Glavni meni

izmene foruma, predlozi za poboljsanje, prijave problema

Započeo SSZGO, 16 Oktobar, 2010, 13:07

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Mik poslato 07 Januar, 2014, 23:20
Ako je neko banovan, a nema u profilu e-mail, da li moze da se kontaktira na PP? Ili ne moze?


mozes ti da mu posaljes pp ali on ne moze da je procita



@ rev i merixova ideja nije losa ali nije i cilj da svako spamuje
npr hoces nabijes 200 postova za sat vremena a da budu ontopic?
nikakav problem, kucas u google finny pictures i kacis po jedan link u svaki post u temu smesne i zanimljive slike i eto postao si punopravan clan
a ako treba da se odrzava profil ni to nije problem okacis po jednu sliku nedeljno :)

a ovo za oglase trebalo bi da se resi ne da im se zabrani jer nama oglas ne smeta, ako nam ne ogdovara mozemo da ga podjebavamo u istom ali bi mogli da ogranicimo na mx 5 aktivnih oglasa u isto vreme
hoces sesti? ok obirisi jedan od starih.. ili plati za premium gold account  [rofl]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

perlx

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 08 Januar, 2014, 17:30
I onda budemo isti ko buljoljubi...

Sve je to popularizacija foruma. Neki doðu zbog toga, pa se malo zainteresuju i ostanu. Ne¹teti ovako ni¹ta, ko neæe da pi¹e nek ne pi¹e.
Ti budi isti ako hoces.
To je zbog toga sto ima copor clanova koji imaju >50 postova, lupaju pluseve i minuse bez veze, komentarisu po oglasima a nisu ni jednu moto temu pogledali niti u njoj nesto napisali.
Na sam pomen druzenja moraju naglo da odnesu tetki lek u Burkinu Faso.

Mareskin postcount da tece samo u moto sport i garaza forumima :D

Taraba

Citat: perlx poslato 08 Januar, 2014, 17:26
Za privatne poruke 50 postova.
Za postavljanje oglasa 100 postova.
Za + i - opcije 200 postova.

Corrected
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

onda da izbacimo i tebe i acizaL-a sa foruma....i DZ....i jos neke...pamet nije uslov za forum.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

na ovom forumu sigurno pamet nije uslov ovde je uslov ludost :D :D :D :D aliiii moras biti pozitivno lud :D, mislim ovi sto su samo ludi bez ovog pozitivnog bas i nisu dobri za forum :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

revolucijo zashto mislish da bi i ti onda bio drug clan ?:)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Jok bre ja sam moderator...nisam ja drug clan....ako otvore sekciju na forumu za IT strucnjake i ti ces da budes mod....evo zna da je Panco zeleo da bude plav...ko i drugi majstori...ali onda i neki ginekoog moze da trazi plavu boju....Wolverine je stolar...i to je neki kurac od majstora....pa Njanja...i on je poceo da majstorise....
Zajebavam se....mene vise zanima doprinos nekih ljudi forumu...i ja bih stvarno zeleo, a insistiracu kod gospodina Gazde da otvori jednu sekciju na forumu samo za digitalne probleme i tebe da zaduzi kao moda....da ias gde da pises a da ne kenjas po drugim temama....nadam se da se neces jutiti kad neko tamo napravi od tvoje sekcije bullshit temu....
Pamet je i znati kada stati....sto dolazi sa godinama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ma to verovatno utiche taj autoput sto ti grade maltene u dvoristu...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Jok nego miris sagorelog dizela od GSPa....ja sam taj smrad nekad mirisao..ti ovaj miris ovde nisi nikad....jan parkiram kola kad god hocu ispred moje kuce...a ti.....otskoci sa ti krug dvojka sranjima....ja ziveo u centru dok ti nisi bio ni u petogodisnjem planu....tada je bilo dobro na Lionu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mik

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Januar, 2014, 17:34
animirani avatari bi bili super opcija ...


I onda se ja napijem, i bez ikakve lose namere postavim tu filmic o ferrariju 458 speciale ili sabrana dela belladone? (I onda tu stranicu, kao prvo, moj racunar ne moze da ucita.  :)). Neka to, nek' ostane za 22-gi vek.


Citat: UFF poslato 01 Januar, 2014, 17:27
menjamo hosting ove godine
prebacujem ga na eunet
moci cemo i slike ponovo da kacimo normalno jer necemo imati ogranicenje u velicini baze

Ne znam ja sta ti to radis, ne razumem se.
Nego ovako. Prvo bi' da pohvalim sajt jer se ucitava besprekorno brzo na Internet exploreru 6 (Imam i neki mozila firefox koji mi zagusi racunar do te mere da gubim volju (osim ako mi bas nije nesto neophodno za struku)). Drugo, opet bih da pohvalim sajt jer se besprekorno ucitava na krsini od racunara, i to u poluraspadu.  [thumb_up]

Pa sad ti, ako menjas nesto, drago bi mi bilo da sve ostane na ovom kvalitetu na kom jeste. (Nema smisla da kupujem nov racunar ako taj nece da mi zaradjuje pare.)

(Ovo je bila sugestija urednicima, pa, ako smatrate da sam bio od koristi, ja imam da prodam par BT-016 dot08 koje bi mozda da oglasim  :). A bude li se sajt problematicno ucitavao sa tim novotarijama, e vala nov racunar kupovati necu.  [neampojma])

Jefta

Citat: UFF poslato 01 Januar, 2014, 17:27
menjamo hosting ove godine
prebacujem ga na eunet
moci cemo i slike ponovo da kacimo normalno jer necemo imati ogranicenje u velicini baze
Hoce li ostati slike koje su postavljene, ili ce et nestati kao onda kada se prebacivalo na drugi hosting. Neke teme sa druzenja gde smo stavlhali slike su sada prazne jet slike su izgubljene u tranziciji.

zmiya

Neæe se izgubiti jer Ga¹a nije vi¹e na poziciji da mo¾e izgubi slike..

mrle

ne mogu da dodam sliku.
odaberem, a nju oznaèi "slika.jpg" pod navodnicima, ne odakle je uzima.
Kad kliknem upload dobijem info "error 403". u prozorèiæu u aplikaciji.

Sravio bih sliku da vidite na¹ta taèno mislim, ali ne mogu.

Major


mrle

meni ne radi.
Problem mi ie izgleada ¹to prepozna "slika.jpg" pod navodnicima, ne kako povlaèi iz browse...

Major

Probaj drugi browser moguce da se zbagovao nesto :)

hpg

Citat: mrle poslato 15 Januar, 2014, 14:29
meni ne radi.
Problem mi ie izgleada ¹to prepozna "slika.jpg" pod navodnicima, ne kako povlaèi iz browse...

Meni je to Opera umela da radi na raznim sajtovima, tako da mi se èini da je do browser-a kao ¹to Major reèe.
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

Jefta

Videh sada u odeljku clanovi da samo na prvoj strani 95 posto clanova je bez ijedne poruke...

Postoje clanovi npr
Abrahama
Abrahamb
Abrahamc

Sto se ne obrisu profili tih korisnika jer je ocigledno da su botovi...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?