Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

balcan girl

realno svima da se ukinu minusi i da ja ocenjujem ko treba da bude banovan :D u srbiji valja samo autokratija ako sam ja big boss :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 22 April, 2016, 01:37
realno svima da se ukinu minusi i da ja ocenjujem ko treba da bude banovan :D u srbiji valja samo autokratija ako sam ja big boss :D :D :D :D

Ja sam da na forumu va¾i motokratija, po¹to je moto forum ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: UFF poslato 20 April, 2016, 00:34
Citat: DebeliZmaj poslato 19 April, 2016, 13:59
postovana i nadasve cenjena upravo,

umoljavam da se izvrsi re-modifikacija more poruke 23484, od dana 28.10.2016 godine,
sa originalnim subject : ‚‚ponocni mezetluk ... [ tema za nije ove sto se zdravo hrane ]‚‚
pod topic broj 460.
Od moje strane nije trazena ispravka te umoljavam da istu ili vratite u prethodno stanje
ili obrisete, to jest prebacite u obrisane poruke ili kako god.



postovani debeli zmaju

zaboli nas kurac ceo da je menjamo ili prebacujemo

s' postovanjem
Uprava
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 13 Septembar, 2011, 00:33

Mik

Ma, da ovu temu stavim negde na vrh, ko zna kada ce da zatreba.
Sa neracionalno racionalnom primedbom:
Da nedostaju oglasi  "prijateljica noci", "dama za zabavu"  ... to!
Ma samo da ovu temu stavim negde na dostupno mesto, ako iskrsne nesto od mog predloga, e boga mi ce biti lepo.  :)

Gavrolini

Mik burazeru aj ja sto radim ove nedelje trecu pa sam online ali ti svaku noc u sitne sate...spavas li ikad?

Mik

-te
Citat: Gavrolini poslato 14 Maj, 2016, 06:25
Mik burazeru aj ja sto radim ove nedelje trecu pa sam online ali ti svaku noc u sitne sate...spavas li ikad?

Zapravo sam mrtav covek koji hoda - ako je neko postavio rekord u nespavanju, a da ne rikne, e ja sam! (I volim da stavim uvek smajli, ovaj   :), na sta god!)

(Bez posla sam od 2009-te, i od toga cu da riknem (svarno da riknem, pa neka me isprati ovaj:   :)). Radi dok ima sta, jer nerad razoblici coveka, pretvori ga u samodestrktivnog skota (koji na coveka lici, a to nije, i nece potrajati jer zeli da ne potraje!) )

Darko

He he..ima jos ozbiljnih konkurenata u drzanju tog rekorda u nespavanju :-)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

aæimo

Zbog cega?

Koji je bre vama qrac sa tim banovanjem zmaja?

Ja ne videh da vredja forum i clanove. Covek ima kvalitete koje neko postuje a neko ne.

Ko ne postuje, ignore i cao.

Kako je krenulo sa banovanjem jos malo pa lici na... svi vec znamo sta.

Lazic


DebeliZmaj

Citat: SSZGO poslato 29 Maj, 2016, 15:58
treba dati zmaju ban 10 20 dana

daj nadjite mu decka vishe
ubi ga sto se depilira, to jest
izbrijava a niko da primeti ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Po¹to je DZ u pravu,
postavlje raznih tema nije protiv pravila, ja dajem PREDLOG da se postavi tema - glasanje za uvoðenje NOVOG PRAVILA,
da se zabrane teme koje u sebi sadr¾e politièke, religiozne, ratne, rasistièke, ultra-nacionalistièke sadr¾aje.

Da obrazlo¾im.

Smatram da Motomanijaci nisu samo moto FORUM, oni su davno to nadma¹ili, postali su jedna velika skupina drugara, prijatelja.
Sam javni deo ove skupine, forum, dosad je uvek slu¾io da se dru¾imo iz svojih domova preko radnih dana kada smo u frci i trci, ali sr¾ svega uvek su bila okupljanja i dru¾enja.
(pre 15min sam stigao kuæi iz Jagodine - ko je bio, zna o èemu prièam).
Na ¾alost, mnogi ljudi èitajuæi onakve teme mogu da steknu POGRE©AN utisak o nama.
Motomanijaci treba da bude forum na kojem se slavi i velièa sveto trojsto na slovo B (bikes, boobs & beer).
Meni lièno ovaj forum prija jer kad doðem kuæi èitam i smejem se, opustim se, zajebancija i sprdaèina, al one teme tako mraèe i umaraju da je to jezivo.
A kad otvorim forum i vidim da su poslednjih 10 postova u takvoj temi i da nema nièeg drugog pisanog, smorim se. ©to bre da nam neko kvari i ovo malo sreæe u ¾ivotu?
Zbog takvih stvari TV ne gledam, sad treba i forum da mi bude "utisak nedelje" i "dozvolite da se predstavimo"?

[watching] [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

hostapler:
``politièke, religiozne, ratne, rasistièke, ultra-nacionalistièke sadr¾aje``
huh jako siroko ... dakle ako neko napishe ``zabar`` za rosija to je rasisticko onda ...
to toj tvojoj definiciji dakle ...

politicka korektno je mozda ok, pervertiranjem iste dobija bjb ili ana.rs ( mUFFov omiljeni ... )

meni se recimo baca pegla na ove blago gej teme tipa zdrav zivot i kachenje slika
izbrijanih ( ne depiliraju se nego se briju kako kazu ) likova ispred ogledala sto nekako
dolaze u bgd bas u vreme setnjice ...

to sto hocesh onda treba se zove motopickice.com ... :D

pre nego sto opet na mene krenete ``drveljem i kamenje`` ja sam samo izneo kako jeste
i kako je trenutno napisano u pravilniku ... ali svaka izmena ima svoje konsekvence i dobro
se mora razmisliti pre nego sto forum krene u proevropskom, politicki korektnom pravcu ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

#3395
@Hostapler...edit:
Da se ne dozvoli bilo kakvo otvaranje tema osobi koje nije bila bar na tri od pet (sad ce i 6) rodjendana
i bar na 10 od 1256654998 MM druzenja... [cheers] i 20 banova-trajni ban...

Slaninar

Svako uvoðenje reda tra¾i da se neko cima oko toga. To tra¾i vreme & trud. Ako Uff ima volje & novaca, ili neko hoæe to da radi za d¾abe (i da ga vi¹e ljudi hejtuje zbog toga ¹to radi), onda mo¾e da se re¹i.

Ovako, te¹ko. Inaèe ima dosta postova za koje bi po meni trebalo lupiti (privremeni) ban & brisanje. Ima i fora da postove problematiènih likova stavi¹ na moderaciju, da se ne objavljuju dok ih admin ne proèita & odobri. Samo, ka¾em, to sve tra¾i da se neko s tim bakæe.

Zabraniti glasanje plus/minus mu¹karcima koji nisu slu¾ili vojsku i ¾enama koje nemaju barem dvoje dece...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

vidi .. kao neko ko je bio i tajni i javni admin na slichnim i gorim
forumima, iskustvo me uchi da sto vishe kontrolishesh vishe ljudi
prave lazne naloge i slichno ...

internet je mracno, surovo i strashno mesto, ako nemate zeludac
za njega nemojte otvarati svaki link ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: Slaninar poslato 27 Jun, 2016, 17:32
Svako uvoðenje reda tra¾i da se neko cima oko toga. To tra¾i vreme & trud. Ako Uff ima volje & novaca, ili neko hoæe to da radi za d¾abe (i da ga vi¹e ljudi hejtuje zbog toga ¹to radi), onda mo¾e da se re¹i.

Ovako, te¹ko. Inaèe ima dosta postova za koje bi po meni trebalo lupiti (privremeni) ban & brisanje. Ima i fora da postove problematiènih likova stavi¹ na moderaciju, da se ne objavljuju dok ih admin ne proèita & odobri. Samo, ka¾em, to sve tra¾i da se neko s tim bakæe.

Zabraniti glasanje plus/minus mu¹karcima koji nisu slu¾ili vojsku i ¾enama koje nemaju barem dvoje dece...  :)

Realno to je sve moglo i dosad. Ako se UFF-u hoæe mogao je.

Nisam za dodatna ogranièenja. Svako ima izbor da ne prati odreðene teme. Ako nema zainteresovanih onda æe se i one brzo izgubiti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2016, 17:45
vidi .. kao neko ko je bio i tajni i javni admin na slichnim i gorim
forumima, iskustvo me uchi da sto vishe kontrolishesh vishe ljudi
prave lazne naloge i slichno ...

internet je mracno, surovo i strashno mesto, ako nemate zeludac
za njega nemojte otvarati svaki link ...



Opet se to sve da srediti. Samo treba (vi¹e) cimanja.

To ¹to ti prièa¹ je po meni demagogija. Ja æu serem na sred ulice, a ti ¾muri pa ti neæe biti neprijatno - malo sutra!

P.S. Otkad ti je istekao ban, ja opu¹teno mogu da pi¹em i VOJVODINA REPUBLIKA po forumu i da ne skupim minusa za ban - sve ljudi potro¹i¹e na tebe!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen