Glavni meni

Stipse...

Započeo pit, 09 Jun, 2012, 09:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

AndreyRR

ja se istipsario danas za pivo  ;D

pit

 Nije laz al je opasna fora.Moj zet je bio dugogodisnji sef u prodavnici elektromaterijala i bele tehnike.Obogatio se u vreme inflacije.Dodje mu neki deda i naruci 100 metara nekog skupog kabla za trofaznu struju.I krene zet da metri na stolu...1,2,3,4 .....40 , 41....''a jeli cica kolko ti imas godina?'' '' 67 godina sine''... kaze dedica.
         '' Pa lepo izgledas za svoje godine'' ...i sta kazes 67 ah'' .....68,69.70....

Plazma Keks

hahahahaahahahaha
koji car
i prevarant

Aussweis

Evo i ja da zapljunem jednu ribu sa Vidikovca! Ona je bila u fazonu da ode na piæe u neki kafiæ, naruèi da pije neko sranje koje æe da razvlaèi, pozove naizmenièno nekoliko drugarica i drugara da joj se pridru¾e u bleji. Ali nikad ih ne zove sve zajedno, uvek ih razdvaja i uvek ka¾e da æe ona platiti.. Na kraju pozove nekog lika da izbleji sa njom i drugaricom (ima vi¹e debila za ¹i¹anje) koji æe sve to da plati, uglavnom se ti debili lo¾e na nju jer je dobra pièka pa i plate ceh. I tako svi oni pre tog lika koji je na kraju platio, misle kako ih je ova èastila po stoti put i svi je po¹tuju zbog toga. Nakon njenog raskrinkavanja, poèela je da radi istu prièu ali u centru, jer ovde vi¹e ne sme. Qrva, majke joj ga..!
Sve ima cenu ili čast!

DaChaS

Pa nije ona kriva sto ima pajsera koji hoce da plate i treba da sisha ovce za bolje i nisu

Major

Ako da p*ke sto da joj ne plati pice ;D

prpa_zr

Citat: MajorSoul poslato 13 Jun, 2012, 09:42
Ako da p*ke sto da joj ne plati pice ;D


razumna investicija

AndreyRR

danas se daju za casu koka kole

zmiya

Nego gde nam je nestao Pit?

Aussweis

Ma jesu oni pajseri ¹to joj plaæaju, nego ¹to ne da ni pi*ke! Riba je za zatvor 5 godina!
Sve ima cenu ili čast!

Plazma Keks

Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 10:01
danas se daju za casu koka kole
kod mene u srednjoj je jedna imala tarifu.
ako joj uplatis 200din kredita, dobijas pusenje
500din, jebes je
1000din, in d pedu

Major

I Plazma jel si bacio koju crvenu ;D

UFF

mora da je neki krs

jel radi jos uvek? da je povedes na sledece druzenje :D

Che

imace kredita za narednih godinu dana :D

dzimika

pre par godina roditelji jednog klinca posumnjaju gde mali trosi pare od uzine, posto svaki dan trazi i od jednom pocne da pita da dobije vise para
roditelji naravno posumnjaju na najgore, posle price sa njim ispostavi se da je neka klinka naplacivala pusenje 100din, naravno oni obaveste direktora i nastavnike o tome i sve se to naravno zataskalo posto je osnovna skola u pitanju i mislim da je uzrast negde oko 10, 11 godina, inace prica je istinita jer je od kolege sin isao u tu skolu

mrle

Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 12:05
Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 10:01
danas se daju za casu koka kole
kod mene u srednjoj je jedna imala tarifu.
ako joj uplatis 200din kredita, dobijas pusenje
500din, jebes je
1000din, in d pedu

¹ta li bi radila za postpaid sa net tarifom???!!!

Major

Citat: dzimika poslato 13 Jun, 2012, 13:58
pre par godina roditelji jednog klinca posumnjaju gde mali trosi pare od uzine, posto svaki dan trazi i od jednom pocne da pita da dobije vise para

Nije mali mutav ;D

Boban_m

Citat: mrle poslato 13 Jun, 2012, 14:00
Citat: Plazma Keks poslato 13 Jun, 2012, 12:05
Citat: AndreyRR poslato 13 Jun, 2012, 10:01
danas se daju za casu koka kole
kod mene u srednjoj je jedna imala tarifu.
ako joj uplatis 200din kredita, dobijas pusenje
500din, jebes je
1000din, in d pedu

¹ta li bi radila za postpaid sa net tarifom???!!!
Samo je jedan nacin da saznas. Kad vec pitas [callme]

Plazma Keks

ja sam tad bio potpuno nov u skoli, jer su me izbacili iz tesle i dosao u EPS pred kraj godine... ona je bila zavrsna godina i saznao sam poslednju nedelju pred kraj njenog skolovanja, dao sam joj samo 200din, nisam imao vise u tom trenutku, a ostali termini su bili zauzeti..
cela skola ju je odvalila ja mislim...
@uff
nije bila krs i imala je dobre sise :D

AndreyRR

morao si da platis za pusenje