Glavni meni

state of EXIT

Započeo PECA BMW, 13 Jun, 2012, 01:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nano

Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 14:21
Citat: monsterbnt poslato 14 Jul, 2012, 14:18
Novi trac po NS redakcijama.....EXIT prodat hrvatima...
kao i cela vojvodina,sta bi tu trebalo da bude cudno...?

Ceo zivot u Vojvodini a de su ti sto su nas kupili slabo ih vidjam?

Citat: Boban_m poslato 14 Jul, 2012, 15:03
Je'l to muzicki festival ili politicka tribina?
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/232279/EGZIT%3A+Novi+Sad+glavni+grad+Vojvodine!.html

A koji je glavni grad Vojvodine?

UFF

Citat: easy poslato 14 Jul, 2012, 10:31
jebo EXIT idem na INDEX sendvic

jel u obelixu iza arene?

CBRR1

Citat: nano poslato 14 Jul, 2012, 15:04
Citat: cbrr1 poslato 14 Jul, 2012, 14:21
Citat: monsterbnt poslato 14 Jul, 2012, 14:18
Novi trac po NS redakcijama.....EXIT prodat hrvatima...
kao i cela vojvodina,sta bi tu trebalo da bude cudno...?

Ceo zivot u Vojvodini a de su ti sto su nas kupili slabo ih vidjam?

Citat: Boban_m poslato 14 Jul, 2012, 15:03
Je'l to muzicki festival ili politicka tribina?
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/232279/EGZIT%3A+Novi+Sad+glavni+grad+Vojvodine!.html

brat moj svu privredu su kupili hrvati od pekabea ovde kod mene u borci pa do kraja vojvodine...a  ne moras da ih vidjas osetices ili oseticemo mi svi posledice svega toga kroz koju godinu..

nano

Miskovic i bata Kole su kupili manje vise sve u Vojvodini, za hrvate su mozda ostale mrvice

El Jefe

Bata Kole mnogo voli slatko.Kad god je dolazio kod kum Canka , Cankovica mu je pravila vanilice
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1


farbach

Prva stvar koju je Svaba uradio nakon rusenja zida je rat u SFRJ. Samo bezobrazan ili naivan misli da ce stati. Vojvodina ce da izadje iz Srbije milom ili silom. Ratne pobede iz 1941 moraju da se realizuju. Ko ima maglu u glavi neka pogleda kartu iz 1943 i videce da je granica na jugu isla kroz Ibar, kao i danas. Mogli su da uzmu do Nisa da su hteli. Svi bivsi saveznici su ponovo saveznici, neprijatelji su i dalje neprijatelji. Grci tek sada shvataju sta ih ceka, rat sa Turskom i Albanijom. Ovo ekonomsko iznurivanje je nesto slicno sankcijama nama, da malo odmeksaju pre glavne predstave.
Mi smo u proslom veku imali Balkanske ratove iz kojih smo iznureni usli u Prvi Veliki. Tu smo ostali bez polovine muskog stanovnistva. Bez bolje polovine. Dezerteri i dustabanlije su usli u Drugi verliki gde su desetkovani. Za kraj je copavi smislio Sremski front gde je dokrajcio mladosat Srbije. Ono pameti sto je preostalo je smestio na Goli otok, a ostatak je pobegao u pecalbu po belom svetu. Otisli su pametni i sposobni, jer samo su oni mogli da se snadju u tudjini. Ovaj skart koji je ostao u zemlji je bio podvrgnut negativnoj selekcioji, gde je pamet zatirana na ustrb poltronstava 2012 smo tu gde smo. Od ovog ljudskog materijala moze da se napravi samo to sto imamo. Iza lopova na vlasti je pet esalona takvih istih koji cekaju svoju priliku. Od Vardara pa do Triglava je na vlasti jednopartijski sistem, kao u titino doba.  Jedni isti vladaju celom bivsom zemljom, i da ih uzmem, promesam i pobacam kao kockice u jambu, opet bi sve isto bilo.

Hohštapler

farbaè... zaslu¾io si ladno pivo.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Citat: farbach poslato 14 Jul, 2012, 15:49
Prva stvar koju je Svaba uradio nakon rusenja zida je rat u SFRJ. Samo bezobrazan ili naivan misli da ce stati. Vojvodina ce da izadje iz Srbije milom ili silom. Ratne pobede iz 1941 moraju da se realizuju. Ko ima maglu u glavi neka pogleda kartu iz 1943 i videce da je granica na jugu isla kroz Ibar, kao i danas. Mogli su da uzmu do Nisa da su hteli. Svi bivsi saveznici su ponovo saveznici, neprijatelji su i dalje neprijatelji. Grci tek sada shvataju sta ih ceka, rat sa Turskom i Albanijom. Ovo ekonomsko iznurivanje je nesto slicno sankcijama nama, da malo odmeksaju pre glavne predstave.
Mi smo u proslom veku imali Balkanske ratove iz kojih smo iznureni usli u Prvi Veliki. Tu smo ostali bez polovine muskog stanovnistva. Bez bolje polovine. Dezerteri i dustabanlije su usli u Drugi verliki gde su desetkovani. Za kraj je copavi smislio Sremski front gde je dokrajcio mladosat Srbije. Ono pameti sto je preostalo je smestio na Goli otok, a ostatak je pobegao u pecalbu po belom svetu. Otisli su pametni i sposobni, jer samo su oni mogli da se snadju u tudjini. Ovaj skart koji je ostao u zemlji je bio podvrgnut negativnoj selekcioji, gde je pamet zatirana na ustrb poltronstava 2012 smo tu gde smo. Od ovog ljudskog materijala moze da se napravi samo to sto imamo. Iza lopova na vlasti je pet esalona takvih istih koji cekaju svoju priliku. Od Vardara pa do Triglava je na vlasti jednopartijski sistem, kao u titino doba.  Jedni isti vladaju celom bivsom zemljom, i da ih uzmem, promesam i pobacam kao kockice u jambu, opet bi sve isto bilo.
AMIN
Друштво за заштиту од животиња

apu

Citat: monsterbnt poslato 13 Jul, 2012, 18:46
E ko  je tamo nek se javi. Ja sluzbeno pa jurcam po celoj tvrdjavi. A kako ja tebe Apu da prepoznam za to pivo :P

Pa samo pridji tamo i pitaj ko je ovde najveæi glavonja :) videæe¹ mene  celavog i mog istetuviranog kuma :) ustvari, jedina dvojica koji ne nose volonterske majice :)

apu


dzimika

Citat: farbach poslato 14 Jul, 2012, 15:49
Prva stvar koju je Svaba uradio nakon rusenja zida je rat u SFRJ. Samo bezobrazan ili naivan misli da ce stati. Vojvodina ce da izadje iz Srbije milom ili silom. Ratne pobede iz 1941 moraju da se realizuju. Ko ima maglu u glavi neka pogleda kartu iz 1943 i videce da je granica na jugu isla kroz Ibar, kao i danas. Mogli su da uzmu do Nisa da su hteli. Svi bivsi saveznici su ponovo saveznici, neprijatelji su i dalje neprijatelji. Grci tek sada shvataju sta ih ceka, rat sa Turskom i Albanijom. Ovo ekonomsko iznurivanje je nesto slicno sankcijama nama, da malo odmeksaju pre glavne predstave.
Mi smo u proslom veku imali Balkanske ratove iz kojih smo iznureni usli u Prvi Veliki. Tu smo ostali bez polovine muskog stanovnistva. Bez bolje polovine. Dezerteri i dustabanlije su usli u Drugi verliki gde su desetkovani. Za kraj je copavi smislio Sremski front gde je dokrajcio mladosat Srbije. Ono pameti sto je preostalo je smestio na Goli otok, a ostatak je pobegao u pecalbu po belom svetu. Otisli su pametni i sposobni, jer samo su oni mogli da se snadju u tudjini. Ovaj skart koji je ostao u zemlji je bio podvrgnut negativnoj selekcioji, gde je pamet zatirana na ustrb poltronstava 2012 smo tu gde smo. Od ovog ljudskog materijala moze da se napravi samo to sto imamo. Iza lopova na vlasti je pet esalona takvih istih koji cekaju svoju priliku. Od Vardara pa do Triglava je na vlasti jednopartijski sistem, kao u titino doba.  Jedni isti vladaju celom bivsom zemljom, i da ih uzmem, promesam i pobacam kao kockice u jambu, opet bi sve isto bilo.

i posle kad ja kazem da nam nista bolje nece biti svi oce da me streljaju, kao da sam ih prstom u oci ubo

Plazma Keks

Citat: farbach poslato 14 Jul, 2012, 15:49
Prva stvar koju je Svaba uradio nakon rusenja zida je rat u SFRJ. Samo bezobrazan ili naivan misli da ce stati. Vojvodina ce da izadje iz Srbije milom ili silom. Ratne pobede iz 1941 moraju da se realizuju. Ko ima maglu u glavi neka pogleda kartu iz 1943 i videce da je granica na jugu isla kroz Ibar, kao i danas. Mogli su da uzmu do Nisa da su hteli. Svi bivsi saveznici su ponovo saveznici, neprijatelji su i dalje neprijatelji. Grci tek sada shvataju sta ih ceka, rat sa Turskom i Albanijom. Ovo ekonomsko iznurivanje je nesto slicno sankcijama nama, da malo odmeksaju pre glavne predstave.
Mi smo u proslom veku imali Balkanske ratove iz kojih smo iznureni usli u Prvi Veliki. Tu smo ostali bez polovine muskog stanovnistva. Bez bolje polovine. Dezerteri i dustabanlije su usli u Drugi verliki gde su desetkovani. Za kraj je copavi smislio Sremski front gde je dokrajcio mladosat Srbije. Ono pameti sto je preostalo je smestio na Goli otok, a ostatak je pobegao u pecalbu po belom svetu. Otisli su pametni i sposobni, jer samo su oni mogli da se snadju u tudjini. Ovaj skart koji je ostao u zemlji je bio podvrgnut negativnoj selekcioji, gde je pamet zatirana na ustrb poltronstava 2012 smo tu gde smo. Od ovog ljudskog materijala moze da se napravi samo to sto imamo. Iza lopova na vlasti je pet esalona takvih istih koji cekaju svoju priliku. Od Vardara pa do Triglava je na vlasti jednopartijski sistem, kao u titino doba.  Jedni isti vladaju celom bivsom zemljom, i da ih uzmem, promesam i pobacam kao kockice u jambu, opet bi sve isto bilo.
zato i hocu da odem iz ovog sranja...

Boban_m

Citat: nano poslato 14 Jul, 2012, 15:04
A koji je glavni grad Vojvodine?
Jbg sad znam. Procitao sam na transparentu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cbrr1 poslato 13 Jul, 2012, 18:43
a sta bi smo mi koji zivimo od tih narkomana..?dobar je exit...dobar....nemojte pogresno da me shvatite,ja radim kao medicinski tehnicar i onda skupljam i lecimo te narkomane...sta ces moras?
A i nadje se nesto za valjanje sa strane ....tipa.....medikamenti za smanjenje krize
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Apu stvarno deli besplatno pivo manijacima :-) :-)

mkt

kakvi su bili suicidal tendencies ak neko zna

Kengur

Nek mi objasni neko, Vojvodina nije Srbija?

Moja kuca je glavni grad mog sela...

I treba da pocrkamo kad smo stoka...

monsterbnt

Citat: Jefta poslato 15 Jul, 2012, 23:14
Apu stvarno deli besplatno pivo manijacima :-) :-)

O da. Za apua veliki klimoglav  [cheers] [cheers] [cheers]

Citat: mkt poslato 15 Jul, 2012, 23:15
kakvi su bili suicidal tendencies ak neko zna

Jebali su mamu. Najbolja svirka na ovom vasaru.
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Citat: Kengur poslato 16 Jul, 2012, 00:57
Nek mi objasni neko, Vojvodina nije Srbija?

Moja kuca je glavni grad mog sela...

I treba da pocrkamo kad smo stoka...

Stoka.
Kao da taj scenario nismo gledali pre 20 godina. Tako su poèinjala sva sranja...
Treba suditi onome ko se usudio da kaèi tako ne¹to.

...adekvatna muzièka podloga:
ZZABRANJENO PUSENJE -TRI RATNA HAVERA
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.