Glavni meni

Jakna XL

Započeo CBRR1, 03 Jun, 2012, 14:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


KIZA73

Dam ti 500eur ako u nekom dzepu jakne ima bar 450eur.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

CBRR1

Citat: KIZA73 poslato 03 Jun, 2012, 22:13
Dam ti 500eur ako u nekom dzepu jakne ima bar 450eur.
moze,daj 50 e i nosi... [hello]

Plazma Keks

Citat: cbrr1 poslato 03 Jun, 2012, 20:35
rekao sam radilica ili blok..  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
e, imam jednu polomljenu radilicu od S44 motora, pukao joj je prvi zglob, a posto 539 ima 3 cilindra, mozes da je iskoristis, a plus imam i neke stare klipove. blok su mi maznuli.. jbg

mz-best

meni deluje kao pokretna reklama ! onako sva sarena,,,,,,

DaChaS


Plazma Keks

dzabe mu to nudis, vidis da je on old school i hoce samo 539

ranko

Ajde ne offujete coveku oglas...

PITANJE : Da neko ne zna kako se zupci Torpedo 513 sa 3 cilindra ? Jbg pogledao sam ceo google i samo mi iskacu podmornice i nacisti :)

Inace, nesto je neko zeznuo pri predhodnom vracanju pa kad je prvi klip gore baca na 3 diznu ili obrnuto bem ga...

Kako god jel zna neko resenjeeeeeee ili ima mozda user od manuala ?

Plazma Keks

#28
to je mali vazdusnjak? sto lici na deutza? ako je motor izvadjen, najlakse ti je da skines bos pumpu i da trazis marker na zupcaniku, tako je bilo kada sam montirao jednu u jednom camcu, bio je marker. sad ne znam da li prilikom demontaze obelezeno ili je bilo

edit: ako ni to ne pomogne, skini poklopac razvoda pa probaj tako da uzupcis zupcanike...

baha

da je ursus nebi imao problema nikad....ja na varburga imam ursuzovo paljenje..pa to je cudoo  [watching]
Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

CBRR1


CBRR1


cone

jel te zanima mozda motokultivator labin progres ? 11ks, nove gume, svi prikljucci. nikad teran na zadnji

CBRR1

Citat: cone poslato 10 Jun, 2012, 20:00
jel te zanima mozda motokultivator labin progres ? 11ks, nove gume, svi prikljucci. nikad teran na zadnji
uuuu moze...salji na pp

DaChaS

To su bile moje carape gaso salji mi njegov Ip  :D :D :D

Gašpar


Driver023

A sklopovi za Belarus 820, novi, taman za generalnu pred te¹ke poslove u njivi. xD

CBRR1


CBRR1


Lazic

Citat: ranko poslato 05 Jun, 2012, 16:40
PITANJE : Da neko ne zna kako se zupci Torpedo 513 sa 3 cilindra ? Jbg pogledao sam ceo google i samo mi iskacu podmornice i nacisti :)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kako smo divno ludi... [yahoo]