Glavni meni

15.16.i 17.JUN 2012.MK"IL Paradiso"Istocno Sarajevo

Započeo PEDJA SOKO, 25 Maj, 2012, 12:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PEDJA SOKO

Na moto skupu u Istocnom Sarajevu bilo dosta ljudi sa ovog foruma!
Hvala svijema momci pa se vidimo!
Pozdrav!

ninja66

Pozdrav i hvala na svemu !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

mareskin

Upravo smo se vratili iz Sarajeva. Dobra vo¾nja, do tamo, a bogami, dobra vo¾nja i nazad :D
Lepo smo se proveli, samo da nije nekog majmuna koji je turirao motor u pola èetiri ujutru. ©ta majmun... majmunèina!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PEDJA SOKO

Hvala na utisku o skupu,a turiranje je rezervisano bas za takve kaakve si ih i dozivio,...
Pozdrav!

zozon

   Mi stigli pre sat  vremena, za ludi provod danas zasluzna moja Afrika koja je sagorela akumulator prav-zdrav [neampojma] onda je usledilo visecasovno druzenje na pumpi u Sepaku dok je ekipa iz Bijeljine preturila grad i okolinu da pronadju potrebni akumulator, naisao je Deki Stronser koji je iz zaleta otkrio kvar Na kraju se sve zavrsilo lepo i srecno uz jagnjetinu u Dvorovima [cheers]
   Hvala Peci i njegovom drugu iz Bijeljine i naravno hvala mojoj ekipi koja je cetiri sata camila cekajuci dok smo resili problem
   Skup je bio za svaku pohvalu, odusevljen sam, Prelepa voznja, divno drustvo, puno motora
   Il Paradiso svaka cast!
    [clapp] [clapp] [clapp]

PEDJA SOKO

Hvala Zoki,ja te ne nadjoh makar pice da cugnemo.Ali nebitno,vidimo se u BNS,ako ne prije!

zozon

    Videcemo se Pedja sigurno pre  zurke u BNS, Pozdrav!

PEDJA SOKO


PEDJA SOKO

Ima li neko koju fotku da stavi sa motorijade u temu