Glavni meni

Interni kafic za MM

Započeo CBRR1, 10 Jun, 2012, 17:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: cbrr1 poslato 29 Avgust, 2012, 11:05
Citat: MajorSoul poslato 29 Avgust, 2012, 10:35
Citat: cbrr1 poslato 29 Avgust, 2012, 10:16
Citat: revolution poslato 29 Avgust, 2012, 10:13
Meni sad stvorio averziu...nema sanse da odem.
e ima jedan dobar kafic Koral u bacvanskoj 12 na Vozdovcu,jesi za pivo...

Tamo necu da odem pa da je pivo za dz!

otvori frizider i videces kako izlece guri i reklamira kafe koral....

[kralj]
[rofl]

Ivan1979


Taraba

Bolje Guri sa Koralom, nego Novak Ðokoviæ... jedva sam ga isterao iz ¹unki i gaude. [bejzbolka]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

CBRR1

Citat: Taraba poslato 29 Avgust, 2012, 11:20
Bolje Guri sa Koralom, nego Novak Ðokoviæ... jedva sam ga isterao iz ¹unki i gaude. [bejzbolka]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Eventualno da odemo da se nalijemo ispred dragstora pivom, pa onda da odemo da demoliramo .....imam neke drugare iz "NVO Radovi navijaci".....da njima preporucimo lokal... :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Ti navijaci Rada su jako fini momci ;D

CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 29 Avgust, 2012, 11:50
Ti navijaci Rada su jako fini momci ;D

posteni i kulturni...

guri

ahahahahahahaaaaaaaaaaaaahahaaahaaaaaaaaaa!!!!!!!!! jbg razradjujem posao....izvinjavam se na smaranju!!!!

apu

Citat: Plazma Keks poslato 29 Avgust, 2012, 10:26
Citat: apu poslato 29 Avgust, 2012, 09:36
Citat: Plazma Keks poslato 30 Jun, 2012, 09:31
pise se pussy's ;D
pishe se pussies :D

i da, izlo¾ili te ovi za toèeno pivo samo tako... a ti mlad i naivan pa veruje¹ u sve :D
kada sam to davno napisao, posle 5 min sam se setio da sam pogresio ali me mrzelo da menjam ;D
to u vezi piva nesto meni pricas?

pa kome bih drugo govorio to u vezi sa pivom!??! ti si taj koji je odvalio glupost :D


isto je to tako meni lik na exit-u, kad sam ga opominjao kako sipa previ¹e i kako æemo biti u manjku zbog njega, obja¹njavao kako u buretu od 50 litara, piva ima samo 30 litara... {smajli koji se udara buretom u glavu} a to, ¹to iz jednog bureta mora da izaðe 100 piva a kad on toèi izaðe 80, to nema veze... :D

plazma, vi mora biti da ste zajedno ¹kolu uèili :D

Plazma Keks

kakvu sam ja to glupost odvalio? da ne razblazavaju piva sa jos malo vode?

apu

paaaaaaaaa... za poèetak...da :D

uzmi pivo iz fla¹e, sipaj u èa¹u i dodaj 30% vode... i onda sipaj pivo iz toèilice i popij ga... lupeta¹ gluposti, kad moram tako da ti ka¾em...

¹ta æe dobiti pivara ako sipa vodu u bure i onda doda pivo??? pa ko je lud da sebi uni¹ti brend u koji je ulo¾eno milion X mnogo tako ¹to æe neko sutra reæi "nemoj da pije¹ to sranje, k'o voda je"  [nono] [cheers] [doh]

kao misli¹ zaradiæe vi¹e?? lol puæi æe br¾e

Pivo u fla¹i je pasterizovano ili sterilizovano (zavisi od procesa proizvodnje) i to mu diktira ROK TRAJANJA. Pivo u buretu je KRATKOROÈNO i preporuèeno je da se popije/potro¹i za 5 dana.

