Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Ruza-Bandit poslato 09 Oktobar, 2013, 22:23
i ja pre¹la na zajeèarca... pun mi fri¾ider... nego nisam do sada probala BIP pa reko da vidim na ¹ta lièi... Sreæa pa ostala je koja fla¹a ovog crvenog da sperem bip

ja ga probao na beer festu prvi put i to iz dva razloga iako su mi rekli da nista ne valja morao sam licno da se uverim:

1.reklama:  pivo sa ukusom PIVA (e vala i treba da se najebu keve svima koji izmisljaju gay ukuse)
2.secam se kad sam bio mali da je moj cale samo to pio (ne znam da li zato sto je bilo najbolje ili je samo to postojalo  [rofl])

edit
evo iskopah dve slike caleta iz pitaj qrac koje godine

http://s2.postimg.org/bq26g220p/cale_pivdzana.jpg
http://s21.postimg.org/pdwyff1cn/ozbiljna_pivdzana.jpg

ranko

Uff +ca za slike!!!

Ako se ne varam novine na 2oj su Express ?

Sto se tice piva siguran sam da si onako zajebancije stavio to da je mozda samo bip postojao... ali cisto za druge koji mozda ne znaju zaista si u Beogradu mogao da kupis samo BIP , u Valjevu samo Valjevsko, na Kosmetu samo Pecko itd...

Ok.. .moglo je naravno i drugo pivo da se kupi ali ne bas ovako da imas u najmanjoj radnji izbor od 20 vrsta...

Na blind testovima je generalno uvek dobijalo Pecko... ja sam ga pio zadji put decembra 98 na Kosmetu... imao 15-16 godina i toliko sam Peckih i ubio na ispracaju burazera... krstili se svi koliko sam sabio piva ali ... posle su plakali kad su me nosili jer sam tada bio ko Miljan... pun trening...

jbg... sad sam picka :) ... dobro nisam picka al sam onako polu gay :)

videcu da iskopam neke slike...

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


UFF


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Che


UFF


Ivan1979


vlada_dee

Kad prokockas sve, dobar je i neki top budget vops!


UFF


Hurricane


UFF


Taraba

E taj DAB je skroz dobro pivo. Probao na BF ove godine i prijatno se iznenadio.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF


bobangsxr


UFF

 [clapp]

e to je posao
samo da sedis malo blize  [thumb_up]

mkt


Jefta