Glavni meni

Auspuh za Suzanu

Započeo Cvele_92, 19 Maj, 2012, 04:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markan90

ma uzeo sam ja kompresiju prosle sezone,bila neka akcija pa mi je 8 svecica bilo gratis...  ;D

CBRR1

odlicno si prosao,bravo..!!!!!!!!!!

Plazma Keks

meni bi trebalo nekih 200ml.. malo lakse kurblam sa kick-starterom. posto kompresija za dvotaktilice? da li ja moram isto na svecicu? mislim dvotaktni i cetvorotaktni motori nisu isto

Kengur

Dolio gasinu, mada je ona losa za SRADA... Trebace mu uskoro tvoja ona je vrh.

CBRR1

moras na svecicu,ali moras nastavak da nadjes,posto nije isti za dvo i cetvorotaktni...a 200ml ti je oko 18 e pakovanje,javi se na pp ako hoces...

Cvele_92

cbrr poslao sam ti podatke : ) da mi posaljes auspuh

CBRR1

Citat: Cvele_92 poslato 24 Maj, 2012, 20:00
cbrr poslao sam ti podatke : ) da mi posaljes auspuh
video sam na pp..ne mogu sutra aj za vikend ti saljem,a da ti posaljem u fabrickoj kutiji ili onako samo,ima i sertifikat da daje 6,5 konja na bilo koji motor,,?

Cvele_92

pa moze u kutiju, i ovako i onako u nesto moras da umotas i da posaljes :)))

Jocika

E Cvele evo ti mnogo bolja kombinacija ovo ti je sa granama komplet i verujem da je bolje a i mnogo je laksi taj nego Yoshimura jos plus kad dolijes kompresiju mislim da ce to biti to
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,9086.msg259321/topicseen.html#msg259321

Cvele_92

Kasno brate vec sam naruciom ,a sto je ovako niska cena , ako nabavim 30 evra u sledecih nedelju dana javljam se pa i to da kupim mozda mi zatreba  jedan moj rodjak ima rf : ))

Jocika

E to ne znam zasto je tako jeftin to ti je naj bolje da pitas havarisanog. Pa eto taman uzmes taj,prodas rodjaku za vece pare i isplatis tvoj auspuh.
A i jos nesto,ne verujem da ce biti do sledece nedelje tog auspuha,bolje pozuri

Cvele_92


Cvele_92

pa za vikend mi cbr salje u ponedeljak utorak stize :))

UFF


Lazza

Bolje uzmi ovaj od havarisanog cvele !!! Jesu mi drugari obojica ali cbrov auspuh ima analogni katalizator, imaces muke sa njim !!!
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 25 Maj, 2012, 16:35
Bolje uzmi ovaj od havarisanog cvele !!! Jesu mi drugari obojica ali cbrov auspuh ima analogni katalizator, imaces muke sa njim !!!
jesi u pravu,i ja mislim da ce analogni katalizator da mu pravi problem  [neampojma]

Lazza

Kad vec moze da bira ja bi uzeo od havarisanog a i on ce verovatno da spusti cenu
I may be dumb, but I'm not stupid.

CBRR1

Citat: Lazza poslato 25 Maj, 2012, 17:07
Kad vec moze da bira ja bi uzeo od havarisanog a i on ce verovatno da spusti cenu
ma havarisani je picka,al kad mi vec otima musterije,nek da decku za 25 e,nek mu posalje sutra,kontaktiraj havarisanog nek mu salje,a kur moj cu mu vratiti nastavak...

Cvele_92

e vazi posto sam se presao , moj rf nema auspuh na 3 srafa nego sve ono izjedno tako da nemoj da mi saljes ,izvini :))) a havarisanom cu da se javim kad da mi posalje posto imam obaveze neke ovih dana :)) samo mi nije jasno kako neki ima na 3 srafa a neki samo ono iz cela

UFF

Pa verzija sa 3 srafa je za americko tziste

ti bre stvarno pojma nemas

ccc