Glavni meni

Kilometraza

Započeo pit, 10 Decembar, 2010, 14:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Abdullah100k poslato 14 Decembar, 2010, 00:14
[Zato nazalost??? Meni su nasladje bile voznje bez dozvole ;D

Ono jes`... Mada, vozio sam za nijansu pazljivije bez dozvole... [rofl] [rofl] [rofl]

Dzambo

Oko 7-8 hiljada ne vise..

brm-brm

Oko 6500, jbg, celu jesen sam bio na terenu, od  1. sept do 20. novembra. A u avgustu isli porodicno na more...

BANE BROTHERHOOD

pa pazi sad ovako sa afrikom oko 7500 km  a na sluzbenom skuteru 19 400 km a i to sve u krug sam ga vozio hahahah a sto se tice off rouda ili staze za cross to ne znam kako se racuna glup sam a u nkurac oko 15 sati rada okvirno !!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Zika

Citat: Abdullah100k poslato 14 Decembar, 2010, 00:14
Citat: Zika poslato 13 Decembar, 2010, 18:32
nazalost sve bez dozvole :-[ , ali doci ce i to na red.

Zato nazalost??? Meni su nasladje bile voznje bez dozvole ;D

Zato sto me je pokupila budala koja je prosla kroz crveno, otkinula me i pobegla,a ja nisam mogao da zovem muriju.

Peder jedan,crk`o da bog da.  [djavo]

srx

oko 3500 do udesa pa posle kad sam uzeo drugi motor oko 1500. bice valjda sledece godine duplo ako bude novaca .. :D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

vudu

 Do 02.08. kad zamalo ne odoh u vecna lovista 9000km.
Od tada na drugovom motoru jos 15km,koliko da osetim  :P [yahoo] [thumb_up]
VALJEVSKA  PODVALA

Braco

Kilometara mozda 500-600 to po asfaltu(fzr), samo kad je  govece bilo u out-u   , a sati  na  govecetu nisam mjerio ali mnogo..

aca-pn

6000 km, vise od pola van asfalta

goranvojska


srbac

Oko 3000 km suma, teren, nema se vremena, kad druze kad, sto bi rekao jedan moj kompanjon !

Gavrolini

ko ce znati...na kawi nisam ni imao sat,na CR-u takodje a na TT imam sat ali kao i na svakom ne radi :)  Ne brojim kilometre i ne opterecujem se tim. Vozam se koliko mi se voza i koliko mi ostale okolnosti  dozvole a ne da nabijem kilometrazu. Znam da sam 2009 u septembru dao otkaz u firmi i za mesec dana napravio oko 5000km.  U 2010 sam mozda na asfaltu za celu sezonu napravio toliko. U sumi stvarno nemam predstavu zato sto nekad i posle 10km budem umoran kao da sam presao 1000km.

pit


Ma ne brojim ni ja ali otprilike znam posto sam vozo samo jedan motor ....na 5000 menjam ulje a posto sam dvaputa menjao ulje to je 10000 km.Sa drugim sam preso ok 2000 km i to je to.

Toma RR

Prosle 8000km , ove godine 12000km   :)

goranvojska

Citat: Toma RR poslato 22 Januar, 2011, 02:10
Prosle 8000km , ove godine 12000km   :)
............RESPEKT.

Lazic

Ove godine, 100km dan uoci ovog ledenog doba...

Phobos


RoaD GunneR

U ranijim godinama mi je prosek bio 5000km bilo bi i vise da je bilo finansija.

Prosle godine samo 500km, do juna nisam imao vremena ni finansija, u junu je poginuo jako dobar drugar pa sam skenjao i nije mi bilo do voznje.

MILJAN

2010-te samo oko 2500 km. Razlog, katastrofalno lo¹e vreme, malo vremena i para. Motor sam nepotrebno registrovao. Ove godine ga mo¾da neæu ni registrovati. Razlog: skupa registracija i gorivo.
Cave ab homine unius libri

©eki

  Ove godine sam pre¹ao oko 5000 km. Inaèe, manje nego ranijih godina, zbog obaveza. Samo u jednoj turi sam napravio oko 3000 km (Grèka, Makedonija, Albanija i C.Gora). Gradsku vo¾nju i ne raèunam, jer za to koristim omiljeni Tomos Automatik RR  ;D ;D