Kulini ja licno skupio dosta love za tehniku i ostale poklone i sa mojim drugarima iz Nisa uz par beogradjana odneli to u Kulinu i onda sepojavio bjb i pripisao tu akciju sebi ....sto mene u principu bas zabole ....jer je primarni cilj ispunjen a to je da se pomogne onoj jadnoj deci u domu.
      Ucestvovao sam jos par tih novogodidnjih akcija za Kulinu koje su vidim postale tradicionalne i bas moje drago zbog toga.
     Ono sto mi nije drago sto su se zvale televizije davali se intervju .....prica je bila jedna bajkerska ....a svi stariji forumasi znaju u sta su se izrodili te akcije i cemu sluze....da ne tupim vise ovde.
    Iskreno bih voleo i u Nisu da se organizuje neka ima i ovde domova za nezbrinutu decu i cak sam nesto i razgovarao sa nekim bajkerima ovde la slaba vajda ....sto ne znaci da cu sad da ih popljujem na sav glas ako nemaju interesovanje.
     Svako radi po svojoj savesti i sto neko rece pametno ...ima jedan gore koji lupa pluseve i minuseve svima po zasluzi.


VEEEEEEEEEEEEELIKI +
DRAGO MI JE DA JE TAKO!ALI ONI  I DALJE RADE PO TOM PITANJU!Primarni cilj ce opet biti ispunjen!

Nego jednostavno mi je odvratno da procitam komentar kako je ovo moto forum a ne cveni krst i slicno,zmaj se izjasnio po tom pitanju i to cenim i postujem,ne prozivam nikoga i ne zelim zlu krv ali ako nisi voljan da ucestvujes onda barem nemoj zlurado da komentarises!ZAR NE?
Hvala dragom Bogu imam zdravu i pravu decu,zdravu porodicu i nemam ni jedan razlog da budem human da bi neke poene ili slicno skupljao,jednostavno i moju decu ucim da budu dobri,da pomognu nekome ko nije njihove srece da imaju sve sto im treba prvenstveno roditeljsku paznju,ceru(14)sam vodio u sremcicu za uskrs(a na dan uskrsa  se i rodila) da vidi da nije zivot samo zezanje i fejs,izlasci,patike.....
nego da postoji i druga strana medalje....
Neko ce reci sta ovaj se... ovde ovo je moto forum,ali imao sam potrebu da ucestvujem u toj akciji ali sam pogresio jer ipak ima bikera ajde i motorista koji nisu VELIKOG SRCA koji se nece javiti u prolazu i koji nece stati kolegi bikeru ili motoristi da pomogne u nevolji nego ce samo pffffffffff proleteti pored a na forumu su!
NIKOGA NE PROZIVAM !!!
jednostavno sam imao potrebu da ovo kazem.

pozzzzzzzzzz
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

pit


     Ja ti lepo napisah ..ima jedan gore koji deli pluseve i minuse.A i ujutro kad se pogledas u ogledalo znas ko si i sta si. A i ti na koje aludiras i oni dobro znaju ko su i sta su tako da nema potrebe da ih ti i ja potsecamo na to.

Gašpar

Upravo shvatih da je to dan nakon Bozica, tako da nisam siguran da cu moci da idem, a imao sam zelju  [thumb_down]

Gašpar

Evo ovako, na zahtev organizatora, procesljao sam malo temu, a vasu raspravu prebacio u novu temu.
Molim vas ljudi, nemojte glupim raspravama da kvarimo ovu dobronamernu temu  [cheers]

UFF

I sledeca slicna akcija ide odmah pod katanac
Stavimo broj racuna i objasnimo ko, gde, kad i zasto pa lock
Otkljucava eventualno samo admin da doda na listu ljude koji su se prijavili da ce prisustvovati ili su finansijski pomogli

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Evo ovako, vidim da su misljenja oko dedamrazijade podeljena, ali to nas ne sprecava ni u cemu.
Ukoliko zelite da prilozite i vi, novac se moze skupljati i kod mene pa cu ja na gomilu proslediti organizatorima.
Dr. Pop je za sada dao, i ja cu se pruziti koliko mogu.

Podsecam jos jednom da ovo nije nikakva akcija moto manijaka, vec akcija bajkera dobre volje  [thumb_up]

gmum44

gaspare vidimo se u ponedeljak!!!po oba pitanja!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

APOSTOL dalmatinski

Samo da saopstim da je prikupljanje novaca skoro pri kraju i da se kupovina polako zavrsava.Da ne bude uvek u 5 do 12.Naravno uvek moze da se doda jos koji paketic.
Posle akcije koja se zavrsava u centru organizovan je i rucak (pasulj sa sve kupus salatu ;D ;D ;D)  na RANÈU MK Brothers. Grastis, a pice sam platis al po nekim promotivnim cenama.

Pozdrav i nadam se da se vidimo

Gašpar

Danas je uplacen novac u ime Dr. Pop-a koji se jedini odazvao akciji  [cheers]

MotoManijak

A sta bi sa onim koji se najvise bunio u temi?

gmum44

Citat: MotoManijak poslato 22 Decembar, 2010, 14:39
A sta bi sa onim koji se najvise bunio u temi?

odradio na drugom mestu !!!
ali to vas naravno ne zanima!!
a i na kraju krajeva sta te boli ...sta je sa njim!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

DebeliZmaj

Citat: MotoManijak poslato 22 Decembar, 2010, 14:39
A sta bi sa onim koji se najvise bunio u temi?

uhvatili ga na tajlnadu u humanitarizmu sa nekim maloletnicima ... ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

gmum44

Citat: DebeliZmaj poslato 22 Decembar, 2010, 16:16
Citat: MotoManijak poslato 22 Decembar, 2010, 14:39
A sta bi sa onim koji se najvise bunio u temi?

uhvatili ga na tajlnadu u humanitarizmu sa nekim maloletnicima ... ;)



NAMESTIO SI MI!!!
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!