Glavni meni

Yamaha XS 650 SE Heritage Specijal

Započeo El Jefe, 28 Maj, 2012, 19:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Inace su mi nudili za njega gvozdenu tarabu ,polovinu ZX9-dobro pise polovinu ZX9,lovacke nozeve ,pored ostalog
Друштво за заштиту од животиња

¹tampar

Jel' nudio neko pare-cenjkao se?

El Jefe

#63
Jeste preko SMS. [ludak]
Da ponovim XS 650 poslednji model-1984 god. 50Ks
Pocetkom godine-Uradjen kompletan servis mehanike kod Bokilica.Kompletna elektrika pretresena-promenjene cetkice alternatora .Registrovana godinu dana.1900E.Prodajem/menjem
Sve ostalo na PP ili 062/808-3028
Друштво за заштиту од животиња

DUKE Vuk

Citat: ¹tampar poslato 08 Mart, 2013, 21:41
Jel' nudio neko pare-cenjkao se?

Na 1900 evrica za 1984 godinu se nemere ni zapoceti cenkanje....uz svo duzno postovanje i prema vlasniku i prema motoru.

El Jefe

Kada me je kupovina ovog motora i njegovo dovodenje  u dobro stanje kostalo 1600e ,onda sam prestao da racunam.Uz svo duzno postovanje prema komentatorima.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

XS 650 poslednji model-1984 god. 50Ks
Pocetkom godine-Uradjen kompletan servis mehanike kod Bokilica.Kompletna elektrika pretresena-promenjene cetkice alternatora .Registrovana godinu dana.1900E.Prodajem/menjem
Sve ostalo na PP ili 062/808-3028


[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#67
Jebem ti mater zvalavu , intelektualno neupadljivu. sto lupas minuse.Kad polozis i ti ces voziti motor [srednjiprst]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

XS 650 poslednji model-1984 god. 50Ks
Pocetkom godine-Uradjen kompletan servis mehanike kod Bokilica.Kompletna elektrika pretresena-promenjene cetkice alternatora .Registrovana godinu dana.1900E.Prodajem/menjem
Sve ostalo na PP ili 062/808-3028

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Sram te bilo decace.Suze mi same krecu.Kad pomislim da sam mogao otac da ti budem :'( :'(
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Peki

Citat: El Jefe poslato 09 Mart, 2013, 21:02
Kada me je kupovina ovog motora i njegovo dovodenje  u dobro stanje kostalo 1600e ,onda sam prestao da racunam.Uz svo duzno postovanje prema komentatorima.

Da sam na tvom mestu i da mi taj motor ne treba ja bih ga  konzervirao, stavio na ¹tendere, i oglasio ga  2023. Sva je prilika da æe¹ dobiti vi¹e para nego sada.

Problem sa oldtimerima koji nisu unikat ili neimaju ne¹to "legendarno" u sebi, ¹to kad u motor od 300 eur ulo¾i¹ 1600 eur prosto sabiranje vi¹e ne va¾i i 300+1600 nije
jednako 1900, veæ na ¾alost onoliko jevreja koliko potencijalni novi vlasnik proceni da mo¾e da iske¹ira   [neampojma]


El Jefe

Znam sve to Peki ali ako ga konzerviram do 2023. velike su sanse da ga ja necu voziti nego moji unucici  [cheers]
Друштво за заштиту од животиња

doktor

Citat: Peki poslato 21 Mart, 2013, 14:21





Problem sa oldtimerima koji nisu unikat ili neimaju ne¹to "legendarno" u sebi



Ovaj motor itekako ima u sebi nesto "legendarno", barem meni. Jedan je od omiljenih za prerade raznih vrsta.
Pratim ovaj oglas vec dugo i cini mi se da bi napolju lakse nasao kupca, jer ima ljudi koji cene bas ovaj model. I nikako na ovo ne posmatram kao na to sta se dobija za voznju u ramenu za cenu koliko kosta, vec da se za cenu dobija deo necega "legendarnog".
Ili sam ja previse emotivac kad su motori u pitanju.
Bikers work is never done!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња