Glavni meni

gde ici za vikemd?

Započeo Chris_SM, 30 Maj, 2012, 13:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markan90

idemo  ;D ja cu negde da se nadjem sa cbrr1 pa cemo da dodjemo do semafora...da iskapimo po koje pivce pre puta,ako se slazete  [cheers]

El Jefe

U Novi Sad ne ide niko? Koliko vidim sa moje komsinice nebo se namrcilo kao da govna padaju nad NS.
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Ide se prvo u Temerin na Pasuljijadu , nas coek BAne manijak, visetruki shampion, ima da ih iskida tamo + Era bajker ima rostilj prikolicu ( najbolji rostilj majstor ubedljivo, od skoro i na Avali ima onu crnu mobil radnju) , posle idemo da gasimo u Becej.... Ako ne zaliva veceras, mozda i do BAca kod Tibora na Osmi dan....

El Jefe

Citat: Gvozden poslato 01 Jun, 2012, 16:21
Ide se prvo u Temerin na Pasuljijadu , nas coek BAne manijak, visetruki shampion, ima da ih iskida tamo + Era bajker ima rostilj prikolicu ( najbolji rostilj majstor ubedljivo, od skoro i na Avali ima onu crnu mobil radnju) , posle idemo da gasimo u Becej.... Ako ne zaliva veceras, mozda i do BAca kod Tibora na Osmi dan....
Eve ti plus.Meni posle svega toga opisanog ne bi pomogla ni kola za reinkarnaciju
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

Pola sam  precutao ...:)

CBRR1

ja sam sa malim tamo oko pola 1 da se nadjem sa uffom da popijemo kafu i da vas cekamo....

Jefta

да поновим опет, где се иде, када,где се налазите-мо?

mareskin


Kod mene pala ki¹a. Jbg, valjda æe biti sutra suvo.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

AndreyRR

Citat: Jefta poslato 01 Jun, 2012, 21:26
да поновим опет, где се иде, када,где се налазите-мо?

kod uffa u pola 1dan

Milomir27


UFF

Citat: Jefta poslato 01 Jun, 2012, 21:26
да поновим опет, где се иде, када,где се налазите-мо?


a ides gde te odvedemo  8)

mareskin


Stigao iz Lazarevca, ali nisam upoznao nikoga sa foruma. Kasno smo stigli.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

mi ga opeglali lepo danas do tamo i nazad
dva cbr-a i dva r keca

PexRCV211

Citat: UFF poslato 03 Jun, 2012, 00:46
mi ga opeglali lepo danas do tamo i nazad
dva cbr-a i dva r keca


uff pazi bre kako vozis onu hondu f4 :D

UFF

pa pazim
nisam isao mnogo preko 200 na ibarskoj ;)

PexRCV211

Video sam :) ,a i pogradu 60.
Inace sreo sam te na ulasku u Lazarevac,to jes na mostu i prvom semaforu tu sam vas prosao Uff sa cbr600f4,andreyRR cbr900,cbrr1 sa r1,e a ko je sa cetvrtim motorom bio ne znam :D

UFF


PexRCV211

jap,vas trojocu sam prepoznao,a cetvrtog clana posadenisam. a i ti UFF siuvek na celu kolone :P

UFF

pa sto se nisi javio da se upoznamo jbg

PexRCV211

A jbg, zurio sam nesto, a i isao sam do Mohikanca(bivseg clana foruma) u posetu... a i evo sada sam se vratio iz grada,u gradu izgleda da je bio na semaforu jos jedan udes ne  znam tacne detalje... a i zurio sam kuci jel jurcam Releje za hondu... a i videcemo se na jos nekom skupu ,pa cemo se upoznati :)