Glavni meni

09.06.2012 - Navak Honda test day

Započeo Taraba, 23 Maj, 2012, 17:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Taraba poslato 23 Maj, 2012, 22:01
A oko staze su snajperisti koji na samu pomisao davanja gasa overavaju manijakalnog vozaèa u kolena pa zatim i u glavu? [rofl]
Mdaaaaaj... ako æe neko da pegla po stazi mogu da mu duvaju.
daj boze da si u pravu sve sto bude bolje od moje crne slutnje bice super. znas kakva suluda pravila koriscenja staze imaju alvirovici....

AndreyRR

Citat: Taraba poslato 23 Maj, 2012, 22:23
Ako Ga¹a bude vozio, ne¹to æe da pukne. [rofl]
Nece on to dozvoliti sebi,posle ceo Vrsac da se smeje  [rofl] [rofl]

UFF

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2012, 21:52
au al se vi lozite :) evo vako ce da bude, sednete na motor ispred vas vozilo iz honde nasmejana cica vas smeka a posle potpisivanja da ne smete ni da prdnete na sedistu dok vozite da koza ne povuce miris, ima da vozite za tim istim kolima 50 km na sat ako imate srece. I to ceo jedan krug. :)
Evo prijavio sam se i ja NC700X, da obrnem i ja krug :)

aha i ti krenes za njima i posle 15 metara pun gas ga opeglas obidjes jebeni auto i odvozas krg dva kako ti hoces dok te ne skinu
i mogu da ti ga duvaju posle samo kazes da je motor toliko dooobar da jednostavno nisi mogao da odolis

sta ces bolju reklamu od toga? :D

AndreyRR

cim je na stazi moze da se pegla,samo stirak da ponesemo

Gašpar

A jel ste svesni da ce od svakog modela biti po jedno vozilo i da nece biti sanse da stignemo svi na red?

Pitajte Feelgoda kako smo se proveli kada je bilo obavezno voziti iza instruktora  ;D ;D ;D

AndreyRR


stilgar

Citat: UFF poslato 23 Maj, 2012, 23:33
Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2012, 21:52
au al se vi lozite :) evo vako ce da bude, sednete na motor ispred vas vozilo iz honde nasmejana cica vas smeka a posle potpisivanja da ne smete ni da prdnete na sedistu dok vozite da koza ne povuce miris, ima da vozite za tim istim kolima 50 km na sat ako imate srece. I to ceo jedan krug. :)
Evo prijavio sam se i ja NC700X, da obrnem i ja krug :)

aha i ti krenes za njima i posle 15 metara pun gas ga opeglas obidjes jebeni auto i odvozas krg dva kako ti hoces dok te ne skinu
i mogu da ti ga duvaju posle samo kazes da je motor toliko dooobar da jednostavno nisi mogao da odolis

sta ces bolju reklamu od toga? :D
aa onda ti da stanes zadnji u red da vozis, ako sednes prvi i fiju pored vozila nama ce da kazu dvojka :)

zVuk

e bre stilgare, poslednji u redu moze biti samo jedan......kako znas da i mi ostali nismo u tom fazonu..??  [djavo]
Ko se ljuti, uleti mu kruti

easy

ja se prijavio za horneta, bas da vidim da li je bolji od er6n   :P :P

iva749


easy


AndreyRR

da li oni znaju da se pri malim brzinama najcesce pada

iva749


Jefta

Пријавио се за 600Ф :) :) па ако ће да га дају да возимо да га обрнем како треба... Само да не буде смарање на овим презентацијама од по једно 5 сати где ти у теорији објашњавају како изгледа мотор и његове карактеристике...
Можда и буде више мотороа од истог модела па да могу сви да се возе :)

Nadalina

Jevticu, zasto imam osecaj da ce to da bude kao kad si ti isao na probnu voznju auta?! :D :D :D
Ispricaj ljudima... [rofl]
Dzukela u podznaku

stilgar

Citat: zVuk poslato 23 Maj, 2012, 23:53
e bre stilgare, poslednji u redu moze biti samo jedan......kako znas da i mi ostali nismo u tom fazonu..??  [djavo]
ma ja znam da su ovde manijaci al sam mislio da ce te se mozda malo obuzdati da spustimo dupeta na nove motore bar da vidimo kakav je filing :) znas ono 50 km na satu pravih, jos je niko nije ni mazio ni zavrto, mirise na novo....

Kengur

Citat: Nadalina poslato 24 Maj, 2012, 00:24
Jevticu, zasto imam osecaj da ce to da bude kao kad si ti isao na probnu voznju auta?! :D :D :D
Ispricaj ljudima... [rofl]

Ajde pricaj, imam neku svadbu 9og, sad videh datum na pozivnici... Da onda ide na svadbu da se lepo lesim od ranog jutra....

Jefta

Није била пробна вожња аута, већ онај инезивни трениг, и после једно 2 сата теорије седамо ми у оне аурисе и рекли нам да идемо да обрнемо два круга по стази пуном брзином, није смело да се претиче и мени западне да испред мене буде неки клинац који не сме да дода гас и вози као баба на стази... Пропало 3 круга... Хтео сам да га убијем...

А да дечко је направио судар када се упаркиравао испред капија Навака...

Само да не буде вожња у колони, а неки смарач на челу колоне, па ћу као што је уфф рекао. Потераћу мотор па макар ме избацили са промоције...

Nadalina

Dzukela u podznaku

UFF

Citat: stilgar poslato 24 Maj, 2012, 00:40
Citat: zVuk poslato 23 Maj, 2012, 23:53
e bre stilgare, poslednji u redu moze biti samo jedan......kako znas da i mi ostali nismo u tom fazonu..??  [djavo]
ma ja znam da su ovde manijaci al sam mislio da ce te se mozda malo obuzdati da spustimo dupeta na nove motore bar da vidimo kakav je filing :) znas ono 50 km na satu pravih, jos je niko nije ni mazio ni zavrto, mirise na novo....

isti qrac veruj mi

i samo auto mirise na novo :)