Glavni meni

Kako se NE pravi Skotojler u domaæoj re¾iji

Započeo castor, 23 Maj, 2012, 13:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Ako ne plavi ventil, koji i gde ima da se kupi...? :-*

castor

Crveni, na buvljaku. Treæa tezga sa desne strane u 4 redu od poèetka...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Nbg buvljak...? Jel ima i ostalih poterp¹tina...?

easy


Lazic


easy


Lazic

#26
 [cheers][cheers]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Citat: Lazic poslato 24 Maj, 2012, 14:22
Nbg buvljak...? Jel ima i ostalih poterp¹tina...?

Ima, ima. Bio sam neki dan, ima i gaæa, èarapa, sad su u modi ¹arene majice i ¹orcevi. Jo¹ uvijek dovlaèe klopu iz Maðaristana, teksas iz Novog Pazara i Turske... Ma ima svega, samo narod love slabo ima... Jebem ga i predsjednika. Valjda æe nam dati neki dinar.
It's the ride that matters, not the bike…

aca-pn

Plavi ventil (lovato) sa mesinganim telom je kvalitetan i radi za sve pare. Od njega je tesko na trzistu naci kvalitetniji. Meni je montiran ispod blatobrana, tako da je stalno pun blata i mokar, perem ga puromatom i vec 2 godine radi bez problema.

Gvozden

daj slikni to da vidim dal da se upushtam u avanturu ili ne....

aca-pn

Evo, sad slikao. Posuda za ulje je od Lade Nive od ulja za kvacilo. Elektroventil je Lovato za benzin, regulator protoka je za akvarijume. Kapalicu sam napravio od igle i bakarne cevcice fi6. Creva su silikonska, vremenom otvrdnu, ali evo, ovo je namontirano pre 2 godine i od tada samo dolivam ulje i stelujem protok, nista drugo ne cackam. Vrlo je bitno da svi spojevi dobro dihtuju da ne bi ulazio fals vazduh, jer onda nece raditi kako treba.

Elektroventil se vezuje preko osiguraca na struju kad se da kontakt, nadjite gde vam je najzgodnije na vasem motoru da ga prikljucite. Recimo sirena dobija struju samo kad je dat kontakt.

Lazic

Odlièno, cela skalamerija nije te¾a od po kile...

Lazic


lord_oblivion

Nagovori me drugar pre neki dan, da nama¾emo lanac sas mas' za reduktore i diferencijale. ®alio sam mu se da suvi¹e kratko traje ulje koje turam na lanac (sae90). Videæemo kako æe mast odolevati suncu, ki¹i, pra¹ini i blatu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

aæimo

Odolevaæe do prvog punog gasa, a ono ¹to pretekne ima da skupi sve ¹to leti oko njega.

lord_oblivion

Centrifuga je veæ sjebala sav vi¹ak, sad ga ispira ki¹a. Lako æu opet oprati i nauljiti ako se ovo ne poka¾e dobro.
I inaèe, u korisnièkom uputstvu za CB400, pi¹e da se lanac posle pranja potapa u rastopljenu tovatnu mast.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Aco, de slikaj taj lanac malo bolje, ne¹to mi se èini da je lepo rðav...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aæimo

Da si se vozao po grzi ne bi tako pisao.

P.S. Blato im je lepo crveno, na rados!