Zatvoreno/nekori¹æeno bure mo¾e da stoji i èeka svoje otvaranje vi¹e meseci jer je HERMETIÈKI ZATVORENO I NE PROPU©TA SVETLOST (koja èini da pivo sazri i na kraju pokvari).

slobodno pitaj jo¹ ne¹to ako te zanima :)

UFF

ako i sipaju vodu to sipa konobar u casu pre nego sto krene da toci pivo

mareskin

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2012, 14:53
ako i sipaju vodu to sipa konobar u casu pre nego sto krene da toci pivo


Zato èa¹e ne treba da se peru! :)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: guri poslato 29 Avgust, 2012, 12:49
ahahahahahahaaaaaaaaaaaaahahaaahaaaaaaaaaa!!!!!!!!! jbg razradjujem posao....izvinjavam se na smaranju!!!!
UUUUUU pa znam i neke iz Zvezde...oni su mnogobrojnijii
p.s.
Nego ti lepo zoves na dzabe pivo jedan vikend pa razradis kafe...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

da te ne boli glava od piva posle?

castor

Ne razbla¾uje se ni¹ta, veæ je cilj samo napraviti ¹to vi¹e pjene. Èa¹a puna - pola pjena, pola piva... Sve u svemu - kurac.
It's the ride that matters, not the bike…

apu

ve¾ba iz fizike br 1.
Sipati punu èa¹u pene i saèekati da se "slegne", izmeriti kolièinu piva u èa¹i :D

sve je to pivo dru¾e... veruj mi da (ako pritom nema posla u kafani) na toèenom pivu konobari imaju samo manjak.
kako?
lako :)

1. "pukne" bure, isprazni se, buæne ti u èa¹u i sjebe ono sve ¹to si natoèio.
2. iz novog bureta prvo izaðe 2 litre pene
3. svako malo ti doðe neko "tvoj" pa ga poèasti¹ pivom (naravno toèenim ;) )
3a. naravno to radi i kolega iz druge smene
4. poslodavac/"gazda" nema obzira na otpis piva jer ima odnos prema poslu "PA MORA BITI VI©KA NA TOÈENOM" a pritom je svo iskustvo stekao u oba vikenda kad je iza¹ao u grad, taman pre nego ¹to je otvorio kafiæ...
5. nijedna pivara se, naravno, neæe zajebati da ti sipa vi¹e u bure da ti ne bi imao manjka...
6. naravno kad je do¹ao drugar iz taèke br. 3 i ti popije¹ makar po jedno sa njim (pa neæe valjda èovek da pije sam) a sve u nadi "ma napraviæu neki vi¹ak" :)
7. NARAVNO DA NI©TA OD OVOGA NE MO®E DA SE PRIMENI NA LOKAL KOJI PRODA 3+ BURETA ZA VEÈE


sve ovo iz èistog iskustva pi¹em jer sam proveo 15 godina radeæi u kafani.
toèeno je isplativo gazdi i pivari ako se malo proda a tek kad ima¹ ozbiljniju potro¹nju onda se isplati i konobaru/barmenu

castor

Ako je tebi pjena isto ¹to i ono ispod pjene - meni nije. Volim pivu bez pjene i pièiæ bez dlake... [cheers] [cheers] [cheers]
It's the ride that matters, not the bike…

apu

pre jedno desetak godina imao sam prilike da se upoznam, a bogami i pijem, sa nekim èesima iz staropramen pivare. tehnolozi i serviseri toèilica.

dao mi jedan od njih dobar savet kako se toèi pivo.
ka¾e napuniti punu èa¹u pene, saèekati da se slegne, dopuniti ponovo èa¹u penom, saèekati da se slegne i tako sve dok se èa¹a ne napuni.
elem, mnogo manje co2 unosi¹ u organizam, pivo manje nadima, mo¾e¹ ga popiti mnogo vi¹e i kako on ka¾e bolji je ukus.

e sad, pivo bez pene je za mene k'o ¾ena bez dupeta a pièiæ volim bez pljuckanja takoðe :D
ukusi su razlièiti...

UFF

ja bi tom liku rekao da pusi qrac

pa znas kad bi pio pivo ili coca colu da nisu gazirani?

nikad